Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hell_is_cool
    Hell_is_cool's avatar
    Erkek
    Metal sounds Forever!

that the soothing light at the end of your tunnel is just a freight train comin your way
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    heeeey millet ne haber be hiç foruma katılmıyosunuz ne iş.hadi ama benden sıkıldınızmıyoksa ama hayır 2 pac çilere karşı zaferimin göstergesi.muhaha zuhaha

zuxxi...tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    ################

zuxxi...tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    BU ARADA FORUMUN AZINA ZICTIM GALİBA PARDON MİLLET.

zuxxi...tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    zuxxi adamın 6-7 yıllık dediğin şarkılar şu anın en iyi rap parçaları eminemin tum parcalarını toplasan tane 2pac parcası etmez. eminem 1 tupac hayranı bunu kendisi röportajlarında diyor ayrıca bi röportajında tupac"ın gelmiş geçmiş en iyi şair olduğunu söylemişti emine. rapten pek anladığını sanmıyorum fazla ısrar etmiorum istedigin gibi dinle eminemi. düşüncelerim hala aynıdır eminem den rapci olmaz 50 cent ten de. 50 cent silahlı bi saldırı da çenesine kurşun yemişti o çenesiyle rap yapıyor dikkat edin bakın konser görüntülerine ağzını açığ kapatamıyor bile ses desen zaten yok söyleyemiyor da siz de tutturmuş in da club ı en ii rap diyorsunuz müziğine diyecek lafım yok ama düşünüyorum da o müziği 2pac"a verseler öyle 1 rap yapardı ki ortalıın **ına kordu buna eminim neyse eminemin en aptal şarkısı without me yi bile marifet gibi buraya yazmışsın neyse sizin gibi aptalları anlamak zor değil. zuxxi laflarınla sınırı aşma adam gibi yorum yap yoksa biggie nin olduğu yere gidersin...

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    zuxxi ve diğerleri önce şu yazımı(efe19kan"a karşılık yazdığım uzun bir yazı) okumanızı istiyorum ondan sonra yorumlarınızı yapın

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=5106&Sayfa=2

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    ya bu emine nin iki üç şarkıları var isimlere bakın

1.97"s bonnie and clyde
    2.as the world turns
    3.hail mary

yoruma gerek yok sanırım hepiniz aslında en iyinin kim olduğunu biliyorsunuz

Makaveli livez on !

OnLy GoD CaN Judge Me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    bence siz bu 6-7 yıllık şarkıların ne zaman yapıldığını bilmiyorsunuz bakın adam 94 te vuruldu sonra ise zaten sert olan stilini daha fazla sertleştirdi ve bunu sakın yanlış anlamayın 2pac ın şarkılarının çoğunu dinleyin hafif diğer müzik türleri gibi bazı alıntılar var zaten adam sadece rap yapmıyor gerektiğinde nakaratlarının çoğunuda zaten kendi söylüyor araya dido yu falan sıkıştırmıyor ... 2pac ın sert stili müziğinden değil bıçak gibi söz ve sesindeki neftetten ileri geliyor ...
    zaten adam ilk kasetlerini benim bildiim 89 da doldurmaya başlamış hatta bi albümü var 2000 de çıkan 89 yılında yaptıı şarkılardan 94 ten 96 ya 2 yıl var bunu soliim aramızda zorlanan arkadaşlar olduu belli dimi zuxxxxxi?

bu adam bu yılların içine 4-5 film ,10 ı aşkın 2 cd albüm ve efsane gibi hayat sığdırdı ününü ole bir insan için en kutsal şeylerden biri : annesi
    ne söverek ve directorlere saxo yaparak kazanmadı

hızlı yaşadı genç öldü ,doğmamış çocuğuna mektup maiyetinde şarkı yaptı v eşu anda bile belgeseliyle dünyayı sallıyor albümler i hala milyonlar satıyor şu hani 6 yıllık dediğiniz şarkılar satıyor ...

2pac ölmedi onu biz hala yaşatıyoruz ve tabiki ne diyeceğimi biliyorsunuz :

Makaveli Livez On

OnLy GoD CaN Judge Me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Satyric
    Satyric's avatar
    Erkek
    Bu rap denen müzüğün benim dilimdeki adı zenci müzüğü.
    Sagopa"dan başkasını severk hiç dinlemedim.
    ne anlaşılıyo bu rapten?
    topluca zenci mi oluyo millet?

Bin bilsende bir bilene sor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    Satyric bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu rap denen müzüğün benim dilimdeki adı zenci müzüğü.
    Sagopa"dan başkasını severk hiç dinlemedim.
    ne anlaşılıyo bu rapten?
    topluca zenci mi oluyo millet?
    -----------------------------

al bendende o kadar yalnız bende bitek Coolio Gangsta"s paradise yı severek dinliyorum. gerisi bosh gerisi fasa fiso

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
Toplam Hit: 24265 Toplam Mesaj: 118