Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lycarus
    Lycarus's avatar
    Erkek
    Sevdiğim rap-hiphopcılar
    -

Sevmediğim rap-hiphopcılar
    gelmiş geçmiş bütün rapciler ve hiphopcılar.

ein Volk ein Reich ein Führer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcinfaz
    mcinfaz's avatar
    Erkek
    rapi bilen konuşacak arkadaş öyle eminem e laf sokmayla olmaz bu işlereminem almış yürümüş onu boşverin siz türkçerap i tartışın ceza dumanyak sagopa silahsız kuvvet nefret fuat

bunlara bi bakın bi dinleyin ondan sonra yorum yapın öyle bol pantolon giymekle olmaz bu işler benim kardeşimde bol pantolon giyiyo ama doğuş o... çoçuğunu dinliyo ona da kızıyorum

rap bilinmez sonradan öğrenilmez... bir insan ya rapçu doğar ya da doğmaz bu kadar... sonradan rapçi olunmaz demiyorum olunur ama içinde bir kıpırtı olmalı insanın

bilinsin ki rapçi gençler bu ülkenin en çok ihtiyacı olan gençlerdir tabi insanları giyiniş tarzı ile yargılamayanlar için bu sözlerim

aç insan aşık olamaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    mtv ye cıktıı doru bende dumduz gitsem britney e bende unlu olurdum cok raat. baska isi mi yok eminemin pac olmusse yalakalık yapsın. niye biggie ye big l ye yapmıo da pac a yapıo bilio cunku ordaki rapcilerin %90 u bilio tupac ın olmediini yasadıını orneii cooook.

tupac ın sarkılarını dinliyosun seviyosun ama daa nası yazıldıını bilmiosun

2 pac die 1 rapci yok tupac var 2pac. 1 de tupak yerine tupek dienler var gelip kafa tutuolar ya sinir oluorum iste bu sana diil.

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    mcinfaz bunu yazdı:
    -----------------------------
    rapi bilen konuşacak arkadaş öyle eminem e laf sokmayla olmaz bu işlereminem almış yürümüş onu boşverin siz türkçerap i tartışın ceza dumanyak sagopa silahsız kuvvet nefret fuat

bunlara bi bakın bi dinleyin ondan sonra yorum yapın öyle bol pantolon giymekle olmaz bu işler benim kardeşimde bol pantolon giyiyo ama doğuş o... çoçuğunu dinliyo ona da kızıyorum

rap bilinmez sonradan öğrenilmez... bir insan ya rapçu doğar ya da doğmaz bu kadar... sonradan rapçi olunmaz demiyorum olunur ama içinde bir kıpırtı olmalı insanın

bilinsin ki rapçi gençler bu ülkenin en çok ihtiyacı olan gençlerdir tabi insanları giyiniş tarzı ile yargılamayanlar için bu sözlerim
    -----------------------------

kardesim hasta mısın sen yoksa bana mı oyle geldi? biz burda turk rapperlardan bahsedioruz mu? benim sizin kadar turk rapperlar hakkında bilgim yoktur. ama soylediklerinin actıım konuyla hicbir alakası yok ve sen lafa direk kotulemeyle baslamıssın yok bol giyen rapci olmaz falan kardesim bu laflar kime, kimse bu tur 1 msg yazmadı konuya sadece guluorum elimden bu gelio

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    jay-z den nefret eden arkadaslardan ben nefret ediyorum ayrıca EMINEM den nefret eden salak hala varmı merek ediyorum.eminem ne rap ne hip-hop cudur dostlar o baslı sasına bı dal kesfetti ve bu dala girecek tek baba sahısta 50 cent"tir.baska bu alemde baska herif tanımam.hip-hop tada bonfunk dur. budur olay ya.oke bos muhabbetlere girmeyin...

zuxxi...tr
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    sevdiklerim

gaipten görüntüler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    ya millet harbi harebi bos muhabbet yapıyosunuz.HIO baba bol giymeyen rap cı olurmu ya herif nasıl rap yapcak.bana bi acıklasana bu arada bazı salaklar kendilerini bi bok sanıp hip-hopcu dogulur gibi demecler vermiş olum sen ananın karnında damı hip -hop yapıyodun haaa.

zuxxi...tr
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    jezreel eee konussana bosuna mı girdin bu siteye

zuxxi...tr
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    sevdiklerim
    YABANCI:
    2PAC
    İce Cube
    Ice T
    YERLİ:
    Ceza
    Karakan
    Nefret
    Cartel
    KIL OLDUKLARIM
    Eminem
    50cent
    Dr.Dre

Abi şahsen daha sert şarkıları tercih ederim
    rock,hard rock,metal severim ama hip-hop suz da olmaz hastası olduğm gruplar:Limp Bizkit,Linkin Park,The Offspring,Metallica(kim ne derse desin hala seviyorum)

gaipten görüntüler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvetteTURK
    corvetteTURK's avatar
    Erkek
    Dr Dre ye
    Snoop Dogy Dog a
    House of Pain e
    Cypres hill e
    Tu pac a
    laf söylyeni zikeyüm...Bilhassa Dr DRE bi çoğunun hocasıdır...Çok adam yetiştirmiştir...

herkes ölecek.......
Toplam Hit: 24276 Toplam Mesaj: 118