folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sevmediğiniz Birisini O Fark Etmeden Nasıl ÖLDÜRÜRDÜNÜZ?

Sevmediğiniz Birisini O Fark Etmeden Nasıl ÖLDÜRÜRDÜNÜZ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    bıçaklarım sonra polisler yakalamasın diye asit dökerim .oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kafasına silah dayardım kendini aşağı atmazsan seni vururum derdim oda atardı atmazsa vururdum ama tarsa intihar olur bakın intihar süsü de deil düpe düz intihar kendi atladı.D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

nickimyok bunu yazdı:

kafasına silah dayardım kendini aşağı atmazsan seni vururum derdim oda atardı atmazsa vururdum ama tarsa intihar olur bakın intihar süsü de deil düpe düz intihar kendi atladı.D

valla iyi fikir bak bu çok yaratıcı ve sağlam bir yol...

ama polisler inşallah o adamı sevmediğini billmiyordur bilirseler ilk şüpheli sensin

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek

sevmediğim birsine saygım varsa acısız öldürürdüm CO(kabonmonoksit) gazıyla zehirlemek hem acısız hemde dehşet manyak bir yöntem!

ama o zaat tam şerefsizle işkence yöntemleriylede öldüremezsem.en  haince yöntemlerden biiri olan yatakta fahişelerin koynunda öldürürdüm fotolarını çekip ailesine yollardım cesetten aldığım manalı bir kesitide yolladıktan sonra kalan kısmnı yok ederdim.(bu yöntem tavsiye edilmeyen bir yöntemdir başarısızlığa uğraşmıştır)

şaka şaka korkmayın

Sizce bu bir vedamıydı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

hoja acı çektirerek öldürürdüm herhalde kulaklarını keserdim ilk parmaklarını keserdim tabe en sonda gırtlaanı ama eldiven bere şart tabeki iz bırakmıcan temiz çalışcan.. sonrada sigaramı yakar olay mahalinden ayrılırdım (ulan bende pisiko oldum 2 dakkada he )

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Olay adamın anlamaması değilki,bide millet çeker vururum cart curt demişte çok kurtlarvadisi izlemiş onlar : ) kolay değil birde olay sadece adamın anlamaması olayı değil.Otopside çıkmaması.Yok dondurulmuş alkol buzları bilmemneler cart curt hikaye bırak onu buz yapıp içkisine atmayı eğer %100 alkol kokladıysanız ne kadar keskin bir kokusu olduğunu bilirsinizki bu koku buz olduğundada ortaya çıkacaktır.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    judith
    judith's avatar
    Erkek

eğer acı çektirmek istiyorsam,bütün parmakları çekiçle kırar,tırnaklarını çekerdim..sonrada keserdim

eğer farkettirmeden öldürmek istiyorsam sigarasına(tütünün içine) kan damlatırdım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hacker-T
    Hacker-T's avatar
    Erkek
    çeker silaaa vururum

noktayi koydUM nickimI degIstirdim aq böle isin icine siciyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    nickim yok süper  fikir  ahkketten  demek  adam intihar  etti  haaa  hahahahahaa lan hiç gülceğim yoktu  ya  peki  adam atlamassa  silahlan vurmayacan  hahaahha  o  zaman adam kaçar  a.q  dimi.adam  anlarsa  silahlan bu  beni gerçekten vurmayacak  beni aşağı atmaya  çalışıyor  derse  ne yapcaz  ortak  hahahahaha  lan ama salak birini  bulsan  yaparız  haa  aklıma  yattı  bu fikir  önemli  olan adamı ikna etmekte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiaCan
    ManiaCan's avatar
    Homo
    Valla kızsa yatağa bağlar tecavüz ederdim...Erkekse beyzbol sopamla bi güzel döverdim.....
Toplam Hit: 22702 Toplam Mesaj: 90