folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sevmediğiniz Birisini O Fark Etmeden Nasıl ÖLDÜRÜRDÜNÜZ?

Sevmediğiniz Birisini O Fark Etmeden Nasıl ÖLDÜRÜRDÜNÜZ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    sevmiyormusum bu onu öldurur...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    xxx_simiyagov_xxx :D:d:d son nokta:D

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    kiloton ne ?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anasıyla veya sevgilisiyle aynı yatakta basılırım.. o fark etsede bişey değişmez adam zaten kalpten gider : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    sevmediğim bi kızsa yatağa bağlar bir güzel yapardım :O) sonrada kafasına sandalyenin ayağıyla bam bam bam diye vurur gebertirdim (ama sevmediğin birisinide yapmka zoro lur demi )

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipopotanus
    hipopotanus's avatar
    Erkek
    Ben yavaşca öldürürdüm önce kafasına bişi ile vururdum sonra tenha bı yere.Eğer çok sinirlenmişsem fazla bısı yapmam öncelikle yavaşca tırnaklarını çekerdim(adamın bilinci yerindeyken)sonra tekrar yavasca parmaklarını kırardım sonra acırdım dayanamaz bogazını hafıf ve yavas bı sekılde keserdım:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiTaMiN
    WiTaMiN's avatar
    Erkek
    Onun elini ayağını güzelcene bağlayıp su dolu küvetin içine koyar, saç kurutma makinasının fişini takar atardım küvete. o a.k adamı elektirik çarpmasıyla çırpınırken bende bi şişe şarap açıp hem içer hemde onun gebermesini izlerdim :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ya ölmez kadınların içinden gecenleri anlarsa nolcak??daa kesin bişi bul..:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    çok güzel bir soru önce ıssız ve karanlık bir alandan geçmesini bekler oraya pusu kurarım ve tam ordan geçerken artık onu etkisiz hale getirecek bişeyler yapardım mesela piyasada satıla elektrikli şok aletlerinden falan işte onun gibin bişe :D sonra ayağına taş bağlayıp denize atardım

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Gözlerine Bakarak...

BAN
Toplam Hit: 22806 Toplam Mesaj: 90