folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yanlış insanları seçtiğimiz için oluyor bu çapsızlıklar, Türkiye de Araba neden üretilmezin cevabıdır ÖTV. Devlet eliyle vatandaşa kol gibi geçirmek varken, Arabamı üretilir bu ülkede..!  ÖTV dedikleri şey öylesine uçukki, %160 diye biliyorum yanlışsam düzeltilsin, Fabrika bile kurmadan, Fabrikaların üretmiş olduğu arabaları üç misli fiyattan vatandaşına teslim eden bir zihniyet.. Bin defa YUH..!

Sonuç= Ay gudu Türk vatandaşı arabamı alacak? Ay canım arabamı alacaksın? Guduuu koskoca arabamı alacaksın? Ayaklarınımı yerden keseceksin? Guduuuuuu.! Canım benim çok beklersin çoook..! Sen sana insan gibi muamele etmeyenleri seçmeye devam et...! Daha çok gudulanırsın çooook..! Onlarda kendilerinin dükkanı gibi yasaları kursun dursun..! Gece yarısı meclisi açsın istediğini hapisten çıkaracak yasayı çıkartsın..! Sonrada Hastanede sıra kalmadı bak derler..! Ulan salaklar Hastane olayları bir dönem Fetö gibi örgütlerin ülkeyi frenlemesi ile olan olaylardı... Tüm uğursuzluk bu zihniyette..! Kendi kendilerini deşifre ettiler.. Şu an bunlar hariç kim gelse ülkeyi uzaya çıkartır..! Akıl eden yok..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İsterse %10000 zam yapsınlar.

Ben kiralayıp 50 tl lik benzin atıp geziyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Sonra gelip Ekonomi çok iyi diyerek ortalıkda dolaşıp oy isteyin. Şu fiyatlara bak.

Böyle ülke yönetmeye ne var. Para mı lazım, bas vergiyi gariban öder. Ama indirim mi lazım patronları getirin hemen...

SwateR tarafından 03/Haz/18 17:39 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Sadece araba mı?

2017 eylülde aldığım motor 41.500 TL idi, 2018 haziranda 50.400 TL

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

http://fiyat.mercedes-benz.com.tr/c-serisi-  :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Hacı sadece araba zamlanmadı la. Bugün en adi en düşük tatlı kilosu 40 tan satılıyor. Labne peynir 5.25 olmuş  kuto kola 3 lira olmuş fakir market bimde daha bu fiyatlar. 

İts My Life. NOW or NEVER
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Ayrıca çüs ya . Dünyanın hiç bir yerinde araba fiyatları ev fiyatlarıyla eş değer değildir diye düşünüyorum.

İts My Life. NOW or NEVER
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

Hacı sadece araba zamlanmadı la. Bugün en adi en düşük tatlı kilosu 40 tan satılıyor. Labne peynir 5.25 olmuş  kuto kola 3 lira olmuş fakir market bimde daha bu fiyatlar. 

Sadece zam gelse iyi. Ürünlerin gramajıda düşüyor. Geçen Bim'den makarna alayım normalde 90 kuruş olan makarna 1,10 kuruş olmuş. Ayrıca gramajıda azalmış. İçine hava basmışlar paketin resmen. Makarnayı geç eskiden Doritos cips alırdım bir paketi yerken doyardım şimdi açıyorsun paketin dibine ayıp olmasın diye bir avuç koymuşlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Fiesta alcam 1 aydır bakıyorum. Ne zaman baksam fiyatlar artıyor

2012de 20bin km fiestayı 35bin tlye almıştk aynı ayarda araba şimdi 50bin tl

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek

Ama tuvalet 1 lira?hayyinlerr

hani baharlarda sen gelecektin..
Toplam Hit: 5182 Toplam Mesaj: 49
araba araba