folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

normalde devlet dediğin taşşağını vatandaşın omuzlarında hissettirir. onun ağırlığı ile insanlar adalete inanarak yaşar.

geri kalmış ülkelerde ise devlet hafiften bi sürttürüverir anlıyon mu.

sesini çıkarmazsan biraz daha değdiriverir filan bunlar olan şeyler yani. höt lan noluyo lan dersin , pardon deyip babacan bir edayla başını okşarlar.

ama bizdeki durum direkt olarak artık deepthroat' a bağladı ayık olun. kenetlenmiş bir şekilde yaşıyoruz. 

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

a4 fiyatına bak gercekmı bu 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Fiyatlarin artmasi onemli degil hala satiliyo demekki ben daha duymadim otv yuksek kur artti fiyatlarimiz yukseldi satislarimiz dustu zarardayiz uretimi durduruyoruz turkiyeden cikiyoruz diyen bi firma, kagit ustunde hersey kotu ama disari baktigimizda etkisi yok bence

Bu yanlış bir düşünce. Abi bunun sebebi kolay borçlanma aslında. Herkes kredi çekip, bankalara kolayca borçlanıp alıyor.  Zaten zengin  olanlar ülkemizde artık über zengin olduğu için rahatça erişiyor. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Fiyatlarin artmasi onemli degil hala satiliyo demekki ben daha duymadim otv yuksek kur artti fiyatlarimiz yukseldi satislarimiz dustu zarardayiz uretimi durduruyoruz turkiyeden cikiyoruz diyen bi firma, kagit ustunde hersey kotu ama disari baktigimizda etkisi yok bence

Bu yanlış bir düşünce. Abi bunun sebebi kolay borçlanma aslında. Herkes kredi çekip, bankalara kolayca borçlanıp alıyor.  Zaten zengin  olanlar ülkemizde artık über zengin olduğu için rahatça erişiyor. 

++

Firmanın umrunda değil ki burdaki durum. Ne diyor adamlar ? Aha sana bu ürün fiyatı da bu kardeş. Biz nediyoz hımm okey ben bunu +70K ile itelerim. Müşteri ne diyor? 3 lira fazla olsuın benimki kırmızı olsun. Banka nediyor? oo müşteri bey ne yapıyorsunuz? gelin hemen arabayı aldıralım. OOOO nice çok yakıştı hayırlı olsun.

edit:

1 ay sonra .. 

Müşteri : Banka bey 1 ay geciktirsek şey olmaz deil mi

Banka : paramı ver mna korum beni bağlamaz

dcpromo tarafından 04/Haz/18 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2021 yılında yüzde yüz  herşeyiyşe türk arabaların seri üretimine geçilecekmiş.

inşallah fiyatlar biraz daha ekonomik olur

Sadelik demek güzellik demektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Uveys bunu yazdı

sanmıyorum ama hadi gerçekten yapıldı (her seçimde milli uçak göklerde milli araba yollarda) yine de yatırım maliyetinin fazlalığından dolayı ucuz olmaz. ucuz tutmaya kalksan kaliteli olmaz. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Uveys bunu yazdı

sanmıyorum ama hadi gerçekten yapıldı (her seçimde milli uçak göklerde milli araba yollarda) yine de yatırım maliyetinin fazlalığından dolayı ucuz olmaz. ucuz tutmaya kalksan kaliteli olmaz. 

hiç bişi yapılmamasından iyidir. ama demelerine göre hibrit kaliteli düzgün arabalar yapılacakmış.

geçen sene tüyaptaki araba fuarında bazı numuneleri gördüm arabalar çok canavar duruyordu. bence ümit var

Sadelik demek güzellik demektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    Uveys bunu yazdı

hiç bişi yapılmamasından iyidir. ama demelerine göre hibrit kaliteli düzgün arabalar yapılacakmış.

geçen sene tüyaptaki araba fuarında bazı numuneleri gördüm arabalar çok canavar duruyordu. bence ümit var

Bence en çok ümitlenen bendim yerli otomobil için ama şu son birkaç hafta ne ümidim kaldı ne inancım. Allah sonumuzu hayır etsin demekten başka birşey çıkmıyor dilimden. Ne olumlu ne de olumsuz.

Benim Tofaş'ı piyasadan yüksek fiyata almıştım şimdi satmaya kalksam (ki ödemelerimin sıkışmasından dolayı sık sık aklıma geliyor) o zaman pahalıya almış olmama rağmen şu an üzerine kar bile ediyorum. Bir de 9 - 10 ay kullandığım da cabası..

Mustafa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Bunlar hep trafiğin azaltılması için yapılan çalışmalar. Zenginler trafiğe, durumu kötü olanlar tabana kuvvet :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Memlekette araba almak için 1 araç alacaksın 3 araç parası ödeme yapacaksın corolla aldım 89  a 18 ay oldu 140 a kaldırmışlar.abi o alman arabalarında gereksiz fiyatlar confordan başka bişey olmayan ne fiyatlar yakışmıyor valla Trump haklı fabrika Almanya da 5 katına dünya ya satmaya çalışıyorlar ondan sonra new-york ta bütün araçlar Toyota bu arada s90 hayali bitti bu şekilde. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 5175 Toplam Mesaj: 49
araba araba