folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

Sıfır Araba Fiyatlarında Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    duygusal_serseri bunu yazdı

Ama tuvalet 1 lira?hayyinlerr

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Fiyatlarin artmasi onemli degil hala satiliyo demekki ben daha duymadim otv yuksek kur artti fiyatlarimiz yukseldi satislarimiz dustu zarardayiz uretimi durduruyoruz turkiyeden cikiyoruz diyen bi firma, kagit ustunde hersey kotu ama disari baktigimizda etkisi yok bence

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Üniversitede hayalini kurduğum para miktarını hatta daha da üstünü kazanıyorum şuan ancak herşey zamlanınca o miktarın bile anlamı kalmadı.

Geçen hepsiburada'dan geçmiş alışverişlerime bakayım dedim,2014 yılı nisan ayında  converse almışım 48,65 liraya şimdiki fiyatına baktım aynı ayakkabının aynı sitede 242,10 lira olmuş. 5 kat artmış fiyat keza diğer aldıklarımın fiyatıda aynı saçmalıkta artmış hemen hemen.

Nasıl siktiklerini anlayın diye yazdım hükümetin.

_ICEMAN_
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

avusturya - özellikle viyana- diger avrupa ülkelerine (hele almanyaya) göre pahali bir sehirdir. buna ragmen listedeki bmw 3.18 in fiyati burada net 27.500 € vergiler dahil anahtar teslim fiyati 34.350 €.  köylü hesabi TL ye bile cevirsen 189 bin yapiyor. ilk sayfadaki listede ise TR fiyati 224.100 TL. 

Burada bu arabayi almaya kalksan 35.000 € kredi icin aylik 645 € verir 60 ayda geri ödeyebilirsin. toplam geri ödeyecegin tutar bu kadar vade icin  38.740 €.   2000 € maasi olan bir adam bmw 3.18 e binmek icin hicbir seyini kismaya gerek bile duymaz. Türkiye'de 2.000 TL alan bir insan ile nasil kiyaslayalim bunu.

Dipnot olarak belirtmekte fayda var benzini bugün 1.28 den aldim.

bmw fiyat listesi: https://bmw-wien-heiligenstadt.at/wp-content/uploads/2017/07/BMW_KPL_07-17_3er_Limousine_F30_web.pdf

ing bank kredi hesaplama: https://www.ing-diba.at/kreditrechner

shell güncel fiyat listesi: https://tankbillig.in/1100-wien/shell-austria-laaerbergstrasse-84/super

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Fiyatlarin artmasi onemli degil hala satiliyo demekki ben daha duymadim otv yuksek kur artti fiyatlarimiz yukseldi satislarimiz dustu zarardayiz uretimi durduruyoruz turkiyeden cikiyoruz diyen bi firma, kagit ustunde hersey kotu ama disari baktigimizda etkisi yok bence

Sen duyduğunda zaten çoktaaan çıkmış gitmiş oluyorlar.

Beraber çalıştığım bir otomotiv firması zamanında kamyon firmalarından birine yüklü mal yapıyormuş. Müşterileri batmış bunların 3 ay sonra haberi olmuş. 2.4 aylık stok batırmış adamları. Müşteri de chrysler bu arada.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    duygusal_serseri bunu yazdı

Ama tuvalet 1 lira?hayyinlerr

Tek tesellimide yıktın hocam,neyle avuncam şimdi hadi buyur:)

hani baharlarda sen gelecektin..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

böyle birşey düşünüyorum ne kadar yakar acep?

http://c11.incisozluk.com.tr/res/incisozluk/11010/4/303794_offf4.jpg

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

böyle birşey düşünüyorum ne kadar yakar acep?

http://c11.incisozluk.com.tr/res/incisozluk/11010/4/303794_offf4.jpg

Anlamı büyük valla, Gece gece sesli güldürdün, eyvallah. :))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

hayır hayır herşey çok güzel hepsi yalan. inanmayın bunlara sdjgldsfhkgdfh :d

şaka maka türkiyede araba büyük bir lüks haline gelmeye başladı

imza mı gelmiş?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kuş serisinin yoğun olduğu antalya bölgesinde 11 k istiyorlar benim zamanında 6binliraya zor sattığım serçeye :D

Toplam Hit: 5186 Toplam Mesaj: 49
araba araba