folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Sigara bağımlılığının tamamen biyolojik olduğunu düşünmüyorum hatta biyolojik kısmının %5 felan olduğunu düşünüyorum.

Eğer gece uykunuzdan kalkıp ulan sigara içmedim kaç saattir demiyorsanız bence çok rahat bırakırsınız. Standart bir tiryaki 3 saattir içmiyorum gözüm döndü iddiasında bulunuyor fakat uyurken horul horul minimum 8 saat uyuyor.

Eğer sana bu dediklerim aslında mantıklı şeklinde geliyorsa ilaç tedavisine ihtiyacın yok, mental açıdan çözebilirsin.

Eğer dediklerim "hiç sigara içmemiş boş boş konuşuyor, ne alaka gece uyanmıyorsam" şeklinde bir tepkiye sebep oluyorsa, üzerine biraz düşünmen sigarayı basite indirgemen gerekiyor. Ciddi manada daha basit bir olay olduğunu düşünmen gerek

Eğer gece 1 saatte bir uyanıyorum, içmesem bile rahat edemiyorum diyorsan dediklerimin bir hükmü yok hocam.

Not: bu evrelerin her birinden çocuk yaştan beri geçmiş biriyim.

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

Ben bu yöntemle ilk seansta bıraktım ikinci seansa istersen gelebilirsin dediler aylak olduğum için gitmiştim 

Seansa girmeden önce 2 adet sigara iciriyorlar arka arkaya 

Sonra içtiğim sigaraları kul ve izmaritleriylr beraber cihazın içine atıyorlar 

Ellerinde yüzünde göbeğinde ve ayaklarında makinaya bağlı bakır tarzı aparatlar oluyor 1 saat boyunca loş odada seans alıyorsun 

Seans sonunda göbeğine bişey yapistiriyorlar metal para büyüklüğünde 1 ay onu tasiyirsun sadece duş alırken çıkarıyorsun yapışkanlı bişey 

Birde damla veriyirlar sigara krizin gelirse damladan alıyorsun 

Psikolojikmi yoksa gerçekten etkili bı yontemmi bunu bilemem ama 4 senedir sigara içmiyorum 

Tavsiye ederim 

Telegram @WVesselam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

Biorezonans konusunda hizmet veren bir müşterim var, hatta kendim de bu biorezonans cihazına girdim, sigara kullanmıyorum ama başka tür bir mevzu için biorezonans cihazından biraz terapi aldım. Kendisi müşterim ve hastaları hakkında bir çok geri dönüşü yakınen biliyorum. Bugüne kadar biorezonans ile sigara bıraktırma tedavisi yaptığı her hastası sigarayı bıraktı. 

Doktor ne yapıyor, ben anlatayım daha uzun okumak isteyen var ise şu linkten bakabilir https://www.fuldenkucuk.com/sigara-birakma-tedavisi/

Son bir sigara içiyorsun, sonra onun frekansını alıyorlar, biorezonans cihazı bu frekansın tersini elektrotlar vasıtasıyla sana geri veriyor, iki frekans karşı karşıya geldiğinde nötrlüyor. İşin özü bu..

Ama işin frekans kısmı falan herhalde kuantum fiziği artık her ne ise o işlere giriyor, bu biorezonans cihazı ile 400'den fazla hastalığın tedavisinde sonuç alındığı söyleniyor.

Benim doktor biorezonans ile sigara bırakmaya ek olarak akupunktur, fitoterapi ve de aromaterapi yapıyor, bunlar sayesinde gerginlik, iştah artışı, stres gibi durumları da gideriyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25231565/

Results
    After 1 week, 77.2% of the members in the verum and 54.8% in the placebo group had quit smoking (p = 0.001); after 2 weeks, 62.4% vs. 34.4% (p < 0.001); 1 month after treatment 51.1% vs. 28.6% (p = 0.002). Even after 1 year, a significant difference between the members of verum and placebo group was recorded: 28.6% of the participants in the verum and 16.1% in the placebo group had not smoked (p = 0.04). Table 3 provides an overview of the results for the main outcome parameter.

The significant findings obtained from supplementary interviews, regarding the immediate efficacy 1 week after treatment, are summarized in table 4. Compared to the placebo group, the desire to smoke was significantly reduced in the verum group over the first 3 and further 3 days after treatment (p = 0.002; p = 0.003); even if surrounded by smokers, they did not feel any need to smoke (p = 0.003); they did not feel nervous (p = 0.004); believed the therapeutic drops to have reduced their desire to smoke (p = 0.001); and expected the treatment to be effective (p < 0.001).

The bioresonance therapy was well tolerated. 1 participant suffered from contact allergic dermatitis which, however, disappeared very soon without any further treatment. No other adverse reactions and/or side effects were observed.

end tarafından 26/Tem/20 00:37 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    by_Tet bunu yazdı

Sigara bağımlılığının tamamen biyolojik olduğunu düşünmüyorum hatta biyolojik kısmının %5 felan olduğunu düşünüyorum.

Eğer gece uykunuzdan kalkıp ulan sigara içmedim kaç saattir demiyorsanız bence çok rahat bırakırsınız. Standart bir tiryaki 3 saattir içmiyorum gözüm döndü iddiasında bulunuyor fakat uyurken horul horul minimum 8 saat uyuyor.

Eğer sana bu dediklerim aslında mantıklı şeklinde geliyorsa ilaç tedavisine ihtiyacın yok, mental açıdan çözebilirsin.

Eğer dediklerim "hiç sigara içmemiş boş boş konuşuyor, ne alaka gece uyanmıyorsam" şeklinde bir tepkiye sebep oluyorsa, üzerine biraz düşünmen sigarayı basite indirgemen gerekiyor. Ciddi manada daha basit bir olay olduğunu düşünmen gerek

Eğer gece 1 saatte bir uyanıyorum, içmesem bile rahat edemiyorum diyorsan dediklerimin bir hükmü yok hocam.

Not: bu evrelerin her birinden çocuk yaştan beri geçmiş biriyim.

Büyük oranda Psikolojik olsa'da fiziksel bağımlılık oranıda yüksektir. şuan hatırlayamadığım çok fazla nedeni var. bazik olmasından tut, plazma proteinlere bağlama oranın düşük olmasına kadar çok fazla etkeni var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

İlaçla sigara bıraktım ilaçla bırakmayı düşünenler olursa o konuda tecrübemi aktarayım

Ben bırakırken piyasada iki tane ilaç vardı champix ve zyban. Bunlardan champix daha ağır bir ilaç zyban ona göre biraz daha hafif. Benim bağımlılığım fazla olduğu için champix içmeye başladım.Hem sigara hem champix içiyorum 10 güne geldiğimde sigara içme isteğim yok oldu ve bir daha içmedim champixe devam ettim. Dadasadamın dediği mevzu bende de gerçekleşti ilaç beni sıkıntıya soktu her şeyi kafaya takar hale geldim tabi ilacı bırakmadım yine de sigara isteği geri gelir diye. Doktora gittim dedim böyle böyle oldu. Doktor dedi ki champix sende çalışmış isteği kesmiş ama bırakırsan istek geri gelir en iyisi sen daha hafif olan zybanla devam et. Zyban yazdı bana. Champixi bitirip zybana devam ettim. 2 ay kadar da zyban kullandım. Böylece sigarayı bırakmış oldum. 3 senedir içmiyorum canım da çekmiyor aksine kokusu çok tiksinç geliyor yanımda içilirse midem bulanıyor başka bir yere kaçıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

16 yıl boyunca gece uykudan kalkıp sigara içecek kadar tirkayi biriydim. bir gün bir anda bıraktım. 1 nisan 2017'den beri içmiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

23 yıl günde 1 paket içiyordum.. Aysonu cepte 10 lira var tütün almaya gidicem, evden çıkarken büyük kız baba akşam mantı yiyelim dedi. Ulan dedim 10 liraya kıyma alsam tütün alamam tütün alsam kızın gönlü kalacak. Çıktım markete gittim kıyma aldım oturduk hanımla mantı yaptık.

O gün bu gün yaklaşık 4 yıldır sigara içmedim. Yemekten sonra kriz geliyo lakin 15 20 dakika sürüyor. O süreyi içmeden atlatırsan işin kolaylaşır. Şöyle bi telkinde bulundum kendime "içmezsen ölmezsin" 

işte örnek irade meselesi. herkesin bu arkadaş gibi bişeyi kafaya takması lazım, hemde çok ciddi bi konuyu kafaya takması lazım ki en son arkadaş gibi; "içmezsen ölmezsin" demek lazım. arkadaşım senide tebrik ederim. 4 yıl olmuş bırakalı epey uzun zaman ama yinede dikkat et senin gibi durumda olupta tekrar başlayanlar var (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

18 inde gencligimin baharinda en hareketli döneminde biraktim

uzun bir suredir bileniyordum zaten o aralarda ismini hatırlamiyorum bir kac dahinin sigarayi biraktigini duymuştum

dedim kendi kendime piik olm sıra sende 

O gun bu gündür icmiyorum sigara 12 sene olmus o zamanlar alkolu birakmamistim tabi en cok alkolun yaninda icmemek zorlamıştı beni

once kafada bitirmek gerek

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Bende 4 sene bıraktım sonra salaklık ettik 1 tane içtik 1 senedir içiyorum. Tetikte bekliyorum tekrar bırakmak için ancak psikolojim bozuluyor bilmiyorum ne yapacağım. İlaçla bırakırım belki.

Toplam Hit: 4434 Toplam Mesaj: 45
bırakm biorezonans sigara