folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

16 yıl bilfiil içtim 23 nisan 2020 akşam 21 de son sigaramı içtim. İlaç vs hiçbişey yok 3 ay olmuş geçen bi tane içeyim dedim bi iki nefes cektim ciğerlerim sökülecekti neredeyse akşama kadar öksürdüm dedim bu iş bizden geçmiş. Başkası biraz uzağımda içince kokusu güzel geliyor kavruk kavruk tek o kaldı. 

bırakamayacak biri varsa oda bendim kendime hala şaşıyorum ama içmek için en ufak bi istek bile duymuyorum kafamda tam anlamıyla bitmiş demek ki diyorum

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Hocam ben iki defa Champix kullandım, devletin verdiği sigara bırakma ilacı. prospektüsü gazete gibi, evet bıraktırıyor biraz istekliysen fakat önermiyorum. prospektüsünde ne okuduysam hepsi başıma geldi. placebo etkisi diyebiliriz. kesinlikle o yola girmemeni oneririm. genelde sosyal bir insanım, sıcakkanlı birisiyimdir fakat insanlarla bile konusmamaya baslamistim. bu herkeste olacak diye bir kaide yok fakat benim yorumum kullanmaman. ben de biorezonans'ı duydum, yaptıran kisilerde var etrafimda hepsi birakti ve denildi gibi hic bir zarari yok diye biliyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Abi herkes bırakmam lazım falan demiş bırakmış. Ben bayılıyorum sigaraya, sigarasız bir yaşam düşünemiyorum, kokusu falan müthiş geliyor bana ve kafamda ben bu boku seviyorum diyorum, ben nasıl bırakabilirim var mı bir fikriniz? 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

Abi herkes bırakmam lazım falan demiş bırakmış. Ben bayılıyorum sigaraya, sigarasız bir yaşam düşünemiyorum, kokusu falan müthiş geliyor bana ve kafamda ben bu boku seviyorum diyorum, ben nasıl bırakabilirim var mı bir fikriniz? 

+1 

Amk lanet ediyorum ama sabah kalktığımda yemeği sırf onu içeyim diye yiyorum resmen. Yardım edin la bize = / 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

23 yıl günde 1 paket içiyordum.. Aysonu cepte 10 lira var tütün almaya gidicem, evden çıkarken büyük kız baba akşam mantı yiyelim dedi. Ulan dedim 10 liraya kıyma alsam tütün alamam tütün alsam kızın gönlü kalacak. Çıktım markete gittim kıyma aldım oturduk hanımla mantı yaptık.

O gün bu gün yaklaşık 4 yıldır sigara içmedim. Yemekten sonra kriz geliyo lakin 15 20 dakika sürüyor. O süreyi içmeden atlatırsan işin kolaylaşır. Şöyle bi telkinde bulundum kendime "içmezsen ölmezsin" 

işte örnek irade meselesi. herkesin bu arkadaş gibi bişeyi kafaya takması lazım, hemde çok ciddi bi konuyu kafaya takması lazım ki en son arkadaş gibi; "içmezsen ölmezsin" demek lazım. arkadaşım senide tebrik ederim. 4 yıl olmuş bırakalı epey uzun zaman ama yinede dikkat et senin gibi durumda olupta tekrar başlayanlar var (;

Bu saatten sonra cümle alem üzerimden geçsin tekrar başlamam. Kısa L&M olmuş 14₺ ben o parayla gider kızımla 2 tavuk döner gömerim :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    sir bunu yazdı

+1 

Amk lanet ediyorum ama sabah kalktığımda yemeği sırf onu içeyim diye yiyorum resmen. Yardım edin la bize = / 

Merak ettim, her ikiniz de Sigaraya nasıl başladınız? yada başlamanıza sebep olacak Soyut-Somut sebepler neydi?  

@sir , koku demiş ama, sanki başka birşey varmış gibi

~@~

bir'de sana pm'den donuyorum @C_e_Z_a.

RitmFarbRacourci tarafından 27/Tem/20 06:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Sigarayı resmen yiyen biri olarak hiçbirsey kullanmadan bıraktım. İlk birkaç gün çok zordu, bol bol su içtim sonrasında çok şükür 5 sene oldu neredeyse içmiyorum.  Allen Carr'in sigarayı bırakmanın kolay yolu videosunu sonrasında kitabını okumuştum bir daha da içmeyeceğim dedim ve içmedim. Bir bakın istersen. 

Sigarayı bırakmanın tek yolu bu adamın kitabıdır. Temel aldığı şey "Bilişsel Terapi". Mevzuyu anlarsanız bırakmanız kolay olur. Yeter ki gerçekten bırakma niyetinde olun. 
    Biorezonans olayı traş... 1000 lira para verdim kafasıyla plasebo etkisi bi süre içilmiyor.Sonra yeniden başlıyorsunuz. Yakın çevremden ve biorezonans yapan tokatçı tanıdıklardan biliyorum.
    Nikotin bantları , dudak tiryakisiyseniz onu azaltır. Nikotin bağımlılığınızı asla bitirmez.
    Esigara ayrı bir zevk. 

-0-

Sigara , Rafine Şeker ve Ekmek.... İçinde bulunduğumuz köle sisteminde , kölelerin köle kalmasını sağlayan araçlardır. Toplumun bu kadar boktan olmasının sebebi bu tip araçlar. Çünkü insanı insan yapan önlobu ve dışkabuğu iptal edip , limbik sisteme bağlıyor. Daha tepkisel , daha bağımlı , duygularıyla hareket eden neandertallere çeviriyor. Reklamlar , TV , İnternet,Radyo vb. kitle iletişim araçlarıyla sürekli beyin yıkamaya maruz kalan yaratıklardan kurulu bir sistem oluşturulmuş oluyor.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

3 ay önce arkadas bıratı, 20+ yıldır içiyordu. İlaç yok, bilmem ne yok. Bırakıyorum dedi bıraktı ki tütün içiyordu yani hazır da değil baya baya bağımlıydı. Vay efendim ilaçsız olmaz zattara zuttara psikolojik destek bilmem ne yalan dolan mk. Bırakmak istiyorsan bırakırsın istemiyorsan bırakmazsın.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Sigarayı resmen yiyen biri olarak hiçbirsey kullanmadan bıraktım. İlk birkaç gün çok zordu, bol bol su içtim sonrasında çok şükür 5 sene oldu neredeyse içmiyorum.  Allen Carr'in sigarayı bırakmanın kolay yolu videosunu sonrasında kitabını okumuştum bir daha da içmeyeceğim dedim ve içmedim. Bir bakın istersen. 

Aynen.

Allen Carr sayesinde biraktim bende, ilginc tabi...

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Sigarayı bırakmanın tek yolu bu adamın kitabıdır. 

Yeni uyandığımda ne kadar iddialı cümleler kuruyorum la. asdasdasdsa 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 4408 Toplam Mesaj: 45
bırakm biorezonans sigara