folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

Sigarayı Bırakma Biorezonans Tedavisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

Abi herkes bırakmam lazım falan demiş bırakmış. Ben bayılıyorum sigaraya, sigarasız bir yaşam düşünemiyorum, kokusu falan müthiş geliyor bana ve kafamda ben bu boku seviyorum diyorum, ben nasıl bırakabilirim var mı bir fikriniz? 

severek içiyoruz 17 yıldır. Kül tabağı suyu filan içtim iğreneyim diye. Yok abi severek içiyoruz hala :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

Sigarayı bırakmanın tek yolu bu adamın kitabıdır. 

Yeni uyandığımda ne kadar iddialı cümleler kuruyorum la. asdasdasdsa 

Yok hacı ya o adamın kitap etkili ama tek yol falan değil. Ben o adamın kitabı okudum bıraktım dedim ertesi gin gittim yine bir paket parlement aldım. 

Bence champix etkili bir ilaç denemekten kimse zarar görmez ağır gelirse zybanla devam edersiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Makina teklemeye baslayinca ;) oyle severek iciyoruz falan demezsiniz o yoldan dönün erkenden gençler.

Ilkten yavas yavas sol ayak bilegidir sag omuzdur Aman sirt agrisidir falan baslar yaslilik :D arkasina bir bakiyosun 10-15 merdiven cikip nefesler hizli hizli :)

Yapmayin. Kaya gibi vucut 35ten sonra yenilenmiyor yokus asagi gidiyor bilginize :P

garga tarafından 27/Tem/20 10:59 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Bu gün saat 12 de bioresonans malinasına bağlandım 1 saat şuan canıım hiç istemiyor ve kokusu çok iğrenç geliyor , 4 gün iradeni kullanır içmezsen kurtulursun dediler bakalım ne olacak 

yan cizdim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Uyuşturucunun tedavisi var mı bunda?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı

Bu gün saat 12 de bioresonans malinasına bağlandım 1 saat şuan canıım hiç istemiyor ve kokusu çok iğrenç geliyor , 4 gün iradeni kullanır içmezsen kurtulursun dediler bakalım ne olacak 

hocam sonucu pm  atarsan sevinirim

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı

Kaç para verdin ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

...

-0-

Sigara ,Rafine Şeker ,Ekmek.... İçinde bulunduğumuz köle sisteminde , kölelerin köle kalmasını sağlayan araçlardır. Toplumun bu kadar boktan olmasının sebebi bu tip araçlar. Çünkü insanı insan yapan ÖnLobu ve DışKabuğu iptal edip , Limbik Sisteme bağlıyor. Daha tepkisel , daha bağımlı , duygularıyla hareket eden neandertal'lere çeviriyor.

Reklamlar , TV , İnternet,Radyo vb. kitle iletişim araçlarıyla sürekli beyin yıkamaya maruz kalan yaratıklardan kurulu bir sistem oluşturulmuş oluyor.

yanlış anlamadıysam; bu Rafine(saf'laştırılmış ^^` , inceltilmiş)Şeker'in,Ekmek'in "sadece" Limbik Sistem'e gittiğine dâir kesin bir Bilgimiz var mı? 

ben şunu okumuştum, beynimiz kan'da, devamlı sabit , 100mikro yada miligram Basit Şeker ile beslenmesi gerektiğini okumuştum. ^^` artık Fruktoz mu, galaktoz mu, Glikoz mu bilmiyorum. 

senin ifâde'nle, şeker'in Sadece limbik sistem'de kullanıldığı gibi bir anlam çıkıyor.

yakın zamanda da  Fruktoz'un,  özellikle cinsiyet ile ilgili bölgelerde kullanıldığına dair birşey okumuştum. Her ikisi de muhtemelen wiki'de.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Hacı beyni strese sokmamak gerek azalta azlata bırakmayı denemek gerek diye düşünüyorum. Tabi ben bırakmayı düşünmüyorum.:D

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı

Kaç para verdin ?

250 tl 1 saat 30 gün içinde 30 dk 30dk daha yapılacak ücrete dahil, şuan canım istiyor ama yanımda içenler çok pis kokuyor midem bulanıyor kokudan 

yan cizdim
Toplam Hit: 4435 Toplam Mesaj: 45
bırakm biorezonans sigara