folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Siz Aşkınıza Ne İsim Taktınız?

Siz Aşkınıza Ne İsim Taktınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    evet değişti MaviOnlineTeam . cicim ayları bitti ya :))))

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

Cadı derdim o da yetmedi gittim duvarlara yazdım...

Ne mi oldu pof. Kavga ettim, milletle dalaştım, tam 251 gün bekledim gün saydım, al aha haykırlık için emekliyorum sanal oldum kendimi kaybettim öldüm bittim. Yoq arkadas aşk die bişey yok bu tarifi olmayan bişey kendine acı çektirme bu. Bana sevgi dersen saygıyla eğilirim ama aşk bence çoook yanlış bi terim. Ya karanlıkta mumla kapıların üstünde yazan numaralara bakıyosun saçmalık bu.

Hadi devam kodlamaya...(bu makina beynimi uyuşturuyo en azından hatırlamıyorum onu :P)

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    fıstığım,bebişim,civcivim.....

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cengiz
    cengiz's avatar
    Erkek
    ben SAdece Uyuz Ve Gıcık Derim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

ya ben daha çok aptal salak gibi sıfatlar kulanırım çünkü kızlar yaz aptal ya salaktır.

Büyük Gülücük hadi yaa bunu söleyebilewceğin kızın harbi salak olduğuna inanırım hala senleyse tabi doğru sölemiş olursun tabi şölede bişi var kızı bulan sensin çok zekisen kendine göre bul dimi dimi dim.Dil çıkaran

ben genelde tel. evde şarjdaydı görmedim derimGöz Kırpan

boO0şver bırak dağınık kalsın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bebegim--fıstık--bitanem--canim--tatli cadim------eski aşkllarımada cadaloz derdim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    ben ona kucuk organizmam diyorum. cunku onsuz yasayamam........

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cursed_lover
    cursed_lover's avatar
    Erkek

sevgilim dediğin bir kişiye böle laubali isimler neden takarsınız ki yuh lan alayınıza düzgün söleyenler hariç ok :)

ÜLKÜMÜZ göklerde dalgalanan bi sancak biz ALLAH"IN huzurunda eğiliriz ancak:.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kıza isim takmakmı :) daha o kadar rütbeli birini bulamadık :)

erkek arkadaşlarla konuşurken hep woswos derim kızlara :)

arkadaş : sorci senin woswos ne alemde ?

ben : Gene Marş Basmıordur Çekmiştir sağa

: ) hikaye yaws

isim takmamız için ilk önce hak etmesi gerekir :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben izmirli ama ( Erzurumlu ) Dadaş bir kızı tanıdım.Çok sevdim onu.Ona hep seni seviyorum Kraliçem Derdim ve Bir yıl boyunca bu sözu tekrarladım durdum ( Seni Seviyorum ) o bana hep ( biliyorum ) derdi.Sonunda kabullendi sevdiğini... bir hafta sevgili kalabilkdik... Aslında ıkımız'de sorunlu idik...Ama ikimiz'de bir bütünün parçalarıydık.Düşünün ; iyi yada kötü hallermiz'de bir birimiz'den habersiz olduğumuz ve görüşmediğimiz zamanlarda bir birimizin Ruh hallerini hissedebiliyorduk... Ben şimdi ona Kraliçem diyemiyorum...

Şimdi sadece ; Canımdan kopan can diyorum... Çünki koptu ve bitti..! Şimdi Artık kimseyi sevemiyorum hatta kendimi bile sevemiyorum , Sevmiyorum! Aşk İnsanı hem Rezil , hem Vezir Ediyor...Ben bunu gördüm ,bunu saptadim..! Aşık olacaksan hayatını birleştirebileceğinb ir insana Aşık olucaksın! Onu sahiplemeceksin , Gönlünün sultanı , başının tacı yapacaksın , yüzünü öne eğmeyeceksin! kısaca Deli olacaksın! Deli olmazsan Aşkın zerresini anlıyamazsın.Kimine göre'de aşk yoktur...

Deliden kastım Canını istese yüreğini çıkartıp ona uzatacaksın! işde budur aşk!işde budur delilik! Biz çıkarttık verdik , de alan olmadi..! şimdi ucuz pazarlarda satılık Yüreğim..! orda burda pazar , pazar geziyor..Ne alan var, ne satan nede şevkatle alıp , ellerinde onu seven , yüreğimi anlıyan ,  yüreğimi dağlamak yerine ,sarıp sarmalıyan...

Not ; Yazımla dalga geçeni kırarım!!! Dalga geçin diye yazmadım! Cidden duygulandım birden içimden geçenleri yazdım saygı...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
Toplam Hit: 50609 Toplam Mesaj: 196