folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Siz İnsanlar Nelerden Konusuyorsunuz

Siz İnsanlar Nelerden Konusuyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

aslında filmlerde nirvanaya ulaştırır önemli olan filmi hangi durumda izlediğin mesela çok kötü bi gün geçirdiken sonra eve gelip beasts of southern wildi izlemiştim film o gün için bende müthiş bi etki bırakmıştı ne zaman adını duysam tüylerim diken diken oluyor o anki durumum aklıma geliyor.

aynı zamanda müzikde öyle http://www.youtube.com/watch?v=vs4i41cOv0s şu şarkının üstümde bıraktığı etkisi çok büyük

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Holyone tam olarak beni de anlattın. Millet genelde konuşmamamdan şikayetçi olur. Akrabalı ortamlarda (çok az öyle ortamlarda bulunuyorum) mal mal oturup milleti dinlerim genelde. Senle görüşsek ya ikimiz de çok konuşuruz ya da birbirimizin suratına bakıp dururuz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

valla pek dışarı çıkmadığımdan dışarı çıktığımda genelde taraftar koltuğunda izleyici olarak kalıyorum .

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

"Siz insanlar" nasıl bir benliktir ? Senin egon tavan yapmış. Götünün kalktığı meselelerde senden daha iyi noktadaki insanlarla karşılaşıp da yerin dibine sokulduğun zaman her şey düzelir.

Ergenlerin ve ergenlikten kurtulamayanların en büyük sorunu, her insanda ortalama düzeyde bulunan muhakeme yetisini keşfedip, bu yetiyi kullanmak yerine uçkur sevdasına düşmüş yığınlardan kendini üstün görmektir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı

"Siz insanlar" nasıl bir benliktir ? Senin egon tavan yapmış. Götünün kalktığı meselelerde senden daha iyi noktadaki insanlarla karşılaşıp da yerin dibine sokulduğun zaman her şey düzelir.

Ergenlerin ve ergenlikten kurtulamayanların en büyük sorunu, her insanda ortalama düzeyde bulunan muhakeme yetisini keşfedip, bu yetiyi kullanmak yerine uçkur sevdasına düşmüş yığınlardan kendini üstün görmektir.

Hocam adam siz insanlar diyerek bizi insan yerine kendini yerin dibine sokmuş ne egosu

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rahat ol ve salak şeylerden bahset...

tahribat olarak genel bir sıkıntımız var. "normal" insanların sıkıldıkları konularda fazla bilgi sahibiyiz ve genel olarak gözlemlediğim kadarıyla konuştuğumuz şeylere verecek cevapları kalmadığı için sıkılıyorlar...

o yüzden herkesin anladığı salak şeylerden bahsedersen ortam seni kendi içine almaya çalışır.

benim de kafa dengim bir insan var ve onla takılırken 3. bir kişi girse bu muhabbete ne diyorsunuz siz amına koyim diyip ikinci gün takılmaz bizimle.

eğer tabi amacın bir ortama girmek ise...

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

uzuluyorum bu cocuga ya.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

bu kadar zorlamayin la içinizden geldiği gibi konuşun kimse konuştuklarınızın kaydını tutup sizi yargılmayacak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Açık konuşacağım alınma, kardeşim ben seni cebitte gördüm tipin olsun giyim tarzın olsun emekli memur gibisin bu şekilde senin yaşındaki ortamlara girmen zaten zor, kızlarla aran iyi değil konuşmayı bilmiyorsun, muhtemelen daha önce sevişmediğin için kızları gözünde fazla büyüttün ve onlarla yakın diyaloglara giremiyorsun, kendini fazla akıllı zannediyorsun ama değilsin dışarıdan bakıp bu herif yada bu kız içip sıçıp eğlenmekten başka birşey bilmez diye düşünüp konuşmaya tenezzül etmeyeceğin insanlarla konuştuğunda zekalarına hayran kalabilirsin bu her zaman böyle olur, sende muhtemelen yüksek oranda bulunan sosyal fobi, askeri okulun verdiği mallık vs. bunların etkisiyle kapalı bir kutunun içinde sıkışmışsın, tıp okuyorda olsan hayatın boyunca askeri bir ortamda çalışacaksın, senin işin zor

tekrar seni incelediğim kadarıyla söylüyorum, fazla kendini farklı görüyorsun, ama bir ortama girdiğinde senin o cool olmak sandığın suskunluğun sözde düşünceli tavırların kendini ortamdan daha üst seviyede görmen insanlara mallık olarak geliyor, kelimenin tam anlamıyla biraz yavşak olmayı öğren en aşağıda gördüğün insandan bile bir çok şey öğrenirsin, her türlü insanla konuşacak birşeyler illaki vardır

bu konuyla alakalı olarak bir tespitte daha bulunacağım, kendine yakın yaşlarda erkek kardeşi yada abisi olmayan genç erkeklerde bu durum çok sık görülüyor, abiyle ve kardeşle geliştirilen sosyal yetenekler insanın çok işine yarıyor

Lotus tarafından 29/Eyl/14 23:42 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuşurken rahat ol ve ne söylesem diye düşünme saçmalamaktanda korkma  ağzına geleni söyle konu ile alakalı alakasız olsun fark etmez karşı tarafa sürekli anlattığı konu hakkında sorular sormaya çalış, karşı tarafın cümlelerini havada bırakma sakın "Harbi mi lan?" "Vallaha mı?" "Aynen hacı haklısın" "Bencede yaa" gibi kalıplaşmış cümleleri kullan fakat sürekli bu kalıpları kullanmakdan çekin, bahsedilen konu hakkında başına birşey gelmişse sende anlat gelmemişse senaryo uydur götünde salla işte zaten başladınmı beynin devamını getirir emin ol önemli olan ilk adımı atmak:) sağındaki solundaki önündeki arkandaki güzel kızları göstererek "moruk hatuna bak taş lan" de karşı taraf zaten anlatmaya başlar lisedeki üniversitendeki kızlardan bahset sende, bu muhabbetler geçince  siyasete gir gündemdeki siyasi konulardan bahset "Yahu mehmet gördünmü lan BM korumaları Tayyipi tanımamış salona almak istememiş a.q ahuhahaha" deyince karşı taraf her türlü bir tepki verir konuşur monuşur, "chandelier diye bir şarkı var kanka çok güzel ya aşık oldum resmen şarkıya" de gene muhabbet açılır yani insanlarla konuşmak senin elinde popüler kültürde aradığım tadı bulamıyorum demişsin la oğlum şuan sen yemek seçebilecek durumda değilsin önüne ne koyarlarsa yiyeceksin kendini diğer yönlerde geliştireceksin kaçarın yok satranç yerine tavla oyna, poker oyna, 101 oyna satranç ne olum:D

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
Toplam Hit: 7077 Toplam Mesaj: 64