Siz Sevdiğinizi Bir Erkekle Görseniz Ne Yapardınız!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Ben sevdiğim kız var okuldan.Ama yavuklusu varmiş.Ama onu çok seviyorum.Ne yapma gerekiyor.Çocuğu her gördüğümde öldüresim geliyor.Lütfen yardım edin kardeşleriim!!!

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

Kırık KalpZamanla unutursunAcı çeken

Ben seni ellerin olasın diyemiiiii  sevdim

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunca senede örendiğim en büyük şey sevdinmi sikilirsin siktinmi sevilirsin çok doğru bi söz yalnız hacı u kız bi çocukla çıkıo die onla evlenicek deil elbet ayrılır ama sen çocuğa bi zarar verirsen bu konuşma bile olabilir o kız senden ölene kadar nefret eder yani elbet ayrılır o kız bekle senlede çıkar neden çıkmasın ama sendende ayrılmıcak die bişi yok unutma ayrılıncada başını sağa sola vurma onun için Sabret biraz başka ları ile takıl onla çıkana kadar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Aynisey benim basima gelmsiti Asik oldugum kiz biriyle cikiyodu sirf kiskandirmak icinmis sonrada solemisti ama cocuga yazik oldu bi gun dayanamadim alah ne verdiyse giristim cocuga kiz 6-7 ay konusmamisti benle :)

Kizin sende gonlu varsa git adam gibi konus cocukla yok diklenirse sal kafasina sopayi gorsun :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Bende aynısını yapmayı düşünüyorum zob kardeş!!Ama o dallamayla konuşurssam kesin ağzını yüzünü kırcam galiba.Başka yolu yok.Tabiiki

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yorumsuz:

Aşk adamı vurur,

Döne döne vurur..

Vuruldukça dönersin,

Döndükçe vurulursun...

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Güzel kardeşim öncelikle sözlerime şöyle başlamak istiyorum ben bu işin doktoroyum yani ben gerçek bir aşk doktoruyum sorularınızı ve sıkıntılarınızı hepinizle paylaşabilirim.

Şimdi öncelikle senin okuldaki konumun nedir? (yani kabadayı şeklimi takılıyosun yoksa bağımısız mı?)

İkinci sorum ise çocuk nasıl bi tip? (Yani sağlam biri mi? yoksa eziğin tekimi?)

şimdi öncelikle bu şunu söyliyim, kızlar 2 tip erkekten hoşlanır 1. efendi ve kabadayı takılandan. 2. ise fırlama ve piç tayfası takılandan. genelde bu tür erkeklerden hoşlananlar kaşar olurlar..! şimdi güzel kardeşim eğer senin sevdiğin kız 1 numaralı erkek tipinden hoşlanıyosa olaya biraz daha ağır başlı ve olgun girmelisin ama çocukla sakın kavga haline girme. eğer 2 numaralı erkek tipinden hoşlanıyosa git çocuğun amına koy bu kızında hoşuna gidecektir ama ben senin yerinde olsam çocuğu dövdükten sonra kızıda bi güzel sikerdim çünkü baya bi uğraştırmış olacak seni :)))

ama yinede olayı akışına bırak çünkü kavga etmekle bu olayların sonu gelmez, hiç bir zaman unutmayınız ki bu a.k.'mun kavgalarının % 94,8'i bu amına koyduğumun karıları yüzünden çıkıyo bende bunu hiç tasvip emiyorum çünkü değmez..!!!!

hadi sana bol şans dostum başka bi takıldığın yer olursa bana sor.

Fuck this world if they cant understand me!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek
    eylemsizlik prensibini uygulardım sevmek fedakarlıktır.

Sizce bu bir vedamıydı?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Fedakarlik yapilacak yer var yapilmiyacak yer var  elin mali senin sevdigin kizla takilacak sende bakacan disardan fedakarlik bunun neresinde

burda asil is kiza dusuyo bu kizda seni seviyosa isine o herifle ha yok sevmiyo zaten siktir et git dov herifide en azindan rahatlarsin :)

Dedim gibi once sozle olmadi siddetle :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

nicksiz bir yandan haklı. çocuğu döversen kız senden nefret eder.

ben olsam gidip çocukla konuşurdum ya da konuştururdum. kız hakkında ne düşünüyo diye. konuşmlara elimde ki teybe kaydederdim. çocuk ibnelik için çıkıyosa yani ciddi felan değilse elimde bir kanıt olurdu. yok çocukta gerçekten seviyosa kızın bırakmasını beklerdim.

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Git adam gibi kızla konuş yok mok ayağı çekerse ilk önce kızı döv(bu konuda çok ciddiyim)sonrada git snn erkekliğini zikiyim die erkeği döv.Dövecek gücüm yoksa

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 5036 Toplam Mesaj: 43