Siz Sevdiğinizi Bir Erkekle Görseniz Ne Yapardınız!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    REal_Kurd valla isi mission imposible a cevirdin :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    Valla arkadşlar ben cocukla konuşcam yani korkutcam ayrılcan bu kızdan dicem.Eğer ayrılmam filan derse zikecem ebesini orada.Yok hala ben seviyom aşığım maşığım ayakları çekerse bu sefer kzııda oğlanıda dövecem.Bakalım herşeyi zaman gösterir.NOLCAK BAKALIM!!!!

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

sana tavsiye dövme sakın hele kız seviyorsa sakın dövme.Ters tepki yaratır sonra kız senden nefret eder.Denedik biliyoz sonra başın disiplinle belaya girer ama müdür vs.. rüşvet severse dağıt elemanı ama dediğim gibi kız senden soğur onuda düşün.

Not:alıntıdır.

Birader müdür müdür yardımcısı bunlardan sorun çıkmaz yani okuldan hayyatta atılmam.Ama kız herhalde oğlanı seviyor.Ama oğlan sevmiyor gibi gözüküyor.işte bu beni delirtiyor ya!!!!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla ciger kıza yakın ol hep yanında dur yanında dur derken gözüne görün her seferde göz göze gel..ama çocuğa bişe yapma ...sonra koridorda falan yanlışlıkla çarp kıza..özür dile...yakın dur elinde birşeyi falan düşerse yardım et teşekkür ederim derse gözüne bakar rica ederim de...böle şeyler yap.....

Kesin kız gelir sana............yıllar sonra 2-3 sene sonra ne olur...Kendimden örnek Kız arkadaşım sürekli söyler beni kazanmak için dört döndün şimdi bişe yapmıon anca pc pc pc...bıktım ayrılıyorum diyor kavga edioz bişe oluyor sonra birbirimizi görünce dayanamayıp barışıoz...kavga barış böle gidio....Kızı kazanırsan sen benim gibi olma git kızla ilgilen....20 tane server pc kurmak la kız arkadaşınla sinemaya gitmek gibi bir şeyle karşı karşıya kalırsan kız arkadaşını seç...ben 1 hafta pc yüzü görmedim sonra 20 pc lik server işi gelince kızmı pc mi tabi pc dedim daldım...sen dalma :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeFreT_29
    NeFreT_29's avatar
    Erkek

kardes sende ha, ne yapcan kulanilmisini, bosver giden gider kalan saglar bizimdir.

baskasini bul kiz mi yok koca memlekete.

Topraga CAN verdik, Bayraga KAN verdik, Allaha KURBAN verdik, Bu VATANI biz karsiiksiz SEVDIK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Çok güzel fikir kardeş.Ama bu sefer kızın gözünde çok kötü bir imaj bırakmış olmaz mıyım???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yaw boskurt gardaşım be canım kardeşim be abicim be dötüne kodumun yaş baklası

sen bi kızla çıkıyon dielim kız seni seviyo sen kızı seviyon diyelim ...

dallamanın biri de senin hatuna hasta asılıyo senin hoşuna gidermiydi şahsen ben üzerine bi bidon benzin döker arabamın arkasına bağlar yanarken gezdiririm ..........

(bu arada başıma geldi.......eleman benim hatuna 50 ye kadar yaklaşamıyo bulunduğu ortamdan gisio)

kısacası akıllı ol sevenlerin arasına girme

(ama yok hatun kaşar eleman da zikip zikip bıraqcak bende zikmek istiom tribindeysen başka .... git döv elemanı.. zik kızı)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Kız onu seviyor ama cocuk sevmiyor galiba.Sorunca öğrencez.Valla ben hırs yaptım bu kızı ayarlayacam.Ben seviyorum bu kızı.ANLAMIORSUN!!!!

k

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    zob bunu yazdı:

Aynisey benim basima gelmsiti Asik oldugum kiz biriyle cikiyodu sirf kiskandirmak icinmis sonrada solemisti ama cocuga yazik oldu bi gun dayanamadim alah ne verdiyse giristim cocuga kiz 6-7 ay konusmamisti benle :)

Kizin sende gonlu varsa git adam gibi konus cocukla yok diklenirse sal kafasina sopayi gorsun :)

cocuk benim 3 katımsa:S

NesTo | same shit diffirent asshole
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çok sevdiğim biri değilse orospunun birisiymiş derim siktiri çekerim..

eğer çok sevdiğim biriyse ki o kadar birisi  daha çok nadir çıktı.. oğlanın ağzını yüzünü kırarım.. sonra kızada iki üç şekil bişeyler söyler  çeker giderim :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 5014 Toplam Mesaj: 43