Siz Sevdiğinizi Bir Erkekle Görseniz Ne Yapardınız!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Sipidik ozaman Demir yada Aluminyum dan yapilma bi Beyzball sopasi onerrim bak bakim  3 katin elemana noluyo ozaman 

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    kusura bakmada burada sopalancak adam varsa oda sensin birader zaten onlar çıkıyo burada araya giren adam sensin kız zaten seçmiş onu ne sanıyosun çocuğu dövünce kollarına mı atlayacak kız ? o elemanın yerinde ben olacam sende böle artislik yapacan görürsün kim kimi sopalıyo kusura kalma ama haksızsın aşk çaba ister ama bu yollarla bi sonuca varamazsın...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Valla bilmiomda oğlan kzı sevmiyor gibi geliyor bana yaaa.zaten ilk önce konuşcam bu kızı bırakcan filan die yok seviom filan derse ellemicem zaten.

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

Güzel kardeşim öncelikle sözlerime şöyle başlamak istiyorum ben bu işin doktoroyum yani ben gerçek bir aşk doktoruyum sorularınızı ve sıkıntılarınızı hepinizle paylaşabilirim.

Şimdi öncelikle senin okuldaki konumun nedir? (yani kabadayı şeklimi takılıyosun yoksa bağımısız mı?)

İkinci sorum ise çocuk nasıl bi tip? (Yani sağlam biri mi? yoksa eziğin tekimi?)

şimdi öncelikle bu şunu söyliyim, kızlar 2 tip erkekten hoşlanır 1. efendi ve kabadayı takılandan. 2. ise fırlama ve piç tayfası takılandan. genelde bu tür erkeklerden hoşlananlar kaşar olurlar..! şimdi güzel kardeşim eğer senin sevdiğin kız 1 numaralı erkek tipinden hoşlanıyosa olaya biraz daha ağır başlı ve olgun girmelisin ama çocukla sakın kavga haline girme. eğer 2 numaralı erkek tipinden hoşlanıyosa git çocuğun amına koy bu kızında hoşuna gidecektir ama ben senin yerinde olsam çocuğu dövdükten sonra kızıda bi güzel sikerdim çünkü baya bi uğraştırmış olacak seni :)))

ama yinede olayı akışına bırak çünkü kavga etmekle bu olayların sonu gelmez, hiç bir zaman unutmayınız ki bu a.k.'mun kavgalarının % 94,8'i bu amına koyduğumun karıları yüzünden çıkıyo bende bunu hiç tasvip emiyorum çünkü değmez..!!!!

hadi sana bol şans dostum başka bi takıldığın yer olursa bana sor.

%94,8 olduğuna eminmisin ben %93,4 die biliodum yalnış galiba benimki : ) hey allam bide aşk doktoru ilan etti kendini hll olsun : ))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devrimci_76
    devrimci_76's avatar
    Erkek

aşkı  bir kalemle yazmak istesem ömrum yetmez belki  aşkının elin den tutmak ve bakışmak seni seviyorum demek  haykırıncaya kadar o kadar istedim ki ama aşkı yaşamak yaşamamkatan  daha iyi

sevdine  islerine deyil ruhunla seviceksin

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Ulan dur ben ne yazmışım hoca eğer o çocuğu veya kızı döversen dünyanın en mal adamı sensin başka hiç bir şey demiyorum.

Bir an düşündüm senelerce ne yaptım die senelerce onu bunu dövdüm ne oldu hiç bi şey?
    Sonuç olarak kızı yada çocuğu dövmek hiç bir çözüm getirmiyor:) en iyisi kendi hallerine bırak ama kızıda arada bir kesmeyi unutma gönlüm sende kahpe dercesine:)

Sonra nasıl olsa ayrılacaklar,hem unutma sevenleri ayırmak günahtır.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    Antikky dostum haklısın galiba.Ama ben cocuğu her gördüümde agzıyla burnunu değiştiröek istiorum ya.İyice psikopata bağladılar beni.Gözümün önünde oynaşıyolar a.q Sen benim yerimde olsan napardın.Dövmekten başka çare kalmadı gibi geliyor.Antiikky

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Dövünce rahatlıyacakmışsın gibi geliyor ama rahatlamayacaksın,emin ol buna...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Dövünce rahatlıyacakmışsın gibi geliyor ama rahatlamayacaksın,emin ol buna...

Hadi dövmedim dielim.Eeee napcam moloz moloz onların oynaşmasını mı izlicem.?????????

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Sanırım ilk ayların,bu ilk aylar biraz koyar ama bi kaç ay sonra sallamazsın bile ki o kdr uzun sürmez öle bu ilişkiler.Zaten dövmenede gerek yok çek konuş yanında 3-4 kişi olsun çakat tipli sen elemanla konuşurken arkandaki tipler o gün alivi polsi yakalamış,o gün velide sağlam ot vardı içtik bilmemne gibi çakal ve elemanın gözünü korkutacak sohbet etsinler:)O çocuk hala o kızla çıkıyorsa ya delidir yada aptal.

Tabi burada elemanın piskopata bağlayıp size dalamasıda söz konusu olabilir,buda senin işine gelir allah ne verdiyse dalarsın.

Toplam Hit: 5013 Toplam Mesaj: 43