folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    benim teorim de senin şerefsiz oldugundur.
    KİMSE BU ÜLKENİN ORDUSUNU KENDİ EVLATLARINI TOPRAĞA VERMEKLE SUÇLAYAMAZ S U Ç L A Y A M AZ.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    savasilacak dusman elbet bulunur.. bu gun pkk olur yarin baska birisi gelir. bu bir kisir dongudur.. ama savasilacak dusman olmazsa dedigin dogru olabilir.. ki bunun olma olasiligi cok az..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    Ya ne kadar mantıksız insanlar. komutanlar maaşları düşüceği için pkk nın bitmesini istemezmiş. bunu yazan ya çocuktur, ya da kötüniyetli. Bak şimdi şöyle bir şey çıkıyor. Güneydoğunun hakimi 7.kolordudur. Bunun başında korgeneral bulunur. Yine bunu bağlı olduğu 2.ordu vardır. bunların başındaki komutanlar diğer 1. ordu ya da ege ordusu komutanlarından fazla maaş almazlar. ayrıca genelkurmaydakilerde hemen hemen aynı maaşı alıyorlar. Anlatıldığı üzere maaştan dolayı böyle birşeyin olmayacağı aşikardır. Ayrıca hiçbir türk askeri para için vatanına ihanet etmez. Cumhuriyeti kuran Yüce ATATÜRK ve Türk ordusudur. Bizim olduğumuz gibi onlarda hala bu cumhuriyetin sahipleridir. Cumhuriyeti kuran onun aleyhine çalışmaz. Artı aleyhe çalışanların tekerleğine çomak sokar. Ondan bütün bu karalamalar. Bunlara sadece çocuklar ve küçük beyinli, örümcek kafalı hala ümmetçilik diye bağıranlar inanır.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    eger bir general yada askeriyede rutbesi bulunan birisi illegal olay ile suclaniyorsa/adi karisiyorsa dahi ben bu isten suphe ederim. arka planda ne oldugunu kimse bilemez. ama fazla iyi seylerde olmuyor gibi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    saçma sapan konuşmayın öyle şey olsa kuzey ırağa bir girişte 400 teröristi talan etmez d i bu ordu...
    kaldı ki bu insanlar salak mı hayatlarına parayı tercih etsin.
    kaldı ki bu adamlar manyak mı ki onlarca defa kuzey ıraka PKKYI AYAKTA TUTMAK İÇİN GİRSİN.
    madem bilmiosanız susun sizi adam sansınlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    AntiOksidan BUNU YAZDI:
    -------------------------------------------
    twerörün kökü zamanında kazındı ama bir zamandan sonra kuzey ırağa operasyonlar ÜLKE SİYASETİ nedeniyle yurt dışı operasyonlar yapılamıyor...
    onlarda kuzey ırakta kalıyor....
    şerefsiz insan pacorabanne sen o generaller kadar vatana hizmet et ondan sonra konuş
    ----------------------------------------------

Lan AĞZINA SIÇTIĞIMIN ŞEREFSİZİ SEN İLK ÖNCE KENDİ LAFI GÖTÜNDEN ANLAMAYI BIRAK AntiOksidan MISIN NE SİKİMSİN AMINA KOYDURTMA AĞZINA SIÇTIĞIMIN KEPAZESİ BEN SADECE KENDİNİ BİLMEZ BİR KAÇ KOMUTAN İÇİN KONUŞUYORUM BUNU BÜTÜN TÜRK ASKERİNE NEDEN MAL EDİYOSUN????
    GERİZEKALI HERİF BENİMLE POLEMİĞE GİRME O KONUŞAN AĞZINI SİKERİM SENİN A.K.MUN YAVRUSU...!!!!!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    LAN ŞEREFSİZ HERİF BENİM İÇİN BU VATAN İÇİN NE YAPTIN DİYE SORUYOSUN
    ULAN HAYVAN HERİF BEN ŞIRNAKTA ASKERLİK YAPTIM ORDA EN AZ 30 KERE ÇATIŞMAYA GİRDİK SEN BENİM NELER YAŞADIĞIMI NELER GÖRDÜĞÜMÜ BİLİYORMUSUN A.K. MUN APTALI
    ŞAPŞAL HERİF Bİ LAFI SÖYLEMEDEN ÖNCE İLK ÖNCE KENDİNİN NE YAPTIĞINA BAK SENİ ŞİDDETLE KINIYORUM EZİK ŞAPŞAL SİKTİR OL GİT SAKIN MUHATTAM OLMA BENİMLE EĞER ÇOK MUHATTAP OPLAM İSTİYOSAN ADRES VERİYİM KONUŞALIM???
    ŞİMDİ KES SESİNİ PİSLİK!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Türkiye Cumhuriyeti 75 milyon vatandaşı 8000 bin askeri 4000 bin polisi ile 2 bin PKK lı ile başa çıkamıyorsa oturup düşünmek lazım 3 yıldır askere ha gidecem ha gidecm diyorum ama bakıyorum BOktan bişey uğruna patır patır ASker ölüyor Tamm olur vatan için kanımız feda ama bazi şeyleridide bile bile yapmak APtallık olur.. PKK nın 1 haftada temızleneceğine inanıyorum ben ama yapmıyorlar :D askerlerin ölmesi bazı anasını siktiğimin çocuklarına daha zevkli geliyor....

eskilerden kim kaldı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    alacakaranlik bunu yazdı:
    ---------------------------------------------------------
    Türkiye Cumhuriyeti 75 milyon vatandaşı 8000 bin askeri 4000 bin polisi ile 2 bin PKK lı ile başa çıkamıyorsa oturup düşünmek lazım 3 yıldır askere ha gidecem ha gidecm diyorum ama bakıyorum BOktan bişey uğruna patır patır ASker ölüyor Tamm olur vatan için kanımız feda ama bazi şeyleridide bile bile yapmak APtallık olur.. PKK nın 1 haftada temızleneceğine inanıyorum ben ama yapmıyorlar :D askerlerin ölmesi bazı anasını siktiğimin çocuklarına daha zevkli geliyor....
    --------------------------------------------------------------

Kesinlikle katılıyorum sana sevgili kardeşim!!!!!!!!!!!!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pacorabanne misin her neysen küfretmeden konuşmayuı dene forumda kaliteyi düşürosun bilmem farkında mısın
Toplam Hit: 11137 Toplam Mesaj: 66