folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    yaaa musket ve paco ikinizinde a.q. ikinizide tanimiom ama olsun.iste bu yuzden bitmio teror oralarda her paşa sen beni anlamion benim dediim dooru,sen havacisin anlamazsin sen piyadesin anlamzsin.ulen bir olup biseyler yapmak icin illa savas mi cikmasi lazim.surda iki satir icinde bile birbirinizi boguyasaniz sizdende bi bok olmaz bu milette oleyse ondanda.
    kardesim maas falan filan hikaye dagdaki adami vurmayla bitmio,adamlarin arkasinda biz haric herkes var yoksa a.q. bu kadar senedir efsanevi subaydan bu zamana kadar bitmezmiydi.sadece 3-5,000 diil bu o.ç.ama su da var bizimde elimiz kolumuz uzun ve armut toplamioz.simdi burda herseyi anlattirmayin ikk diye bisi var bilen bilir.cok merak eden varsa pm lesin.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PacoRabanne kokainmanla bu konuda bi dialogum olmadi, bu bir. ikincisi de seni su sitede kim seviyor anlamadim... Real_Kurd arkadasimiz senden hoslanmadigini soyledi, Arahman, senden hoslanmiyor, Kokainman da... Pillibebek senin bi gerizekali oldugunu, ve o yuzden bu basliga cvp yazmiyacagini soyledi... Daha konusmadigim yada aklima gelmeyen birsuru ornek var... Hangi baslikta hangi soruya cvp vermissin ? Mauhauha "kanka" gibi ezik laflardan baska ne kazandirmissin bu tariqata ? Ben senin gibi bi adam olmadigim icin, yada duzeltiyorum, adam oldugum icin sana ana avrat sovmeyecegim... Turkiye ye dondugunde de Ankara'ya bekleriz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    bekleris ankaraya :P

Agrasif miyim neyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    20 yildir bu tartisiliyor sonuc hala tartisiliyor bos bir tartisma uzmeyin birbirinizi...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Konu küfürlerle şaşmış amacından.. Yakışıyormu onca küfür ? dışardan hoş durmuyor.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 11175 Toplam Mesaj: 66