folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce İstanbul"Da Helikopter Varmı??

Sizce İstanbul"Da Helikopter Varmı??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    olanları savunucak diğilim millet mahf olmuş tabide biri yazmış helikopterin güvenliği sağlanamazmı tabiki sağlanamaz açık hedef yanında istediği kadar helikopter uçsun roket denen bişey var adam gerekirse ataköyden yeşilköyü vurabilir yani
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    havadan üç helikopter aynı güzergahta aralıklarla ucacak ve necadın hangisinde oldugu bilinmicek
    bence bu otoyolda gitmekten daha mantıklı
    ya zaten güzergah üzerinde güvenlik önlemlerinide alırsan zor yani

edit : okuyunca cok amerikanvari aksiyon polisiye film senaryosu gibi ama mantıklı :)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

"Kavimler layık oldukları liderlerle yönetilir" Ayet.  Bu bir.

İkincisi; senin düşündüğünü onlar düşünemezmi? Basit bir güvenlik gerekçesi olamaz mı? 

Türkiyeyi cahil halkın partisi (millet düşmanı, din düşmanı halaka rağmen halkçılık teranesi yiyen) yada akape(ne idüğü belli değil) düzeltemez. Gerçek millet menfaatçileri nasyonal sosyalistler (kesinlikle mehepe değil, desepe yağcısı mesutun yardakçısı mafya kılıklı mehepe değil)olmadan bu iş olmaz. Dinine ve milletine bağlı yasama, yürütme organları olmadan olmaz. Çok aramaya gerek yok.

İyiyse bu hükümet biz başa getirdik. Bu bürokratlar, devlet adamları iyiyse, mevcut düzeni biz kurduk.

Kötüyse? Uzaylılar getirmedi ki? Yine biz yaptık. Demek ki sorunu temelde aramak gerekiyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

zervalone bunu yazdı:
    -----------------------------
    olanları savunucak diğilim millet mahf olmuş tabide biri yazmış helikopterin güvenliği sağlanamazmı tabiki sağlanamaz açık hedef yanında istediği kadar helikopter uçsun roket denen bişey var adam gerekirse ataköyden yeşilköyü vurabilir yani

Yok hocam ne roketi yaaa :) Stinger Füzesi Var Sonra Yerden Havaya Milan Ve Tow Füzesi Var Değilmi :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

dayı valla sana hak vermemek olmaz ama bi şey yapılıyorsa mecburdurlar demekki . olmamış ... o adam o kadar sene okumuş kafası çalışıyorda o yerlere gelmiş dimi vali olmuş baş bakan olmuş neyse o kadarda sorun değil ... yani bi senin aklın çalışmıyo ya :)

yani yapılamamışsa olmamıştır. hava üstünde bi kere izin alınması gibi bir sürü zıkkımı var onuda geç ...

kaç tane başbakan uçakla hava alanından alındı bu dunyada :) ben hiç duymadım yada görmedim diyim ....

bizim bilmediğimiz bi şeyler vardır diyoruz belkide onlar bunu kullanıyor bilemiyoruz ...

yani nasıl olsa Türk milleti susuyo derler oda ayrı bende gebzedeyim bende çıldırırdım açıkçası insanlara bazı jestler sunmak zorundayız ...

sende kusura bakma tabikide ... bu akdar millet yolda bekletilmemeliydi ayıptır hastalara yazıkdır ...

ama mantıklı bi açıklaması olduğunu düşünüyorum .... 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

nu_metal bunu yazdı:
    havadan üç helikopter aynı güzergahta aralıklarla ucacak ve necadın hangisinde oldugu bilinmicek
    bence bu otoyolda gitmekten daha mantıklı
    ya zaten güzergah üzerinde güvenlik önlemlerinide alırsan zor yani

3 te 1 risk var onu geçtim boş olanıda vursa rezillik çıkar

ama adam 3 mercedes geçirio ard arda çevresindede 30 tane araç oluyo yoldaki polisleri felan saymıyorum kaldıki mercedesler bırak kurşun yemeyi bomba bile yemio artık bunlar sırf araçlar daha keskin nişancılar polisler panzerler vb şeyleri saymıyorum bile  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:

zervalone bunu yazdı:

Yok hocam ne roketi yaaa :) Stinger Füzesi Var Sonra Yerden Havaya Milan Ve Tow Füzesi Var Değilmi :)

dalga geçionda daha geçen bizim istanbulda havan patlamadımı güpegündüz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    ben onu bunu anlamam ist trafigini sikmesinlerde ne yaparsa yapsuınlar tamam helikopter cok mantıklı diil ama en azından trafik sıkısmıo zaten orası da beni ilgilendirio
    trafikten kfayı yemiş biri olarak ucursunlar necadımı :)

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valilik havada helikopter uçurmak için izin almaz hocam :) neyse onu geçtim baya bi fantezi yapmışsınız roket falan :) Helikopterden Roketle havadaki helikopteri vuran,helikopterle yerdeki zırhlı mercedesi'de vurur.

ama şimdi farkettim bu tartışma hiçbiryere varmaz bi sonuç çıkmaz.

tam bir kısır döngü içerisinde dönüp duruyoruz :S hangisi daha akıllıca bana göre helikopter...ama kimine göre kara yolu...

ben helikopter derim arkadaşlar karayolu...bi sonuca varmak güç :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    + Sebebsiz düşen ucaklar cabası oh bea anlayan birileri cıktı :D
    öyle saçma konuşuyosun ki..

o kadar küçük ihtimali düşünüyosun madem yolun 100 metre yakınlarından biri roketatarla konvoyu darmadağın etse nolacak? Onu da düşün o zaman.

Ayrıca bugünkü rezaleti görmemezlikten gelmek, haklıydılar demek anca senin gibilerin harcı..

Toplam Hit: 9146 Toplam Mesaj: 69