folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce İstanbul"Da Helikopter Varmı??

Sizce İstanbul"Da Helikopter Varmı??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

hope_siz bunu yazdı:
    -----------------------------
    bush ve papa geldiği vakit, bu bağırıp bi yerlerini yırtanlar o zaman susuyordu, sorun trafiğin tıkanması değil, sorun gelen kişi.

gelen kişi umrumda değil ;) eğer trafik iyiyse hiç sorun değil istediği kadar gelsin ben mi ağırlıyorum. senin gibileri yüzünden türkiyeye kötü gözle bakıyolar 

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

hope_siz bunu yazdı:
    bush ve papa geldiği vakit, bu bağırıp bi yerlerini yırtanlar o zaman susuyordu, sorun trafiğin tıkanması değil, sorun gelen kişi.

gelen kişi umrumda değil ;) eğer trafik iyiyse hiç sorun değil istediği kadar gelsin ben mi ağırlıyorum. senin gibileri yüzünden türkiyeye kötü gözle bakıyolar 

ya bırakın bu ayakları Allah aşkına,geçen yıllırdan işçi bayramlarını hatırlayın neler oluyordu,bırakın onları  2007nin 1 mayısını hatırlayın neler oldu?  hrant dink yürüşünü hatırlayın nereler saatlerce tıkandı, galatasaray şampiyon oldu, çapadan taksime 2 saatte gittim, yolda bi ton ambülans kaldı, jeeplerden arabalardan birton hırsızlık oldu ki o günde 6-7 tane şehit vardı kimse umursamadı bile, milli takım maç kazandı neler oldu, adam devlet başkanı güvenlik tedbiri olacak tabi, trafikte mi beklesin yolda,  aynı şey bizim başbakanımıza olsa cumhurbaşkanımıza olsa(trafikte bekletme olayı) o ülkeye tepkiniz ne olur? o adam yolda vurulup ölseydi neler olurdu?  

birde gelen adam rus devlet başkanı olsaydı, küba devlet başkanı olsaydı tepkiniz ne olurdu?trafik tıkanaklığına yine kızarmıydınız? bence küba-abd-iran-ingiltere-çin her ne ülkeyse tüm devlet başkanlarına aynı güvenlik önlemi sağlanmalı, siz  olaya tamamen siyasi bakıyorsunuz. 

geçin bu ayakları..

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    sadece Ahmedinecad'a değil ki biz hemen hemen herkese aynı muameleyi yapıyoruz papa geldiği zamanda benzer durumlar yaşandı ama sanırım bazı avrupa ülkelerinde adam sivil vatandaş gibi dolaşıyo he tamam Ahmedinecad suikaste kurban gitme riski altında ama arkdaşın dediği gibi helikopter daha mantıklı çinde adamlar yol yapıcak trafik aksamasın diye vinçlerle oturtuyolar o kdar ince hesaplarla biz alternatif varken insanları işinden gücünden ediyoruz yok o bilinmiyodu bu bilinmiyodu nerden bilsinler kadın hamile demeninde bi mantığı yok hertürlü ihtimali gözeteceksin arkadaş nası olsa bişey olmaz düşüncesiyle böyle yol almaya devam ederiz ayrıca onların bilipte biizm bilemeyeceğimiz bi olay yok var mı öyle bi mantık a.q
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    helikopter teröristlerce kolay bir hedef. o yüzden dikkat ettiyseniz bu tür görüşmelerde helikopter kullanılmaz. teröristlerin elinde stringer füzeleri mevcut.  pistten kalktiği anda savunmasiz kalır.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

siganfu bunu yazdı:
    helikopter teröristlerce kolay bir hedef. o yüzden dikkat ettiyseniz bu tür görüşmelerde helikopter kullanılmaz. teröristlerin elinde stringer füzeleri mevcut.  pistten kalktiği anda savunmasiz kalır.

Zaten bizde o yüzden helikopter kullansın diyoruz. :F 

selam gençlik!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Sanırım aksi görüş belirten herkesin Lordvarder'a bir özür borcu doğdu;

İstanbul Valisi Muammer Güler, bundan sonra İstanbul'a yapılacak üst düzey ziyaretlerde konukların Atatürk Havalimanı'ndan helikopter ve deniz araçlarıyla götürülebileceğini dile getirildi.

Haberin devamı;http://www.haber7.com/haber/20080816/Son-Ahmedinejad-ziyareti-ders-oldu.php

İleri görüşlülüğünden dolayı tebrikler Lordvarder : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

hope_siz bunu yazdı:

Buşunda amk. Papanında amk. Putininde amk. ahmedinejadında amk. kim gelmiş  kim gitmiş benı ilgilendırmez. Ben o sıcakta geçen üç Sattımı sorun ediyorum İstanbulda nato toplantısı oldu o zaman bile böyle bişey olmadı
    Gelen kişi bu gun özür dilemiş aynı şeyi ben tahranda yaptırmıyorum diyo.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ahmedinecad lafıda soktu :)

"Tahranda biz öyle birşeye izin vermezdik"

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

Tahranla  İstanbul birmi:)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    lordvader89 bunu yazdı:

Tahranla  İstanbul birmi:)

Dünyanın en büyük trafik problemi Tahranda biliyosun dimi hoca ?

nüfusu 12 -13 milyon...

ortadoğunun en büyük şehirlerinden...

ve bahsettiğiniz CIA ajanları orada daha kolay cirit atmakda :)

Toplam Hit: 9149 Toplam Mesaj: 69