folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Yeniden Seçim Olsa Akp İktidara Gelirmi?

Sizce Yeniden Seçim Olsa Akp İktidara Gelirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bassicam
    bassicam's avatar
    Erkek

ne alaka kardeşim darağacı filan.şu zamana kadar köşkünden cıkan, birşeyler yapmak için debelenen kaç tane başbakan oldu.

avrupa birliğinin diretmeleriymiş.bunlar elbette gerçekleşmeyecek sadece bakın biz avrupa birliği ile müzakerelere başladık gerisi onlara kalmış diyebilmek için dinleniyor.yoksa komusuz a.b. ye.

.istanbulun tayyip ten onceki halini hatırlayanlar aslında onun nasıl biri olduğunu daha iyi bilirler.istanbul un hawasının gri olduğu, sularının akmadığı ,elektriğinin olmadığı zamaları bilirim.bu haltların hepsini duzelten adam tayyip'tir.

ben güveniyorum ona siz ne düşünürseniz düşünün.

need the end to set me free
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bassicam senin kafa basmıyor anlaşılan...teayyyip denen amerikan memuru köşkünden çıkıp yurdışına niye gidiyor...kendi söylediye bu ülkeyi pazarlamak benim görevim :))...kardeşim adam Türkiye gerçeğini sorunlarını kaldıramıyor Türkiyede duramıyor gündem ağır geliyor o da yurt dışına kaçıyor....Tekrar seçim olsa teayyip başa gelirmi afedersiniz ama benimkinin başına gelir :))...başbakan dava aç bana kötü söz söyledim sana ..açmassan gel başına otur baba...zıçtık...iki gün uzak kaldık pc den formdan düştük :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rasim6101
    rasim6101's avatar
    Erkek

herhalde tekrar başa gelir.

çünkü başka kimse yok.

AK Parti tek parti.

muzurali
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bassicam bunu yazdı:

istanbulun tayyip ten onceki halini hatırlayanlar aslında onun nasıl biri olduğunu daha iyi bilirler.istanbul un hawasının gri olduğu, sularının akmadığı ,elektriğinin olmadığı zamaları bilirim.bu haltların hepsini duzelten adam tayyip'tir.

Zaten sorunda orada...

İstanbulu yönetmekle türkiyeyi yönetmeyi aynı görenlerin zihniyeti yüzünden su haldeyiz... Ne dediğini bilmeyen bi başbakan, alt ırk orta ırk gibi "DANGALAKCA VE DÜŞÜNCESİZCE" çıkartılan tabirler, kahvede arkadaşlarıyla konusurmuş gibi demeç veren özürlü bi meclis başkanı ve daha neler neler...

İstanbulu iyi yönetemediğinde en fazla şehri "su basar" olmadı "bok basar"!!!! Ama burası istanbul değil türkiye türkiye!!!!

Al bi örneğide "TÜRKİYE CUMHURİYETİNE GELMİŞ GEÇMİŞ EN VELED-İ ZİNA, O.ÇOCUĞU İBNE MELİH GÖKÇEK". Almış eline Ankarayı Dahadün haber vardı  gazetede, ilin her tarafına kendi ismini veriyor.. Adamın bilmem kac metre karelik parkı, bulvarı, camisi, bırakın onu barajı var barajı, sincanda mahallesi var orospu cocuğunun!!!. Milletin gözünü boyamak için geçen seçimlerden 1 sene  önce hertarafa metro başlattı hala bitecek inşaatları.. Eryaman metrosuyla batıkent metrosunu birleştirecek yerdeki arsaları kooperatiflere satmayı biliyor ama piçin evladı. Ya daha neler varda yazmayım yazdıkca sinirleniyorum çünkü...

Zihniyetsiz ve düşüncesiz bir millet, hala körü körüne giden bi millet, Hepsi bize müstahak!!!!

Koyunuz Koyun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    tayyip bi dahaki seçime kadar yaşayabilecek mi ki seçime girip kazansın :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

işte bilgisizlik burda

mehmet agar partiyi yonetmiordu hatta parti içinde bir muhalifti pek bilinmesede.

şu anda tek parti var.

dyp

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

işte bilgisizlik burda

mehmet agar partiyi yonetmiordu hatta parti içinde bir muhalifti pek bilinmesede.

şu anda tek parti var.

dyp

pehhh kime kaldık
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACCEPT
    ACCEPT's avatar
    Erkek

yaşasın komunizmmmmmmmmm !!

Oyum TKP ' ye olurdu ama yaş tutmuo :D

hatalı yazdıysam bildiriniz : sinusteoremi@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    ACCEPT bunu yazdı:

yaşasın komunizmmmmmmmmm !!

Oyum TKP ' ye olurdu ama yaş tutmuo :D

allahtanda yaşın tutmuyo  bi koministimiz eksikti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACCEPT
    ACCEPT's avatar
    Erkek

Lord!um neden öle diosnki komunizm den daa ii bi yönetim biçimimi gördün...

hatalı yazdıysam bildiriniz : sinusteoremi@hotmail.com
Toplam Hit: 9748 Toplam Mesaj: 91