folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Yeniden Seçim Olsa Akp İktidara Gelirmi?

Sizce Yeniden Seçim Olsa Akp İktidara Gelirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanaltutsak
    sanaltutsak's avatar
    Erkek
    Bence gelir...Çünkü Güvenecek başka adam göremiyorum zaten..Bide Türkiye'nin Durumuna bakarsanız bence yine gelir...En azından EKONOMİK KRİZ' den kurtulduk :)))))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_2173
    ahmet_2173's avatar
    Erkek

ya beyler bence akp dahil adam gibi adam bi party yok şu anda. Kurtarırsa bu ülkeyi askerler kurtarır...

///ölümden korkmuyorum,şeytanla dans ediyorum/// ı know all about you, because ı m a CADET..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palpatine
    Palpatine's avatar
    Erkek

Bence konuya soyle bakmanız lazım kım gelırse gelsın ama devlete mıllete yararlı bırılerı gelsın!!!

En iyiler hep en eskilerdir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akp elir ama tek başına gelmesi asla mümkün olmaz ama son zamanlarda dediğiniz gibi mhp ve dyp de iyi bir artış var onlarla bir koalisyon oluşturulabilir diye düşünüyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

arkadaslar wallaha Erdogan amcama laf soylemeyin wallah iktidarda oldugu surece cok hayirli isler yapti turkiyenin kalkinmasi gelismesi icin cok cabaladi ve cogu seyide basariyor birazdaha zaman olsa cok seyide yapacak adamin hakkini yemeyin cok basbakan gorduk devleti kalkindiracagina soyan haa nasil basbakan gelsinnn bu cem uzangibileri yaratan devleti soyanmi haa adam dininde kitabinda durust birisi helal olsun adama oyumda akp ye wallaha gelmis gecmis eniyi basbakanlardan

bana gore Turkiyenin 2. Atataturk'u

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek

arkadaslar konuyu okudum bazı duzeltmelerım olacak

1)Akp ulkeyı satmıyo sankı telekomun %51 ını goturup avrupayamı tasıdılar cumlesı cok yanlıs cunku akp yabancılara arsa satısı yasası onaylandı kısı basına 2.5 hektara kadar satıs mumkun ayrıca yabancı sırketlere 50 hektardı sanırım....... bazı ulkeler (İNGİLTERE ,YUNANİSTAN) kendı vatandaslarına bıle bazı yerlerde toprak satısına onay vermıyor eger cok ıstenıyorsa 49 yıllıgına kıraya verıyor.yanı bu demek oluyorkı ulkeyı pasa pasa satıyolar

2)akp hukumetı geldı mılletın elı para gordu enflasyon dustu lıradan sıfır atıldı gıbı yazılarda yanlıs bu tamamen kotu oyunların baslangıcıdır ornek vereyım ozal donemınde herkes turkıye duzeldı sole para geldı sole ıcraat oldu der ama ozal donemınde alınan paraların hepsı borctu yane baskasının parasıyla hava atmak gıbı bısı suan ıse gordugumuz gıbı borc odeyecez dıye gotumuz catlıyo

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek

ha bu arada ben oyumu mhp ye verırım ama akp yi secimlerde daha sanslı goruyorum cunku bızım mıllet nelerı basa getırdı bumu olmayacak..fakat tek basına ıktıdara gelmesı mumkun deıl askerlerımızın basına cuval gecırdıler kuzey ırakta kurt devletı kuruluo a.q kurtlerı sokak ortasında apo posterı acıyo bu mıllet bunlarda gormezden gelemez heralde

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SONY
    SONY's avatar
    Erkek

Tayyip adnan menderesin akibetini yaşayacak..zaten cüneyt zapsu'ya benim akibetim menderes'ten kötü olacak demiş.alın size sansürlenen OF THE RECORD muamması..

-- Recep Tayyip Erdoğan (“BAŞ” KOMİSYONCU) :

Kim hırpalayacak? Aydın Doğan avucumuzda! Ciner avucumuzda! İstihbaratlar avucumuzda, TSK avucumuzda! Kimse birşey yapamaz! Hem Ofer hadisesine Mesut da karıştı. Ofer’e hisseleri Global sattı. Mesut, Aydın Doğan’ı susturur.

Kemal Bey, en az on sene daha bakansın!

-- Kemal Unakıtan (“BABA” KOMİSYONCU) :

Valla Tayyip Bey anasını ağlatmışız ortalığın! Herkes kontrol altında desene!

SORUYORUZ!

BU DOĞRU MU?

“TÜRK TELEKOM’un Başına Gelenler”

Adlı Tarihi Piyeste

2. PERDE..!

22 Kasım 2005

Ve ilk perdesini yakın bir tarihte SESAR takipçileri ile paylaştığımız “TÜRK TELEKOM’UN BAŞINA GELENLER” adlı tarihi piyesin 2. perdesine geliyoruz..!

Bu tarihi piyesin, başbakanın Lübnan ziyareti öncesi AKP Genel Merkezi’nde oynanan ilk perdesinde rol alan ve rolleri 2. perdede de devam eden “Baş Komisyoncu”, “Baba Komisyoncu” ve “Araştırmacı Komisyoncu”; bakalım ilk perdedeki planları tıkır tıkır işlemeye başlayınca nasıl keyiflenmişler, “pazarlamacılık”ın olmazsa olmazı olan “komisyonculuk”larını ne şekilde konuşturmuşlar?

Asli vazifeleri AKP Hükümeti’nin açıklarını kapatmak ve Başbakan Erdoğan tarafından peşpeşe eklenen gafları nötralize etmek olan “KÖŞE” yazarlarına (köşe yazarlıkları, mütemadiyen saça göre tarak vurarak köşe dönmedeki maharetlerinden gelen bir kısım “yazarkasa”) yine büyük rahatsızlık vereceğimizi biliyoruz lakin bunların sadece birer “öncü sarsıntı” olduğu, hızla yakınlaşan asıl zelzelenin ise AKP yazılımlı çevrelerde çok daha fazla rahatsızlık uyandıracağı gözönüne alınırsa; aslında “AKP Değnekçiliği”nden para kazanan bu çevreler için bir çok sürprizin yeni başladığı söylenebilir...

“Vatanseverlik” Yarışına Giren

“AK” Bir Kadronun

Pir-ü Pak Çalışmaları

Üstüste kırdığı potlarla zengin bir “bumerang koleksiyonu”na sahip olan başbakan ve yakın siyasi kadrosu; son günlerde amansız bir vatanseverlik yarışına girdiler.

(Yakın siyasi kadrosu diyoruz zira nice AKP’li var ki; partide dönen dolaplardan tamamen bihaber! Kısacası salt bir “oy makinesi” olarak kullanılıp “fasulyeden AKP’li” muamelesi yapılan ve ancak Kızılcahamam’dan Kızılcahamam’a mebus yerine konan bu “yalnızlaştırılmış vekiller”e bir de biz vurmayalım dedik!)

Tercihlerini “hizmet aşkı”ndan ziyade “bugünün adamı” olmaktan yana kullanan ve üstüne üstlük bir de “BİZ SİZDEN DAHA VATANSEVERİZ! EN VATANSEVERİNDEN DAHA VATANSEVERİZ!” edebiyatına sarılarak halkın gözünün içine baka baka sınırları zorlayan bu “AK Kadro”ya bir kere daha soruyoruz!

BU MU SİZİN VATANSEVERLİĞİNİZ?

İşte bu “Ak Kadro”nun sözde vatanseverliklerini bir kez daha belgeleyen tarihi piyesin bir diğer perdesi...

Yer yine AKP Genel Merkezi Genel Başkanlık Makamı,

zaman ise başbakanın Lübnan ziyareti sonrası...

Oyuncular mı?

Onlar hep aynı...

Ve yine perde..!

Piyes : “TÜRK TELEKOM’un Başına Gelenler”

Perde : - 2 -

Kemal Abi, oldu bu iş anlaştık Harriri Ailesi ile! Yani Hikmetyar’la! Türk Telekom’da en yüksek fiyatı Harriri Ailesi verecek.

Valla aslanlar gibi satarız!

-- Binali Yıldırım (“ARAŞTIRMACI” KOMİSYONCU) :

Gün Kemal Bey’in günü! Ne çok kızıyorlar senin bu sözüne Kemal Bey!

Çok güzel bir anlaşma yaptık. Türk Telekom’u Harriri Ailesi kesin alacak! “10 milyar Dolar’a kadar çıkabiliriz.” dediler. Hikmetyar müdahale etti, “Nereye kadar çıkarsa en fazlasını biz veririz!” dedi. Yani 15 milyar Dolar’a da çıksa alacaklar.

Tayyip Bey, ne gerek var? Devlete vereceklerine bize versinler o parayı. Getirsinler 15 milyar Dolar’ı Türkiye’yi götürsünler!

Binali Bey, şu gizli hesaplardaki paralar meselesi! Kesin rakamı bilmiyoruz değil mi?

Kesin rakamı bilmek mümkün değil! Araştırıyoruz. Çok karışık bir sistem kurulmuş. Çözmeye çalışıyoruz.

Hikmetyar’a dedim ki; “Türkiye üste para veriyor. Gizli hesaplarda Türk Telekom’a ait 3 milyar Dolar tespit ettik. Promosyonu da var bu işin!”

Fatura tahsilatı üzerinden alınacak promosyon miktarının da 2 milyar Dolar’ı bulacağını söyledim. “Onlar sizin olsun.” dedi. “Ayrıca ihaleyi almanız halinde Harriri’nin konsorsiyumunda % 50 ortaklığımız olmalı.” dedim, kabul ettiler. “Burası (Türk Telekom) altın yumurtlayan tavuk.” dedim, hiç tartışmadan “Tamam.” dedi. Hikmetyar, Harriri’ye de gerekli talimatı verdi. İhaleden sonra gizli bir anlaşma yapacağız.

Hayırlı olsun artık! Türkiye’nin ipleri elimizde desene Tayyip Bey!

(Dikkat edin de o ipler boğazınıza geçmesin!)

Şimdi ihaleden sonrasını planlamak lazım. İhaleyi kesin Harriri, yani Saudi Oger alacak. Nasıl olsa Danıştay’a dava açılacak. İşin bu kısmını Cemil Bey çözebilir mi konuşmak lazım.

Ne gerek var? Cemil Bey’in burnunu büyütüp pastadan pay sahibi yapmamalıyım! Cemil Bey’den bir şey istersek, ona da bir şey vermemiz gerekir. Durduk yerde piyango vurmasın Cemil Bey’e. Onun yerine Danıştay’dakileri “kriz tehdidi” ile korkuturuz. İhalenin iptalinin Türkiye’yi ekonomik krize sokacağını söyler, bunun propagandasını yaparız.

Bize mutlaka iş düşer. Biz de, ihalenin iptalinin Türkiye’yi ekonomik krize sokacağına vurgu yaparız.

Niye krize soksun? İhaleyi en kısa zamanda tekrar ederiz. Harriri Ailesi, “15 milyar Dolar’a çıksa da alırız!” diyor.

Ne gerek var Tayyip Bey! İşi uzatmayalım. Kriz tehdidi ile bürokrasiye istediğimizi yaptırırız. Bence Hikmetyar’dan bürokrasiyi, hakimleri elde etmek için bir miktar para isteyelim. “Medyayı, iş dünyasını susturmak için bir fon oluşturuyoruz, katkıda bulunun.” diyebiliriz.

Bunda engel yok, istenebilir.

Başka özelleştirmelere, başka projelere de bunlarla girsek olur mu?

Valla Kemal Abi senden şüpheleniyorum, senin istihbarat servisin var galiba! Hani şu uzun zamandır uğraştığımız Galataport ve Haydarpaşaport projeleri var ya! Onlar için de destek alıyoruz Hikmetyar’dan.

Artık ne TSK’dan, ne de adaşımdan (Mustafa Kemal Atatürk’ü kastediyor!) korkarız! Tayyip Bey başkanlık, cumhurbaşkanlığı, genelkurmay başkanlığı hepsi senin artık! İstersen Koç’u, Sabancı’yı, TÜSİAD’ı hizaya getirirsin!

Dur Kemal Abi sen oyuna bak şimdi! İyi dinle!

Galataport işine siyasete geri dönmeye hazırlanan Mesut’u, Kutman üzerinden bulaştırdık. Başbakanlık hayali kuran bizim Melih de danışmanı Erhan Göksel’le bu işe bulaştı. Erkan Mumcu bu projeye güvenerek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olacaktı. O da Galataport Projesi ile lekeli durumda. Yani bize kolay kolay yıkıcı muhalefet yapamaz! Zaten onunla danışıklı muhalefet üzerine anlaştık. Parti daha çok kan kaybetmesin diye gazı olan milletvekillerini oraya gönderiyoruz. Aydın Doğan Galataport’a güvenerek Hilton’u aldı. Artık o bizi ısıramaz. Turgay Ciner’in eli TMSF ile elimizde. O da ses çıkaramaz. Sami Ofer’le de anlaştık. O sadece paravan. Galataport Projesi’ni biz yapacağız. Para Hikmetyar’dan. O da bizden birşey istemiyor. Melih Gökçek’i de ortak ettik ki o da bürokrasiyi ve yargıyı kendi yöntemleri ile satın alıp sustursun.

Bir taşla kırk kuş! Çok güzel valla heyecanlandım! Tayyip Bey, demek Binali Bey’in bahsettiği bomba buydu!

Daha ne bombalar var?

Daha bitmedi! Önce Türk Telekom’u çok yüksek fiyatla özelleştireceğiz. Sonra TÜPRAŞ’ı da çok yüksek fiyattan özelleştireceğiz. Arada Galataport’u da çok astronomik bir rakamdan çakacağız. Fiyatlar çok yüksek olunca kimse şüphelenmeyecek!

TÜPRAŞ’ı ne yapıyoruz Tayyip Bey?

Zapsu Abdullah’la anlaşmasını yaptı. TÜPRAŞ’ı Shell alacak. Bunun karşılığında da İngilizler, AB ile müzakerelerin başlamasını sağlayacak.

Bu kadar kolay olacak mı? Şu Ofer’e sattığımız hisseler TÜPRAŞ’la açığa çıkarsa bizi hırpalarlar!

Kim hırpalayacak? Aydın Doğan avucumuzda! Ciner avucumuzda! İstihbaratlar avucumuzda, TSK avucumuzda! Kimse birşey yapamaz! Hem Ofer hadisesine Mesut da karıştı. Ofer’e hisseleri Global sattı. Mesut, Aydın Doğan’ı susturur.

Kemal Bey, en az on sene daha bakansın!

Valla Tayyip Bey anasını ağlatmışız ortalığın! Herkes kontrol altında desene!

Daha sürprizler var bekleyin..!

.........................

İşte 2. perde de böyle...

Bakalım “iktidar gücü”nü,

böylesi “SÜRPRİZ”ler için kullanan AKP’yi

ne gibi SÜRPRİZLER bekliyor...!

Saygılar

Hayat başkalarının ideallerini yaşamak için çok kısa. Kendi hayatında gölge olmak istemiyorsan, fark yarat, değişime açık ol.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Bugün Seçim Olsa Gelebilir..Yarım Kalan İşler Var Çünkü...

Ama Seçim Zamanı Ne Olacağını Kimse Bilemez...Rahmetli Cem Uzanı Düşünürsek Halkı Poh Pohlayıp Galyana Getirdi ve İnanılmaz Oylar Aldı İlk Senesi Olmasına Rağmen...

Zaman..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    abicimm yuhh yani adam neyapsa elestiri bence cokta guzel yapiyor dewam etsin cem uzangibi hortumculari cokertiyor adambe hangi basbakan bunlarla ugrasti haa

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 9703 Toplam Mesaj: 91