Solidworks Avukat Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

sildiysen ofise gelip kimse tutanak tutmadıysa bir şey olmaz tam durumu pm at

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

sildiysen ofise gelip kimse tutanak tutmadıysa bir şey olmaz tam durumu pm at

Artik çok geç, adamlar avukata yazili onay vermişler. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Microsoft un Gold Partner'iyim arada bizde denetimlere çıkıyoruz. Laftan anlamayanlarla faturayı konuştuyoruz.  Sorun çözülüyor.

Bugün beni birisi şikayet etmiş hatta ben adamlara kaç bin lira yardımcı oluyorum onlar kaşınıyor. Akşam üstü kaşımaya gideceğiz :)

keşke benim müvekkilime denk gelseniz

alicem tarafından 09/Mar/18 15:03 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı
    cache bunu yazdı

Microsoft un Gold Partner'iyim arada bizde denetimlere çıkıyoruz. Laftan anlamayanlarla faturayı konuştuyoruz.  Sorun çözülüyor.

Bugün beni birisi şikayet etmiş hatta ben adamlara kaç bin lira yardımcı oluyorum onlar kaşınıyor. Akşam üstü kaşımaya gideceğiz :)

Hangi konuda hocam ?

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    cache bunu yazdı
    alicem bunu yazdı
    cache bunu yazdı

Hangi konuda hocam ?

Yakaladığı denetimcilere acayip mokoko hareketleri öğreteceğim demek istiyor galiba :D

Valla kusra bakmasınlar da (yani sen de bakma tabi) bana da denk gelseler ben de ağızlarının payını verir sus pus göndertirdim :D

Şu outlook'u da bi bızzıklıyım bakim başka neler yapıyormuş.

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Amk kuzu kuzu cezayi ödeyen herkes saf, salak, gerizekalı, bi siz akillisiniz. Adam polisiyle, savcisiyla geliyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Amk kuzu kuzu cezayi ödeyen herkes saf, salak, gerizekalı, bi siz akillisiniz. Adam polisiyle, savcisiyla geliyor. 

arkadaşlar sanıyoki avukat geliyo burda lisanssız kullanıyomuşunuz diyo faturayı kesiyo gidio :) yaşamadıkları için lisanssız kullanım tespit edildikten sonra yazılım firması aleyhine sonuçlanan dava varmı bi araştırsalar keşke ödenen cezaları görseler böyle yapmazlar

ZzZzZzZ...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

arkadaşlar sanıyoki avukat geliyo burda lisanssız kullanıyomuşunuz diyo faturayı kesiyo gidio :) yaşamadıkları için lisanssız kullanım tespit edildikten sonra yazılım firması aleyhine sonuçlanan dava varmı bi araştırsalar keşke ödenen cezaları görseler böyle yapmazlar

Millet şunun farkında değil,

Crack yapınca sen tüm paketleri açıyorsun, motion analizinden tut da, akış analizlerine, statik analizlere. Yani tüm paketler içerisinde ve bunun liste fiyatı 200bin dolardan aşağı değil. Adamlar da senden bunu talep ediyor ki yasal hakları.

Normal satın aldığın zaman 2 tane basic lisansı 10bin dolara veriyorlar, yakalanınca liste fiyatını gömüyorlar. Tanesine 13-14bin dolar alıyorlar.

Garip milletiz amk,el yumruğunu yemeyen yumruğunu balyoz sanar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

KVKK yasasinda sikertirim. Benim bilgisayarlardaki kisisel verilerimi hicbir sekilde elde etmeye haklari bulunmuyor.

Ustelik bu veriyi kullanarak beni tehdit etme hakki hicbir sekilde yok.

Ellerinde ki delil diye tuttuklari kendilerine dönebilir.

Bu kısım gayet ilgi cekici , adamlar endüstriyel casusluk bile yapabilir diyebilir miyiz? 

@under kvkk’da açık rıza varsa adam senin bilgilerini toplayabilir. Muhtemelen solidworksu kurarken zaten çıkan agreement içine gömmüşlerdir

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek

http://ip-check.info/index.php?jsID=17063486abc&auth=693679082&152061771334059=152061771334059tc-381754520c-402746612&referer=unchanged

Buradan sayfanın alt kısmından ekran çözünürlüğünüzü dahi ve hatta bilgisayarınızda kaç font yüklü görebilirsiniz. O kadarını gören, isterse başka şeyleri de görebiliyor olmalı.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 12313 Toplam Mesaj: 57
solidworks avukat problemi