folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Son Zamanların Modası Olan Fritöz Önerisi

Son Zamanların Modası Olan Fritöz Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Normalde Philips modellerinden alacaktım şu çekmeceli olan sistem hoşuma gitti ama 4500 5000 e almayım dursun gelecek ay alayım dediğim model 7500 TL olmuş bu kadar fiyat artışından sonra değer mi diye düşünüyorum bakıyorum farklı markaların dünya modeli var 7500 TL fazla geldi sırf çekmece sistemi için şimdi farklı marka olarak kullanan çok memnun olanlardan tavisye alabilirim.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Xiaomi kullanıyoruz biz. Yağ eksilmiyor evde. Amorti etmiştir kendini. Bence hepsinin işlevi aynı. Malzeme kalitesi de iyi. Diğerlerinde var mı bilmiyorum ama xiaomi uygulaması falan var. Wifi bağlanınca telefondan bağlanabiliyor çalıştırabiliyorsun. Yemek tarifleri falan var uygulamada. Beğendim ben. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

https://www.ninjakitchen.com/air-fryers/

buradaki 2 hazneli olanlar hoşuma gitti ancak tr'de bulamadım satış fiyat normal duruyor sitesinde birde indirim varmış 30 dolar civarı ama gelir mi tr'ye emin olamadım.

adamlara facebook üzerinden yazdım bakalım. gerçi göndeririz deseler bile buraya girdiğinde ek vergi verecek miyiz acaba onu da öğrenmek lazım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Xiaomi kullanıyoruz biz. Yağ eksilmiyor evde. Amorti etmiştir kendini. Bence hepsinin işlevi aynı. Malzeme kalitesi de iyi. Diğerlerinde var mı bilmiyorum ama xiaomi uygulaması falan var. Wifi bağlanınca telefondan bağlanabiliyor çalıştırabiliyorsun. Yemek tarifleri falan var uygulamada. Beğendim ben. 

Hocam Xiaomi de eşit pisirmeme durumu oluyor mu? Alttakiler az pişip üsttekiler iyi pişme gibi, özellikle et ürünlerinde, birde yağlı köfte denediniz mi? Etin içindeki yağ nasıl oluyor? Sıkıntısı varsa, belirt hocam, aynısından almayı planlıyorum 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

buradaki 2 hazneli olanlar hoşuma gitti ancak tr'de bulamadım satış fiyat normal duruyor sitesinde birde indirim varmış 30 dolar civarı ama gelir mi tr'ye emin olamadım.

adamlara facebook üzerinden yazdım bakalım. gerçi göndeririz deseler bile buraya girdiğinde ek vergi verecek miyiz acaba onu da öğrenmek lazım.

Bu daha güzelmiş, mantıklı da, ama girişte %18 vergisi olur, 3500tl ye gelir gibi 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    livane bunu yazdı

Hocam Xiaomi de eşit pisirmeme durumu oluyor mu? Alttakiler az pişip üsttekiler iyi pişme gibi, özellikle et ürünlerinde, birde yağlı köfte denediniz mi? Etin içindeki yağ nasıl oluyor? Sıkıntısı varsa, belirt hocam, aynısından almayı planlıyorum 

Hocam %50 %50 eşitlik istiyorsan olmuyor. Üst %60 alt %40 düşünebiliriz belki. Tabi ben üst katın altına da pişirme kağıdı sarıyorum belki ondandır.

Köfte denemedik hiç. Ama akşama yemek fikri verdin deneyeyim  yazarım. :)

Patates kızartması yapacaksanız mutlaka karıştırmak gerekiyor. Çevirmeden altlar hafif çiğ kalabiliyor. Kullandıkça çözüyorsun sistemi.

Kısacası olay içine atayım 20 dk sonra alıp yiyeyim olmuyor. 20 dk attıysanız 10. Dakikada karıştır diye uyarı veriyor.

Herşeye rağmen ben beğeniyorum. Sıfır bulaşık sıfır yağ. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bunlar koku ve tat brakıyormuş. garip bir metal yada plastik tat brakıyormuş. 

varmı böyle birşey ? kara fırın gibi lezzetli pişiriyor mu ?

yoksa entel dantel işi mi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

hocam 2 hazneli türk firması yui var 

https://www.yui.com.tr/

yui nin bazı ürünlerini kullanılıyorum fiyat/performans

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bunlar koku ve tat brakıyormuş. garip bir metal yada plastik tat brakıyormuş. 

varmı böyle birşey ? kara fırın gibi lezzetli pişiriyor mu ?

yoksa entel dantel işi mi.

Farklı bir koku almadım hocam. İnanılmaz bir kolaylık bence. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

philips xxl aldım çok memnunum 4980 tl ye 3 ay önce bi gece almıştım ertesi gün zamladı :)

1- koku illaki olacak palamut yaptık sonrakinde makine dışa gelen havalandırmada koku oldu (tatda sıkıntı yok) 2. pişirmede koku gitti

2. phılps için söylüyorum eğer altına yağlı kağıt vs koymazsanız makinenin kendi hava akışını bozmazsanız alt üst hiç çevirmeden çok güzel oluyor

3. mümkün olduğu kadar lt olarak büyüğünü alın

DJ_Alper tarafından 19/Eki/22 14:44 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 4843 Toplam Mesaj: 67
fritöz