folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

o ttnet gibi orrrrrrossspu evladı (ağız dolusu kocaman ve içten söylüyorum) logoyu görünce hayattan soğuyorum. Sonuc ne şimdi Türknet mi iyi ? Telekom gibi orul orul firma ile taahhütüm bitecek  Türkneti deneyecem bende

ttnet'in "maksimum 16mbit hizmet alabilirsin, altyapı desteklemiyor" dediği evde kullandığım türknet. sen karar ver hocam

taahhüt bitsin direk türknete geçecem zaten. Baktım kötü taahhüt yok zaten kapatırım. 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Otobüsle eve gidiyorum, okurken iyi zaman geçti

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

hepsi ayni hangisine basvurursan basvur telekom gelip bagliyor zaten. musteri hizmetlerin farkli sadece.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

hepsi ayni hangisine basvurursan basvur telekom gelip bagliyor zaten. musteri hizmetlerin farkli sadece.

geçiş yapan her 10 kişiden 7 si mutlu 2 si şikayet ediyor 1 i de senin gibi aynı hepsi diyor istatistikte :) Kuşkusuz iyi yanı taahhütü olmaması. Sırf bunn için bile alınır.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

TurkNet'e geçtiğim zaman internet kullandığımı anladım. Allah kablolarına, sistemlerine zeval vermesin. :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Taahhüt olmaması iyi güzelde müşteri hizmetlerine herhangi bir konuda şikayet edince baktılar işlerine gelmiyor 'taahhütünüz yok dilerseniz iptal edebilirsiniz' deyip kibarca kapıyı gösteriyorlar.

Bir diğer sorunda kendi altyapı elemanları yok. Türk Telekom elemanları gelip bakıyor. Onlarda genelde gelmediği halde bir 'sorun bulunamadı'  diye işaretleyip geçiyor. Sizde Türknet ile tartışa durun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Hepsi aynı mı? Tekrar soruyorum aynı mı? Yorumları okudun mu hepsini kullandın mı? Belli okumamışsın senin için eski, yeni internetim arasındaki farkları tekrar yazayım.

10 gün 8 Mb, 20 gün 3 Mb kullanabildiğim (akk'den dolayı) superonline'dan sonra Turknet 75 Mb kotasıza geçtim. 2 ay kotalı kullandım kota zaten 20 günde falan anca doldu dolunca da ücretsiz ek 50 GB daha kota aldım. 2 Mb de upload var arayıp 4 yapmalarını istediğinde yapıyorlarmış. Ek olarak 1000 dk da telefon görüşmesi var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Taahhüt olmaması iyi güzelde müşteri hizmetlerine herhangi bir konuda şikayet edince baktılar işlerine gelmiyor 'taahhütünüz yok dilerseniz iptal edebilirsiniz' deyip kibarca kapıyı gösteriyorlar.

Bir diğer sorunda kendi altyapı elemanları yok. Türk Telekom elemanları gelip bakıyor. Onlarda genelde gelmediği halde bir 'sorun bulunamadı'  diye işaretleyip geçiyor. Sizde Türknet ile tartışa durun. 

3 OÇ üçgeni oluyor o :D Açıları toplamı 360 derece :D  1.Oç tt müş+hiz. 2.Oç TrNet Müş+hiz. 3.Oç tt altypı elemanı hani sorun yok diyip işaret atıp geçen :D Bir de konu dışı orul orul orrrrrrrr.... var o da hepsiburada .. bunu da belirtmeden geçemeyeceğim...

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

Hepsi aynı mı? Tekrar soruyorum aynı mı? Yorumları okudun mu hepsini kullandın mı? Belli okumamışsın senin için eski, yeni internetim arasındaki farkları tekrar yazayım.

10 gün 8 Mb, 20 gün 3 Mb kullanabildiğim (akk'den dolayı) superonline'dan sonra Turknet 75 Mb kotasıza geçtim. 2 ay kotalı kullandım kota zaten 20 günde falan anca doldu dolunca da ücretsiz ek 50 GB daha kota aldım. 2 Mb de upload var arayıp 4 yapmalarını istediğinde yapıyorlarmış. Ek olarak 1000 dk da telefon görüşmesi var.

hepsi aynı olsa attıgım ilk postta görürdün aynımı değilmi konuyu açmaya gerek kalmazdı :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

verdiniz gazı verdiniz gazı, başvurdum turknet'e  :)

Toplam Hit: 12131 Toplam Mesaj: 85
ttnet superonline turknet