folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

verdiniz gazı verdiniz gazı, başvurdum turknet'e  :)

kimin referansını kullandın hocam ? inşallah kullandın. :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı

kimin referansını kullandın hocam ? inşallah kullandın. :) 

kullanmadım valla. ama henüz belgeleri postalamadım, referans oluşturabiliriz sanırım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Hocam bağlattıktan sonra gayet güzel ancak bağlatı yapılana kadar göze alman gereken şeyler var

https://www.tahribat.com/forum/superonline-dan-turknet-e-gecmek-230388?SearchUser=heza#msg2861841

Bu mesajda yazdıklarımı oku. Şikayet edenlerin çoğu benzer şeylerden şikayet ediyor ve pes ediyor.

Dün gece kablo takılı iken gördüğüm hız daha önce yaşadığım her şeyi bir kez daha unutturdu bana

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@heza

Oradaki faster than %85 of TR yazısı bile yeter. 😃

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@heza

altyapı farklılıklarını göz önüne alarak, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum turkneti, bi komşum bağlatıyor benimle aynı yoldan geçiyor :))))))) türktelekom çalışanları bezdirmiş durumda adamı ama gazlıyorum vazgeçme bastır güzel günler seni bekliyor diyorum :)))

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@heza

altyapı farklılıklarını göz önüne alarak, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum turkneti, bi komşum bağlatıyor benimle aynı yoldan geçiyor :))))))) türktelekom çalışanları bezdirmiş durumda adamı ama gazlıyorum vazgeçme bastır güzel günler seni bekliyor diyorum :)))

Türk telekom çalışanlarını bezdirme olayını benim bir komşumada yaptırıyorum. en son küfürleşecekler. bir onu yapmadıkları kaldı :D

Caglar.Boss
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@heza

Türk telekom çalışanlarını bezdirme olayını benim bir komşumada yaptırıyorum. en son küfürleşecekler. bir onu yapmadıkları kaldı :D

bizim apartmana gelen adamın en son yediği nane, benim hattımı tutmuş komşuma bağlamış. Adamda telefonu denemek için cebini arıyor bakıyor başka numara çıkıyor (daha modemi kurmamış, zaten kuramaz da) öyle ayıkıyor olaya. Komşu ile inip benip hattı düzelttik ancak diğer komşunun hattını bulamadık en son hala uğraşıyorlardı. Bizim apartmanda en son birisi bu telekom yetkilisini vuracak ama neyse.

heza tarafından 03/Eki/17 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2008 den bu yana Superonline kullanıcısıyım memnunum telekom altyapısını kullanlardanım 16 mb alamıyorum ama 8 oluyo 10 oluyor ama kesilmiyor 25-30 milyon olan faturalarla başladım en son bu yıl taahhüdümü uzattım 40 milyon 50 gb oldu sıkıntı yok kota bitiyo anlamıyorum bile tv yi internetten izliyorum youtube kapanmıyor bile belki ama öyle kesilme kasılmaları unuttum diyebilirim.2-3 yıl olmuştu kutu dan sorun olmuş oraya adımı yazın bişey yapın dedim neyse 24 saat olmadı halledildi cebime de internet verecek oldular o zaman türkcell kullanmıyordum.ben Superonline dan memnunum zaman neyi gösterir bakal

ım telekom u en son 2005 yılında terk ettim muhatap olmak saçmalıktır.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turknet uygulaması güncellendi akk kalktığı için

artık hız alanı ibaresi akk ibaresi kaldırıldı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Bende geçmeye karar verdim an itibari ile davetiye kodu gönderen olursa bir ay bedava netten faydalanalım

Arkadaşlar şimdi 100 kişiye kadar referans gösterilirse 100 ay ücretsiz intertemizimi olucak

Burayı anlamadım

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 12116 Toplam Mesaj: 85
ttnet superonline turknet