folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

olay turknetten kaynaklanmıyor. Alt yapıyı sağlayan turktelekomt ile alakalı. Bazen özellikle port yok diyor telekom. amaç bıktırmak ve insanları ttnete geçirmek. sana da öyle yapmışlar.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

olay turknetten kaynaklanmıyor. Alt yapıyı sağlayan turktelekomt ile alakalı. Bazen özellikle port yok diyor telekom. amaç bıktırmak ve insanları ttnete geçirmek. sana da öyle yapmışlar.

hocam ttnet kullansam bile aynı yani illaki o saha ekibindeki adama para bayılmam lazım işimi yapsın diye

ama tahaddütsüz olduğu için turknet hala en iyisi ileride fiber internetli bir sitede evim olsun isterim o ayrı tabi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Allah zeval vermesin, fix 100MBPS Türknet ile kullanıyorum yaklaşık 7 aydır. Öncesinde de 75MBPS kullanıyordum İstanbul'da. Sonunda upload'a da el atmışlar.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Saha dolabina yakin olmak lazim herhalde 100 mbit icin. Vodafone 64 mbit kullaniyorum. Benim mahalle santraliyle aramdaki mesafe 130metre var 76 mbit aliyorum. Kotasiz 100 mbit cok iyi ama taahhutun bitmesini bekliyorum 5 ay daha var.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 12138 Toplam Mesaj: 85
ttnet superonline turknet