folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat - Tshirt / 2011 - Alacak Müridler...

Tahribat - Tshirt / 2011 - Alacak Müridler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Güncelleme : Geçerli sayıya ulaşıldığı için, bu konu kilitlendi, Lütfen PM ile bende alacam tarzında mesajlar atmayın... Bir İki Gün içinde atölyelerle görüştükten sonra Tasarım Konusu acılacak, Tasarım Belirlendikten sonra, ücretlerin ve bilgilerinizin alınması için gerekli Tahribat Tshirt Paneli, Ana sayfada İletişim Bölümünün Üstünde Belirecektir... O zaman gerekli bilgileri girip, ücret yatırma işlemini yapabilirsiniz...

Merhaba arkadaşlar,

Bu senede Tahribat.Com Tshirtü yaptırmayı düşünüyoruz...

Ücretini Kargo Ücreti, Posta Çeki Havale Ücreti dahil,

1 Tshirt İçin 25 TL, Sonraki her tshirt için 20 TL'dir. Örneğin 3 Tshirt için (25+20+20 TLdir.) (KKTC için karşı ödemeli yollayabilirim, KKTC'ye olan kargo ücretini bilmiyorum şimdilik...)

Tshirt Kalitesini daha önceden alan arkadaşlardan öğrenebilirsiniz, 2008 yılı tshirtleri ile aynı kalitede olacaktır, gayet kaliteli ürünlerdir...

Tshirtler PTT posta ceki hesabına ücretler yatırılıp toplandıktan sonra ortalama 1 hafta içinde aras kargo ile evinize teslim edilecektir. Yaklaşık 2 hafta içinde gerçekleştirmeyi düşnüyoruz...

Baskılar serigrafi baskı ile yapıldığından minimum 100 sayısına ulaşmamız lazım...

Tasarım konusu bu sayı kesinleştikten sonra acılacaktır.

Daha önceki konuyu http://www.tahribat.com/Forum-Tshirt-2008-Tahribat-Com-Tshirtlerinden-Alan-Herkez-Okusun-Tum-Tshirtler-Kargolandi-70509 adresinde görebilirsiniz..

Tshirt yapılırsa kesin alırım diyen üyeler lütfen bu konuda belirtirsinler, almayacak yada almama ihtimali olan kullanıcılar hesabımızı karıştırmasınlar...

Sorusu olan kullanıcılar sorsunlar, cevaplayalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Rene Edit : Bu mesajı, konuda sorulan soruları cevaplamak için ayırdım...

Soru 1 : Tasarım Nasıl Olacak?

Tasarım Konusunu burada ortalama 100 sipariş olacağını garantiledikten sonra acacağız, Tshirt ödüllü tasarım yarışması acacağız :) kimin tshirti beğenilirse, ona 2 tshirt bedava :), her iki yüzün tasarımınıda değiştirebiliriz, sadece önü değiştirip, arka tarafda kırmızı tahribat logosuda olabilir, tamamen cıkacak tasarımlara bağlı yani.

Soru 2 : Bayan Kesim Olacak mı?

Bu konuda emin değilim, fakat en kücük iki bedeni genellikle bayanlar kullanıyo, valira ile iletişime geçin nasıl olduğunu söylesin size...

Soru 3 : Yurt Dışı Alımı ?

Kargonun kaca patlayacağı ile ilgili bilgim yok, araştırırm bunuda, onun haricinde iş bankasına yurt dışından havale cekebilirseniz olur...

Soru 4 : Bedenler ?

Şu anda benden yazmayın, iş kesinleşince sitede özel bir tshirt bölümü acılacak, orada karışıklığın engellenmesi için özel isimlendirilmiş tshirt boyları, her bir tshintün en ve boyu ile ilgili bilgiler olacak, oradan ölçüp ona göre boyut bildireceksiniz...

Soru 5 : Tipi Nasıl Olacak, Birden fazla tip olacak mı?

Baskıyı profesyonel yapıyoruz, bu nedenle zaten minimum 100 gibi bir sayımız var, tshirtler baskı için makinaya giriyorlar, dolayısıyla ikinci bir tasarım bizim için cok sıkıntı, her sene olduğu gibi ortak karar verilen tek tip tshirt ölacak...

Kesin Alırım Diyen Müritler :

1  PanxeR bloodmage

2  kapil snnyk - 2

3  amele_2 vanhelsink    
    4  burakbet c0nnect    
    5  Shuqufe Nitrous    
    6  HeyQirs jizz_jix    
    7  agrilion MaxeL    
    8  FCN mstraker    
    9  mustaphachan Mylitta - 2

10  DJ_Alper PsychoDawn    
    11  SyspioniC TxT - 3

12  xursi - 5 HeroiquE    
    13  efrasyap sRcN -2

14  RevengeX Daniel-Koo    
    15 BarisYigit zputnik - 2

16 lordvader89 DeaD_BY    
    17 diamonique - 2
    rebellisch    
    18 u235 calpazhan    
    19 berdush TeRRoR    
    20 u-f-d ILKER06    
    21 Coiner      
    22 AbdullahAzad      
    23 rakkoc      
    24 SpermMan      
    25 Daniel-Koo      

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

işte bu bekleniyordu, kesin alıyorum :)

Orman Mühendisi //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kesin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

kessin alıyorum bu fırsat kaçar mı :))

la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Kesin !!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Ekle Dayı Large 1 Adet

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

koleksiyona 3. tişörtü eklemek iyi olacak yaz hocam, kesin.

edit: buraya reklam alınır beyler, konunun ilerde yapacağı hiti düşünün ve ilk sayfa yani ona göre. :)

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

aynen alıoruz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

sonunda çıktı. yaz rene hocam beni de :)

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SOnunda sevindirici haber geldi :))

2011 Tşörleri paraları ayarlayın

Rene parasını almadığın adamın basımını yapma biliyorsun bizim dönek müridleri :))

Ben kesin alırım ama kaç tane alacağım konusunda o duruma bağlı ama kesin :D 

hiç sektirmeden aldım şimdiye kadar :D 

edit: alıyorum felan yanlış anlaşılmasın beyler Tşörtden bahsediyoruz herkes alıyorum felan olmuyo :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 28258 Toplam Mesaj: 228