Tahribat-Büyük Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

HacKeR_tr bunu yazdı:
    -----------------------------
    renegadealien bunu yazdı:

sebep?

Biz bu işi amme hizmeti olsun, insanlar yararlansın diye yapıyoruz hocam o senin mantığın ile değil :)

Bi gün garibanın teki takıldığı bi noktada, bulamadığı bi cevapta, takıldığı bi sorunda, www.google.com yazıpda, tahribat.com da kendine işe yarar 2 satır bilgi bulursa, ne mutlu bize...

Nedir ki, internetten saklayıpda, tahribattan saklamadığınız, paylaşacağınız şeyler???

"Paylaşım için teşekkürler" tarzında saçma sapan yazılar görmek için paylaşım yapacaksanız hocam hiç yapmayın :)

Benim bu konuyu açmaktaki amacım siteyi kapalı kutu haline getirmek değil.Buna örnek olarak 325gb lik rapid hesap verildi kıyak yapıldı.TBT ye özel.Ama dışardan gelen asalaklar sömürdü hemen.O zaman burda üye olanla olmayanın farkı kalmıyor.Daha doğrusu TBT ye özel diye bir şey kalmıyor.

Sevgili hacker_tr kardesim,

Forum'un genelgesinde; cevrimici uyelerin rakamina bir goz atsan verilen kaynaklarin hangi sebeple somuruldugunu daha iyi gorursun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

ERERESEL bunu yazdı:
    TBT forumda yazanları başka sitelerde de çok gördüm.İsteyen istediği gibi kopyalayıp götürüyor.Konunun teknik ayrıntısını bilmiyorum ama en azından sağ tıklama bazı sitelerde yok ya onun gibi birşey yapılsa...

Sayet telif haklarini es geciyorlarsa'ki sanalda telif hakki'nin pek gecer yani yoktur, o zaman bu onlarin kendini bilmezliklerinden kaynaklaniyordur ama sirf paylasim amacli;  baslatani ve ya uretkenin kim oldugunuda izah ediyorsa alinti yapmasinda bir sakinca olmamali.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Bence de üyelik kısıtlaması konulmalıdır en dandik sitelerde bile bu var..bizim sitemiz en iyisi olmasına rağmen böyle birşey yapmıyor..umarım ilgileneceklerdir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

"üye olmayanlar linki göremez. üye olmak için tıklayın -tık- üye alımları durdurulmuştur"

bunu insanlara yaşatmayın. sonra birinden kefillik isteyecek, forumda saçmalayacak sonrada kefilide ban yiyecek + hümanist düşünce nerede kaldı?

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

BURAK_X bunu yazdı:

"üye olmayanlar linki göremez. üye olmak için tıklayın -tık- üye alımları durdurulmuştur"

bunu insanlara yaşatmayın. sonra birinden kefillik isteyecek, forumda saçmalayacak sonrada kefilide ban yiyecek + hümanist düşünce nerede kaldı?

Para icat edildiginden beri insanliktan (humanizm'den) yeller esmeye basladi. Insanligi yeniden insa etmeliyiz arkadaslar. Elimizde olan birsey ve basarabilecegimize inaniyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şurası açık ki tahribat bir tartışma platformu... Bu nedenle üye olamaynlar da normal olaarak bilgilerden yaraalanabilrler... Bilimsel teknik Biligi kutsaldır saklanamaz ..

bir konuyu tartışmak isteyenler de normal olarak üye olmalıdırlar... Yok şu videoyu arayan yok bu cracki arayanında sır f bu yüzden üye olamasınınn bir mantığı yok..

"Sokaratesin sınıfında bi röğrenci sormuş hocaya .. Tamam da hocam bu anlattıklarınız ne işimize yarayacak?

Hoca yardımcısına seslenmiş Ş gencin ders ücretini verin bir daha sınıfa girmesin.." 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

sebep?

Biz bu işi amme hizmeti olsun, insanlar yararlansın diye yapıyoruz hocam o senin mantığın ile değil :)

Bi gün garibanın teki takıldığı bi noktada, bulamadığı bi cevapta, takıldığı bi sorunda, www.google.com yazıpda, tahribat.com da kendine işe yarar 2 satır bilgi bulursa, ne mutlu bize...

Nedir ki, internetten saklayıpda, tahribattan saklamadığınız, paylaşacağınız şeyler???

"Paylaşım için teşekkürler" tarzında saçma sapan yazılar görmek için paylaşım yapacaksanız hocam hiç yapmayın :)

Rene doğru demiş öle bişi olsa tbt tbt olmaktan çıkar.Ben üye olmadan evvel 2-3 ay bütün yazıları okudum neredeyse  öle üye oldum,buda;samimi üyelerimizin olmasını sağlar.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Open Source/Free Software kültürüne yabancı olduğunu anlıyorum büyük sorununuzun bu olmasından ötürü. 

Bence bu kültüre birazcık aşina olursanız, aşarsınız bu sorunu.

Holy her ne kadar Microsoftsever olsa da, içinde yer aldığımız cenah MS cenahı değil.

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

sebep?

bende aynen katılıyorum :) Ve rene gibi merak ediyorum nedir o saklamak yada gizlemek istediğin şey ? internette bi çok site var yeri geliyor bişey lazım oluyor.arıyorun bi bakıyorsun ki linkleri görmek için üye olunuz. Söve söve üye oluyorum.bide bakıyorum içeriği görmek için mesaj yazını bide kayıyorum forumda adamın anasına bacısına sonra istediğimi alıp çıkıyorum.Sizinde başınıza kesinlikle bir iki defa gelmiştir.Net özgürlükse isteyen istediği siteye girebilmeli istediğini alıp çıkabilmeli tabi kanun ve yasalar içinde :) 

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

sebep?

hocam tebrik ederim tam aklımdakini söylemişsin ama bu rapid konularına bari olsa :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 22206 Toplam Mesaj: 111