Tahribat-Büyük Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Bi gün garibanın teki takıldığı bi noktada, bulamadığı bi cevapta, takıldığı bi sorunda, www.google.com yazıpda, tahribat.com da kendine işe yarar 2 satır bilgi bulursa, ne mutlu bize...

"Paylaşım için teşekkürler" tarzında saçma sapan yazılar görmek için paylaşım yapacaksanız hocam hiç yapmayın :)

gayet güzel açıklamış :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    Nurky bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:

Arkadaşlar adminler bir bölüm açsın o sayfaya 10 mesajdan sonra girilebilsin böle bir sistem olması lazım RENE varmı böle bir sistem...?

www.tahribat.com/aboutweb.asp

Tahribat.Com kar amacı güden bir web sitesi değildir, reklam almaz-vermez, kabul etmez vatana millete hizmet etmek, amme hizmeti vermekten başka bir amaç gütmez. Bu sitede "Maymunu tokatla, hediye kontor kazan" gibi reklamlar görmez, tepeden açilan popuplari kovalamazsiniz.

abi ben reklam olsun demedim bazı sitelerde var bir bölüme 10 mesajdan sonra girebiliyorsun yani üye olman şart... ama üye olamadan diğer bütün yerlere girebiliyorsun benim demek istediğin böle bir özel yer olsun rapid hesablarıı filan oraya paylaşırız diye bişey düşündüm...

Tahribat.Com kar amacı güden bir web sitesi değildir, reklam almaz-vermez, kabul etmez vatana millete hizmet etmek, amme hizmeti vermekten başka bir amaç gütmez. Bu sitede "Maymunu tokatla, hediye kontor kazan" gibi reklamlar görmez, tepeden açilan popuplari kovalamazsiniz.

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Ama şu da var ki cesurca yazsın bu mesajı okuyan arkadaşlar gerçekten tüm samimiyetimle soruyorum. Bilgiyi paylaşırken gerçekten işimize yarar şeyleri ( ya banane paylaşmam çünkü dışardan insanlarda görüyor tbt müridi faydalanamıycak) diyormusunuz? Mantıken bu durum böyle X üye bir şey paylaşırken bu zihniyette olabilir.Dogru veya yanlış

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    Ama şu da var ki cesurca yazsın bu mesajı okuyan arkadaşlar gerçekten tüm samimiyetimle soruyorum. Bilgiyi paylaşırken gerçekten işimize yarar şeyleri ( ya banane paylaşmam çünkü dışardan insanlarda görüyor tbt müridi faydalanamıycak) diyormusunuz? Mantıken bu durum böyle X üye bir şey paylaşırken bu zihniyette olabilir.Dogru veya yanlış

Bunu diyecek adam tbt de olamaz olsa bile barınamaz bence.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Yönetim deki abimlerim siz net kararınızı açıklayın bize susmak düşer saten..:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    şimdi dışardan üye olmayan biri bu konuyu okuyorsa kapansın diyenlere küfür ediyordur kanımca :DDD

:D

doğru

şahsen ben 2 yıl üye olmadan takıldım :W yarında üyeliğim tam 2 yıl olacak :W

2 yıl üye olmadan takıldığımda kapalı olsaydı ben bu foruma niye takılaydım :W sonra sizde niye sirpence yok diye üzülecektiniz :W

tahribat kapalı olsa, içeriği görmek için gelen geçen üye olmak istiyecek, tahribat gereksiz insanlarla dolacak örn : Kreyzi :D

Bu arada üye olmadan linkleri göremezsiniz diyen sitelere, hep aynı üye adı ve şifreyle üye olun, sonra girmeniz gerektiğinde giriş yaparsınız. benim nerden baksan o şekilde 100 - 150 sitede üyeliğim var :Whele baştan dikkat etseydim zamanında :W

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    hocam zaten tahtibatı özel yapan budur diğer siteler gibi "linkleri görmek için üye olunuz" dese ne farkı kalacaktı...yaşasın mürid kardeşliği seviyom lan burayı :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    Yönetim deki abimlerim siz net kararınızı açıklayın bize susmak düşer saten..:)

net karar belli :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    Bnm amacım boyle sacma reklam yada tbtyı kapalı bır kutu halıne getırmek değıl.Sadece uyeler ıcın ozel bır yer olması kanısındayım.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    HacKeR_tr bunu yazdı:
    Bnm amacım boyle sacma reklam yada tbtyı kapalı bır kutu halıne getırmek değıl.Sadece uyeler ıcın ozel bır yer olması kanısındayım.
    herkez yazılı dilekçe versin ehhe:)
Toplam Hit: 22091 Toplam Mesaj: 111