folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Müridleri...İtiraf Edelim :)

Tahribat Müridleri...İtiraf Edelim :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:
    -----------------------------
    mizahi bunu yazdı:
    sahmaran bunu yazdı:
    KoZa bunu yazdı:

sahmaran bunu yazdı:
    küçükken abimin okul çantasini karistirirken garip bir video kaseti buldum...ne kaseti oldugunu sormayin :D

Kadınlar; Meraklı Varlıklar'dır...

"Her bilginin baslangicin da merak'a rastliyoruz! Ilerlemenin zorunlu bir kosuludur."

Alexandra David-Neel :)

abisin cantasinda ne oldugunu merak edip icine bakinca felaket bi ilerleme kaydetmisindir.

kadinlar "luzumsuz seyleri" merak eden varliklardir.

Okul çantasini içinde ne oldugunu bilmemek kadar aptal olmadigima göre, bir tesadüf oldugu kesin, ihtiyacim olan bir esya fln ararkan..

"felaket ilerleme" yanlis, saskinliga ugramak desek daha dogru olur.

o halde "abimin cantasini karistirirken" yanlis,"abimin cantasinda ihtiyacim olan bir esya fln ararken" desek daha dogru olur dimi..

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:
    KoZa bunu yazdı:

sahmaran bunu yazdı:
    küçükken abimin okul çantasini karistirirken garip bir video kaseti buldum...ne kaseti oldugunu sormayin :D

"Her bilginin baslangicin da merak'a rastliyoruz! Ilerlemenin zorunlu bir kosuludur." 

Bir çok Ata sözü vardir Merak'la ilgili.. Ben'se kendi sözlerimle Hitap etmeyi severim.Tamam onlar atadır amenna:9 sözler güzeldir. ona'da amenna... Bense kendi sözlerimi ve seçimimi kullanıcam sana cvb vermek için..

Şimdi: Abinin çantasını karıştırdın, Ortada seni hayrete bizi, gülüşe sürükluyecek bir konum oluştu yıllar sonra'da olsa... Ama şu bir Gerçektir2ki: Kadınlar Erkekler'den fazlaca meraklıdırlar. Ki. Kadınların Ruhunu, Yaşantısını,Ne düşünduklerini, ne yapabiliceklerini, Hatta bir erkketen bile daha kuvvetli olduklarını Söyleyebilirim.ama Bilen,bilir; Kadınların en zayıf yönlerinden Birisi: Meraktır.. Ki: bu yönü çok kullanırım:) Meraklandırmayı & Gizemi Severim......

Sana tavsiyem: Çok Merak Etme :D Biri Gelir: tüm Merakını Alt , Üst Eder... '' Seni & Hayatını'da öyle '' olum'lu olayların yanı sıra: olumsuzlaruklarıda göze almak gerekdir. Ki: bu Bir Risktir. Ben Riski severim :D Her zaman Aldığım ve hep bi yerlerime kaçan Risk.. Bi Gün çıkartcam ama bakalım ne zaman :D

Neyse kısaca: çok meraklanma :D Amma oldu ha :))

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    KoZa bunu yazdı:
    sahmaran bunu yazdı:
    KoZa bunu yazdı:

sahmaran bunu yazdı:

Bir çok Ata sözü vardir Merak'la ilgili.. Ben'se kendi sözlerimle Hitap etmeyi severim.Tamam onlar atadır amenna:9 sözler güzeldir. ona'da amenna... Bense kendi sözlerimi ve seçimimi kullanıcam sana cvb vermek için..

Şimdi: Abinin çantasını karıştırdın, Ortada seni hayrete bizi, gülüşe sürükluyecek bir konum oluştu yıllar sonra'da olsa... Ama şu bir Gerçektir2ki: Kadınlar Erkekler'den fazlaca meraklıdırlar. Ki. Kadınların Ruhunu, Yaşantısını,Ne düşünduklerini, ne yapabiliceklerini, Hatta bir erkketen bile daha kuvvetli olduklarını Söyleyebilirim.ama Bilen,bilir; Kadınların en zayıf yönlerinden Birisi: Meraktır.. Ki: bu yönü çok kullanırım:) Meraklandırmayı & Gizemi Severim......

Sana tavsiyem: Çok Merak Etme :D Biri Gelir: tüm Merakını Alt , Üst Eder... '' Seni & Hayatını'da öyle '' olum'lu olayların yanı sıra: olumsuzlaruklarıda göze almak gerekdir. Ki: bu Bir Risktir. Ben Riski severim :D Her zaman Aldığım ve hep bi yerlerime kaçan Risk.. Bi Gün çıkartcam ama bakalım ne zaman :D

Neyse kısaca: çok meraklanma :D Amma oldu ha :))

koza skrt merakı taRağı:)

itirafın varsa itiraf et. yoksa oku geç:) kız görmüş işte alala. varmı ötesi.

benimde bissürü itirafım var, etmeyecektim ama konuya yazmış bulundum(: bu vesileyle birini yazayım...

kız arkadaşıma kendimi sütten çıkma ak kaşık gibi tanıttım. hayatımda daha öncesinde kimsenin olmadığını söyledim.

helehele hiç oral seks yapmadığımı söylediğimde cevabı; sevincekli bi şekilde oh bee ilk ben yapacam dercesineydi.

pişmanmıyım ?

evet!

inş aynı oyunu o da bana geçmemiştir:|

ha bide ; hayatımda ilk defa bi siteye itirafta bulunuyom. heycanlıyım;P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
     Dramdır hayatım ... İtiraflar'da öyle olcak. Yazdım önceden ama Şimdi düzenlenmişini okuyacaksınız. Biraz Gırgıra kaçtı, bende dengeleyeyim istedim..

6 Yaşındayım; Hacettepedeyim..

Tren vardı penceremizin önün'de Salon'da Bilenler bilir, Plastik Cerrahi bölümünün Penceresinin önunden geçer: Treni izlemek için abanıyorduk pencereye. Ve biri geldi? Ensemden ttup, yüzümü ona döndürmeye zorladı.Bende ıhıh, inadım, illa Trene bakıcam! o kocaman eller: minicik omuzlarımı kendisine çevirdi. Oğlum hadi gidiyoruz dedi o adam. O Adam benim Babam'dı ama aradan o kadar zaman geçmişti'ki unutmuştum,

Hatırlamıyor,Anımsamıyordum... Sonradan öğrendim'ki BABAMMIŞ....

Eve geldiğim'de ilk tanıdığım En büyük abim idi. Çocuğum'ya gece uyuyup,gunduz uyandığım'da ve paçalarına: Sarılıp: Abi benide gittiğin yere götür diye yalvarmalarımın karşılığın'da: ( Bodrum kata ındırılıp Vişne sopasıyla Yediğim Dayak.. )

ilk okul'da ilk dayağimi: yazı yazmayı öğrendiğim'de yedim:) Sipor yazmışım.. Kafama öyle bir tokat geldiki: Beynımden kan fışkırıyor sanmıştım :D o Günden sonra bu başlangıç olmuştu... 5 sene boyun'ca ara ara ( 45 dk ) boyunca dayak yedim. öğretmenden...

Büyüdüm: Hocanın Anasını Belledim....

Orta okula geldim: Liseli çocuklar'la sürekli kavga ederdim. Daha orta birde idim :S Bayaği Dayak yedim :D Öyleki: Yiye Yiye orta ıkıde: Artık Dayak atmaya başladım...

Orta üçte: Hocayı dövdük :D

liseye geldiğimiz'de; Hocayı bir kaç kez: odaya kilitledik ve öylece bıraktık.Adam: kapıyı tırmalamış epeyce:D açamamış :D

Ömrüm Dayak yemek & Dayak atmakla Geçti...

Ha Birde 24 Ameliyat geçirdim....

Sonra iyice buyudum & hayata atıldım. Derken 16 yaşından bu yana çalişmaya başladım. Derken int'le tanıştım.. Yüzlerce Sevgilim oldu ( abartı yok inanın ) sevgilim oldu ( 10 YIL ) içersinde.... Bunalar gundelik'ler idi..

Real'de 1 tane sevgilim oldu :(

İnsanların : pskolojilerini delmeye başladım. ( onları yonetmeye ) Onların taa beyinlerinin içine girip, Düşüncelerini okumaya... Hissetmeye ve Empati gücünü aşarak: Karşılıksız ( tek taraflı ) Telepati kurmaya...

Sonra: Şair oldum , sonra yazar, Bir Kitap yazdım ama yayınlama imkanım olmadi:( ( Şairler her zaman karamsardır! ) Sonra sorunlu olmaktan sıkıldım!...

Son İtiraf!...

Sonra: İtiraf etmeliyimki: Normale döndüm & bu benim için çok zor oldu :S

Hamdu Sena; Hayatım'dan Memnun Olmaya Çalişiyorum!....

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

itiraf ediyorum

hiç piçlik yapmadım hep iyi çocuk olmaya çalıştım kimseye zarar vermedim ne oldu

kazıklanan ben oldum hep piçliğe madur kalanda

kızlara hep uyus oldum ak iyi çocuk olduk kimseye zarar vermedik len hiç biri bakmadı suratımıza gittiler nerde fırlama hırsız serseri onların peşine koştular

peki ben ne yaptım 16 yaşına geldiğimde fırlamanın kralı oldum hepsini yaptım o güne kadar yapmadığım her şeyi ve manitalar yaptım bir sürü ama hjiç birine aşık olmadım

sonra ergün abi senin kurduğun o cafe programının açığını bulmuştum 4-5 saat oturup 1 ytl öderdim :D

sonra bir gün aşık oldum ne oldu kız sallamadı bile :) çok kötü olmuştum 1 ay :S

çocukluğum kötü geçti yoksulluk parasızlık

itiraf ediyorum kafam çok karışık son zamanlarda

itiraf ediyorum arkadaşımın ablası benimle yatmak istedi ama ben yapmadım yapamadım

heee en büyük itirafım

bu tbt savsak ı hacklemişti inbox a mail gelmişti dedim girip üye olayım konu açıp küfür edeyim hepsine modundan adminine user ına kadar ama orada savsak ı hackleme sebepleri filan vardı okudum o gün bugün çıkaamadım tabi konu filanda açmadım üye olma sebebim buydu :) 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

itraf edeyim bursada oturan yok demi :D hürriyet endüstri lisesini kızlar tuvaletindeki butun kapılara benimki hepinize girsin die ben yazmıstım butun yıl sorusturma oldu ama :D bulamadılar ha birde :D 2 sene once kızlar tuvaletine dalan 13 kişiden biri idim ne yaptınız icerde demeyin ........ nese bu kadarı yeter coskun gelse benden cok mukavatı yoktur.

şunuda söleyim son senem okuldaki pc lere format atıyordum bi odaya geliyordu yapıyordum sistemi kurup yolluyordum en son geleni 7 günde yapamadım :D hergün windows kurup prn indirip izliyordum aksam formatlayıp bırakıyordum hocam olmadı :D yarın bidaha en sonunda bıktım yapıp vermistim.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

itiraf ediyim komutanım odama esrarı alan bendim napim gergindim ve astsubay ım sendende karın cok hoşuma gitti o da benden hoşlanmıştı biliyorum ve sen aşkım biliyorum cok sevdin beni ama napıyım paraya ihtiyacım vardı ve msn aşkım sana yalan attım aslında ben basit bi asker okulunu bitiren astsubayım iş adamı patron degil son olarak sevgili jigolom hülya senden nefret ediyorum haberin olsun aq baba itiraf etsemde faydası yok ama gercekten amacım jeep degildi ve mezarlıkcı orda rakıyı icen bendim poff babamı kaybettimde arkadaşlar bundan önce jeep almıştı arkadaşlara ulan baba gitsede bizim olsa demiştim şakasına bi sene gecmedi öldü jeep bana kaldı ama ='(((( aklıma geldi gene

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Bir zenci bayan ve birde çekik gözlü bayanla cinsel ilişki kurmak istiyorum.Bana bu ikisi çok çekici geliyor  yalnız zenciden kasıt o karakuralardan değil melez olanlardan.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

itiraf ediyorum:

malzeme bilgisi sınavından sonra hocaya: Hocamben 40 aldım ama hiç çalışmadım çalışanlar 20,25 almış bence sizin sınavlarınız ölçücü değil dedim tabi dersten kaldım bundan sonra ((: ama hoca dumur oldu oda bana yeter.. (((:

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    itiraf ediyimmi
    itiraf edecem
    itiraf ediyorum
    itiraf etsemmi
    az sonra
    reklamlardan sonra
    itiraf ettimmii
    itiraf ettim

itiraf ediyorum ki itiraf edecek hiç bi halt yemedim

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
Toplam Hit: 14540 Toplam Mesaj: 95