folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribatta Bence Bu Gerçekten Büyük Bi Sorun!!!

Tahribatta Bence Bu Gerçekten Büyük Bi Sorun!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı:
    -----------------------------

ShockMan bunu yazdı:
    Tamamda Hocam Yani Silerkende Bazı Kriterleriniz Vardır umarım. Örnek Misal Hapse Girdim, 5 Yıl onra Çıktım, Üyeliğimi Silmezsiniz değilmi.?

Girerken haber verirsen silinmez herhalde :) Ya böyle sürekli takılanları silmezler herhalde. Üye olmaktan başka birşey yapmayanlar siliniyordur.

Hocam hapse girmeden önce "Bir girip geliyorum aman silmeyin" deme şansın yok, çünkü enselenme dediğimiz olay 1 dakikdan kısa sürede oluyor :) Uygulama gereksiz bence ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zxone bunu yazdı:

Foruma 1 yıldan fazladır girmemiş ve aynı zamanda hiç post - haber kasmamış olanlar silinsin askere giderken internet cafede üye olmadıya bu şahısda :S

Arkadaşım tahribat bu düşünceyi desteklemez ayrıca bende hak veriyorum post kasma haber kasma ne ya mantığı ne ?

yani o zaman anlaşma ile üye olsunlar üyeler şu kadar post kasman mecburidir diye ? Olurmu beğenirmisin ? Tamamen saçma... Bu düşünce ... Şahsi fikrim..

1. kere login olanlara bi şey demiyorum ama silinse ne silinmese ne ? Kime ne zararı var ?

Ayrıca Snipe_TR Bakınız kaç yılında üye olmuş bu site açıldığında üye olmuş. Biliyorum tarihden değil çünkü o benim diğer kullanıcı adımdı.. Msn hacklenince TBT de bi kaç yıl kapalı kalınca şifremi unuttum ve geri alamadım...

Ayrıca diğer bi konu :) Eğer benim gibi bilgisayarınızda cookie tutuyosanız beni hatırlasın seçeneği koyuyosanız ve geçmişi silmiyosanız tahribatta login yeri sabit kalır bu siteyi günde en az 20 defa açar kaparım 3 ay boyunca nadir dir girmediğim hesaplarsan 30* 20* 3  1800 login olmam lazım :) anlatabiliyomuyum yani insanların login girişine bakıpda yorum yapmayın. Kime ne herkes eşit seviyede burda... Bunlar boş konular bana böle konuları açmak bile saçma geliyo...

Site üye olan herkes post atacak diye bişey. c/p zaten sinir oluyom ne yani post atmak adına atacaksa atmasın ne gereği var saçma saçma şeyleri c/p yapmanın... Sitede kalsın ve okusun öğrensin cevap yazmak zorundamı post atmak zorundamı lütfen böle şeylere dikkat edelim ....

Hepsi benim şahsi düşüncemdir... Kalp kırmadan anlatabildiysem ne mutlu bana...

--------

Konu açan arkadaşa :)

Diyon ki kardeşim orda 20.000 yazsa ne olur 1.000 yazsa ne olur diyon ne güzel dimi bırak 20.000 yazsıno zaman sıkıntı niye doğuyo anlamadım.

kasmadan kastım hiç post atmamış olanlardı yanlış anlaşılmış.

gerçi hata yok hiç demişim zatende sen yanlış anlamışsın :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek
    Zxone bunu yazdı:

Foruma 1 yıldan fazladır girmemiş ve aynı zamanda hiç post - haber kasmamış olanlar silinsin askere giderken internet cafede üye olmadıya bu şahısda :S

Arkadaşım tahribat bu düşünceyi desteklemez ayrıca bende hak veriyorum post kasma haber kasma ne ya mantığı ne ?

yani o zaman anlaşma ile üye olsunlar üyeler şu kadar post kasman mecburidir diye ? Olurmu beğenirmisin ? Tamamen saçma... Bu düşünce ... Şahsi fikrim..

1. kere login olanlara bi şey demiyorum ama silinse ne silinmese ne ? Kime ne zararı var ?

Ayrıca Snipe_TR Bakınız kaç yılında üye olmuş bu site açıldığında üye olmuş. Biliyorum tarihden değil çünkü o benim diğer kullanıcı adımdı.. Msn hacklenince TBT de bi kaç yıl kapalı kalınca şifremi unuttum ve geri alamadım...

Ayrıca diğer bi konu :) Eğer benim gibi bilgisayarınızda cookie tutuyosanız beni hatırlasın seçeneği koyuyosanız ve geçmişi silmiyosanız tahribatta login yeri sabit kalır bu siteyi günde en az 20 defa açar kaparım 3 ay boyunca nadir dir girmediğim hesaplarsan 30* 20* 3  1800 login olmam lazım :) anlatabiliyomuyum yani insanların login girişine bakıpda yorum yapmayın. Kime ne herkes eşit seviyede burda... Bunlar boş konular bana böle konuları açmak bile saçma geliyo...

Site üye olan herkes post atacak diye bişey. c/p zaten sinir oluyom ne yani post atmak adına atacaksa atmasın ne gereği var saçma saçma şeyleri c/p yapmanın... Sitede kalsın ve okusun öğrensin cevap yazmak zorundamı post atmak zorundamı lütfen böle şeylere dikkat edelim ....

Hepsi benim şahsi düşüncemdir... Kalp kırmadan anlatabildiysem ne mutlu bana...

--------

Konu açan arkadaşa :)

Diyon ki kardeşim orda 20.000 yazsa ne olur 1.000 yazsa ne olur diyon ne güzel dimi bırak 20.000 yazsıno zaman sıkıntı niye doğuyo anlamadım.

evet öyle söyledim ama

ya TBT ninde bi kalitesi var sonuçta...

i love you
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Tamam kardeşim haklısın da TBT nin kalitesi üye sayısı artınca yok olacaksa yada üyeleri post atmıyo diye yok olacaksa tamam o zaman sorun yok :) Atan atar atmayan atmaz, Kalite aynı kalır zaten artık kefilsiz üyelikde yok ...

Peki ben şimdi Snipe_TR nin şifresini hatırlasam buraya üyeydim desem girsem şimdi ulan nasıl siteymiş be silmişler ya üyeliğimi dediğinde Kalitesinin akibeti ne olacak ? Yada bi işi vardı üye oldu bi sene önce girdi şimdi işi düştü geldi ? giremiyo üyelik silinmiş ? Siteya bak lan ? bide tahribat olacak övülen site olacak gibi düşünceleri ne yapacaksın ?

Diyecen işi düşüp geliyosa gelmesin ? Onun cevabıda altda :)

TBT kimse zorla üye olmuyo .. Gelene git gidene gel demez TBT düşüncesi... Gidenin Üyeliği silinmez ban yer ? Mesajları silinmez.... Gidin ilk üyenin açtığı mesajlar hala durmakdadır. 2002 yılındaki mesajları ... İşte kalite budur..
    Db ve site yöneticilerinin hostun kalitesi burda kardeşim üye sayısında değil...

DB temizlenmesi istenirse temizlenir... Ama ne gereği varki ?Host İşlemcisini ne kadar kasacak evet

kullanıcılar login olurken Site 20.000 kişi arasında senin kullanıcı adını şifreni bulacak yada 10,000 e düşecek orda bulacak belki burda hem fikirizdir. Senle Ama kalite konusunda değil.. Hem bu olayda saniyenin alt birimleri şeklinde sistemi etkiler .. Diğer tarafdanda Tüm üyeleri gör bölümünde Trafik yer oda TBT ye koymaz...

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Pic_Boy bunu yazdı:
    her sene genel bi temizlik yapiyoruz zaten aktif olmayan uyeler siliniyor ...

+ olarak Zaten aktif olmayan olmayacak üyelere kefil olmuyorum baştan konuşuyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:
    Tamamda Hocam Yani Silerkende Bazı Kriterleriniz Vardır umarım. Örnek Misal Hapse Girdim, 5 Yıl onra Çıktım, Üyeliğimi Silmezsiniz değilmi.?

Girerken haber verirsen silinmez herhalde :) Ya böyle sürekli takılanları silmezler herhalde. Üye olmaktan başka birşey yapmayanlar siliniyordur.

Bende Onu Diyorum Kriter Olarak, Yani Aktif Bir Üye Aktif Değilse Mutlaka Biliyolardır Başına bi iş Gelmiştir. İnternete Ulaşamayacak Durumdadır Vesaire. Sanırım Aktif Üyeyi Silmezler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bence silinmesin ayrı kategori açılsın orda tutulsun id ler.

bizden sonra çocuklarımız kullanacak bide bu id leri:)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Bu konuda bile tartışma çıkacak neredeyse. Biz diyoruz ki hiç mesaj atmamış birkaç kez login olmuş olanlar silinsin. Bakın tekrarlıyorum hiç mesaj yazmamış, üye olduktan sonra 1 kez ya da birkaç kez girenler silinsin. Ne kadar büyüttünüz sayfalarca açıklama yapacaksınız neredeyse. Bunların zararı ne diyorsunuz dursun öyle. Adam boş boş üye olmuş o nicki alacak olanlar alamıyor sonra. Ek olarak 1 sene öncesine de birşey demiyoruz. 3-4 yıl önce olup üye olmaktan başka birşey yapmayanlar silinsin. Yoksa adam bir sürü konu açmış, mesaj yazmış onlar ne diye silinsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Pic_Boy bunu yazdı:
    her sene genel bi temizlik yapiyoruz zaten aktif olmayan uyeler siliniyor ...

sen 5 yıl yiyecek ne yaptın ? :D misal :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:
    RootB bunu yazdı:

askere gidenler ne olacak? 

askere gidenler önceden haber versin , sorgu calıstırılırken onları silmezler.

Toplam Hit: 15746 Toplam Mesaj: 71