folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

retrem bunu yazdı:
    -----------------------------
    çekinirsin çnkü onda olan sende yoktur. fantastik konşmak lazım vede gerçkçi olmak

hocam ;

fantastik : "gerçekte var olmayan, hayal ürünü, hayali" demek. hep böyle konusup hem nasıl gerçekçi olunuyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sosyal hayat boyle birsey demekki. Biz kizlari anca arkadas ortamlarinda , universitede falan goruyoruz.Yolda yururken saga sola bakacak vakit olmuyor ki tanimadigimiz kizla iletisime gecelim , beyin neyle mesgulse o an.Ne bilim zaten konustugumuz kizlarin hepsi arkadas ortamindan tanidik oldugu icin boyle sorunum hic olmadi.Yolda yururken yanimdan dunyanin en guzel en unlu 10 kizi gecse farketmem herhalde.Cafede oturma iside yok en fazla gittigimiz yer kebapci :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

konu nereden nereye gelmis :)

bende o cekinenlerdenim de bu laf guzel geldi ne zaman kazandin da kaybetmekten cekiniyorsun haklisiniz ta iste oksijen kafaya gitmedikten sonra :) neye yarar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hocam bugünlerde kızlarla ikili çıkışlar yaşıyorum. kendime iyi bakmamdan mıdır nedir ya. kaderin bir lutfu mudur :)

Denize gidin bu aralar güzel yerlere...Kızların sizden daha çok istekli olduğunuda unutmayın. açılın geniş olun..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu tip durumlarda en etkili cozum bir postit kagidina http://www.tahribat.com/img/forum/avatars/Gaynasakmi.jpg yazip cevabi beklemek :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    hayatımda bunu bı cok kez yasadım  en son deneyım bundan bır ay onceydı  olumlu sonuc verdı  konusabılırmıyız dedım  hayır dedı   10 dk sonra kendı geldı ne soluceksın dedı bende sımdı gıt yarın sabah gel dedım :|

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aslinda bu konularin piri I.S.O(nickimyok) tur.Konuyu gorurse engin bilgilerini aktarir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    hayatımda bunu bı cok kez yasadım  en son deneyım bundan bır ay onceydı  olumlu sonuc verdı  konusabılırmıyız dedım  hayır dedı   10 dk sonra kendı geldı ne soluceksın dedı bende sımdı gıt yarın sabah gel dedım :|

büöhöh :) o ne dedi peki sonra?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Karşı cinsle Tanışmak klişe gelcek ama

Güven
    Özveri
    Tecrübe

yani GÖT olcak :) hadi diyelim bunlarda yok o zaman   Tipin sağlam olcak hadi diyelim buda yok o zaman ağız olcak muhabbet kuracan  hadi diyelim buda yoksa sen ne hakla kızla tanışmaya çalışıyosun?

Bazı insanlarda kendini beğenmeme vardır "karşıdaki beni begenmez tip yok bizde olm " diyip denemedn baştan kaybederler.Halbuki deneyipde kaybetsen yavaş yavaş açılırsın siktiri yiye yiye :D.

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

RootB bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

başıbağlı olarak konuşayım

rahat ol arkadaşınla konuşuyormuş gibi konuş çok yüksekte görme öyle olursa seni küçük görür

hemen soralım o zaman mesela bir kızı ileride sevgiliniz olarak görmek istiyorsunuz , 

tanışma kısmında arkadaşınmış gibi konusabilir misin?

konuşurum karşı tarafa güven lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 9361 Toplam Mesaj: 79