folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

konu almış yürümüş ben en iyisi kısadan sokayım gideği yere :)

hep akp yüsünden oluyo bunlar işsizlik den :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    RootB bunu yazdı:
    -----------------------------

retrem bunu yazdı:
    çekinirsin çnkü onda olan sende yoktur. fantastik konşmak lazım vede gerçkçi olmak

hocam ;

fantastik : "gerçekte var olmayan, hayal ürünü, hayali" demek. hep böyle konusup hem nasıl gerçekçi olunuyo

olaya fantastik olarak düşünüp gerçeğe dönüştürmeye çalışmak olarak olaya sözlük sitesi yapmasan hocam burayı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    adamgibi bunu yazdı:

Proxykaspersky bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:

bu söylediğim hosuna gider mi gitmez mi bilmem ama herkes senin gibi değil.

saf duygularla aşık olanımız senin gibi olanımızdan fazla ben buna eminim

ii de saf duygularla aşık oldugunda da o iş için yapıosun

başka ne işine yarıcak aşık olmak...

yasım  14  fln herhalde  bı kac arkadas okuldan kacmısız asık oldugum kızın okuluna gıttık  onlarda beden dersınde   arkdaslardan bı tanesı dedıkı sen bunu ne s...sin  bu arkdası sakayla karısık bı guzel dovdum o öle bısey dıyene kadar aklımdan cınsel acıdan hıc bır sey gecmedı  söledikten sonrada gecmedı yanı demek ıstedıgım aşkı cınsellıgın uzerıne kuramassın kuruyorsanda o aşk degıldır 

evet kucukl olmak farklı bi şey...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Oha, ben aşk bölümünde yazmıştım konu nerelere gelmiş :/

Kaygusuz, hoşlandığın açıldığın yada açılmaya yeltendiğin ama sana olumsuz tepki veren hatun vajinismus olsun

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:

Oha, ben aşk bölümünde yazmıştım konu nerelere gelmiş :/

Kaygusuz, hoşlandığın açıldığın yada açılmaya yeltendiğin ama sana olumsuz tepki veren hatun vajinismus olsun

karizmayım ama icraatler sayende yeni başlıyor:)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

bu çok yaygın bi sorun ve bence tartışılması gerekir

sebep özgüven sorunu gibi geliyor bana da

birçok faktör var bunun altında die düşnüyüorum

halbuki karşı tarafın diyeceği en fazla "hayır tanışmak iistemiyorum" ve benzeri cümleler olacaktır

bi de kızları fazla büyütüyoruz kafamızda, sebebi de mevcut düzende iplerin kızların elinde olmasındandır ki

bu da bizim hatamızdan ileri geliyor

böyle durumlarda en güzelinin bile mesela adriana lima nın bile tuvalete gidip sıçtığını düşünün , yani o bile sıçıyo düşünsenize :D

faydalı oalcaktır :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:
    baal hoca ne gıbı bı kulturle yetıstın bılmem ama  burası turkıye hocam bi kız  gördümmü ah ulan ne güzel kız sunla  bı kere yatsam dıye bısey yok .tamam bundan 15 -20 sene bunun olabılıtesı var cunku  oraya dogru kaymaktayız ama  su anda  cogu turk erkegının  bole bısey dusunebılecegını dusunmem .anlattıklarında haklı yonlerın var  fakat haksız yonlerı daha  agır bastırıyo  

Ne yani sen şimdi her gördüğün kızla mutlu bir izdivaç mı düşünüyorsun ? Bunun yetişrilme ile ne alakası var.Erkek marsada gitse erkektir.İşin özünü kavramıyorsunuz,adam yazmış bilimsel makale,kavram gerçeklik bu 3000 yıl öncede vardı 3000 yıl sonrada.Yani masumane bir aşkda bile cinsellik vardır.Evlendiğin zaman karını vitrine koymazsın.Ve dünya erkek nüfüsunun &90'ı güzel bir kız gördümü onunla yatmak ister.Geriye kalan %10 zaten gaydir.İstersen pamuklar içinde yetiş,bir erkek doğası gereği her zaman seksi düşünmek zorundadır.Temel psikoloji,insani gerçeklik.He bu hemen gidip milletin üzerine atlamak değildir.Ama düşünürsün,düşünmek zorundasın eğer düşünmüyorsan bri sorun var demektir.Dediğin ve bana yönelttiğin sen nasıl bir kültürle yetiştin sorusu beni yanlış anlamandan gelmekte.Yazdıklarımdan bu adam belediye bankının üzerinde sevişiyo anlamı çıkmasın.

İşte bu gerçeği kabul edin,kızlara karşı kendinizi mahcup ve suçlu hissetmeyin.Bu sizin elinizd eolan bir şey değil doğaının gereğidir.Özgüveniniz yerine gelicektir.

10 erkekten biri gay. sçtk :)

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

çekinirsin korkarsın tırsarsın çünkü iddia ettiğin gibi amacın arkadaş olmak falan değildir, ki muhtemelen yeterince arkadaşında vardır . Tek amacın içindeki üreme güdüsünü tatmin etmektir, uygun bir dişi bulduğun için heycanlanmış olabilirsin bu heycanın beynine oksijen gitmesini engellediği ana aşk deniliyor, fizyolojik olarak dolaşım sistemin ne kadar güçlüyse eski haline o kadar kısa sürede dönebilirsin. Öncelikle arkadaş yalanından vazgeçerek , en azından kendine karşı dürüst olarak işe başlayabiliriz mesela . 

İçinde hissettiğin korku ise bu dişinin bir sahibi , hamisi olabileceğinden ve onun doğal olarak sana tek yada sürüsü ile birlikte saldırabileceği içindir . Çoğumuz bunu böyle düşünmeyiz ama bu his bize doğal seleksiyonun bir mirasıdır.   Eğer girişimin sonuçsuz kalırsa bu hatun gidip bunu biyerlerde dile getirebilir mesela yada haberdar olunabilir  sonra ava giderken avlanan sen olabilirsin. Bu birinci nedendir , malum can korkusu - dayak yemeyi geç bu mevzudan dolayı öldürülenler bir değil bin değil ... Birisi gelip senin hatunla "arkadaş" olmaya çalışsa sende aynısını yaparsın , ki o anda beynine o2 gitmeyen biri ile öfkeden gözü dönmüş bir diğerinin kapışmasında sonuç istisnai durumlar hariç bellidir. 

Sonraki neden ise, str ol git denene kadar içinde beslemekte olduğun umudun kırılmasıdır, hayalkırıklığını yaşamaktır. Oysa hiçbi halt yapmadan otururken bu boş hayallerin kırılmayacaktır ve kısmen mutlu olarak hayatına devam edebilirsin. 

bu yüzden en iyi yöntem bilgi toplamak ve gözlem yapmak, hedefi saldırmadan önce kuşatmaktır. tehlikeyi gözün yemiyorsa da geri dönmek , askerlerin olacak umudun ve moralin boşuna telef olmaması için geri çekilmektir.  ufak bir çatışma bile savaş çıkarabilir ki , bundan sonra düşman menzildeyse artık sende öylesin. Herşey yolunda ise, evet  tehlikeyide gözealıyorum diyorsan , "düşman" ile göz göze geldiğin an saldırmak için en uygun andır. Daha sonrasında tehlikenin farkına varan dişi kendine göre bilinçli yada bilinçsiz tedbirler alarak savunmasını güçlendirecektir. Örneğin sana diyebileceği "BSG" cümleleri türetecektir bunlardan en klasiği arkadaş kalalımdır genelde , lan ne ara arkadaş olduk burada türün devamı gibi ciddi bir konudan bahsediyoruz sen maymunluk yapıyorsun - diyemediğine göre yenilgiyi kabul edip evine gitmezsen sonrası "adli vaka" olarak anılacaktır , başın bu sefertahmin etmediğin belalara girebilir.

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 9343 Toplam Mesaj: 79