folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

Tanışmak Istersin Çekinirsin Utanırsın Bunlar Niye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    Swool bunu yazdı:
    RootB bunu yazdı:
    Swool bunu yazdı:

Kimseden çekinmem, gider konuşurum.

http://www.metacafe.com/watch/1212676/tbt_kad_k_y_bulu_mas_09_03_2008_swool_ve_excaliburtbt_a_la/

Geçen seneki buluşmalardan (Kadıköy) biri, ExcaliburTBT kullanıcı adıyla tanıdığımız Güçhan isimli arkadaşımızla giriştiğimiz küçük bir iddaa. Yemek yediğimiz sırada bir kızın ağladığını farketti, gidip konuşurum, konuşamassın konusunda diyaloğa girdik. Hiç tereddüt etmeden vidyodaki bayanın yanına gidip, neden ağladığını sordum, vidyoda farkettiyseniz ExcaliburTBT'de arkamda duruyor =)  Yardımcı olabileceğim birşey var mı dedim, bazı sorunlarının olduğunu ve şu anda biraz daha iyi olduğunu söyledi. 20-25 saniye konuştuktan sonra yanından ayrıldık =)

Yalan ak :F kız yukardan büyük gösteriordu ama yanına gittik 13-15 ya$ında duygusal ergen çıktı :F swoş koşar adım indi merdivenleri hattağ kıza ayarı çeker takarım koluma  |:

Kızada kolpa sıktı bizde buralarda oturuyoruz diye :İ halbusi farklı kıtalarda oturuoruz :D kız kadıköyde biz floryadan b.evlerden falan :F

Benim arkada durma sebebimse kız sktrin gidin ba$ımdan kimsniz hebele hübele derse |: o an itibariyle satı$ yapıp swoşu tanımıyor görüntüsü çizecektim çevrede :F

ex: sen dua etde, kapkaççı gibi kızın peşinden yürürken polisler görmemiş :D

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

burası dört'e ayrılır.

1-Yakışıklı değilsindir utanıp sıkılırsın zaten beni reddedicek dersin gidip konuşurken bile negatif enerji verdiğin için oda sana red cevabını verir.

2-Yakışıklı olan zaten ben her türlü amına koyarım gider ayarı veririm der.

3-Yakışıklı olmayan piç olan ağzı laf yapan adamda -lan ne olucak gider konuşurum ondanmı korkucam der.

4-Birde utangaç içine kapanık insanlar olur bunlarda zaten daha sonra keşke konuşsaydım diye kıvrılır durur.(yani ben)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dumanemre
    dumanemre's avatar
    Erkek

kendimden örnek veriyim ben sırf sağlık nedenlerimden dolayı çekinirim..ben hastalıklı karşımdaki sağlam sağlıklı insansa elbette çekinirim...çünkü karşımdaki   çok sağlıklıdır ben ise kendimi ona yakıştırmam..yoksa yakışıklıyımdırda laf yapmasınıda bilirim....nedenlerinden biride sağlık mevzusudur....

.İnilmeyince kuyuya çıkılmıyor taht-ı Mısıra.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek

18 yasındayken bı kızı begenmıstım sinoptayken plajda sansa donerken aynı mınubusle donduk aynı yerde ındık evının karsısına gectım duvara otrdum kızın cıkmasını bekledım. cıktı bu balkona bı cesaret gttım konustum baglamıstım kızı orda ılk ve son kez boyle bısey basıma gelmıstı o zaman . cesaret ve ozguven lazım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:
    hayatımda bunu bı cok kez yasadım  en son deneyım bundan bır ay onceydı  olumlu sonuc verdı  konusabılırmıyız dedım  hayır dedı   10 dk sonra kendı geldı ne soluceksın dedı bende sımdı gıt yarın sabah gel dedım :|

büöhöh :) o ne dedi peki sonra?

oda bana kalsın :|  yalnız lafı gecırdım yaptıgı hareketten dolayı  onu bil

genelde  takoz  olurlar  konusabılırmıyız dersın terbıyelı olursun  ayyyy sen kımsın be  gıbılerınden kustahca  cevap vermeyı cok severler ondan sonra  gerekenı yapmak boynumuzun borcudur  

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

1- konusma becerin yoktur bunu kendin de bildiğin için korkarsın [ tanımadın birine mrb hayırdır neden burdasın bişimi oldu niye saçın böle vsre demeden duruma göre tabi, hoop mrb konusallımmı ismin nedir vsre ye geçilmesi ve kaybol cevabının alınmasıdır :)

2- seviyorsundur uzaktan uzaga sende bi kıprasım yaratmıstır güzel kardesimiz bi müddet takibe alırsın belli mesafe yaklasırsın acaba tanıssak yolunumu değiştirir birdaha göremem kaybederim en iyisi bu enazından görüyorum vsre  [kaybetme korkusu]

3- Kendi özgüvenin yoktur. konuşursan karşındaki yemez altı üstü istemesse uzar okadar

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

bi kız bana nasılsın derse ben cok kızarıp ne diyecegimi unutuorum :S

bazı kankalarım hariç tabi ne iş anlamadım ama onlardan da sevgili olmuyo :(

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Özgüvensizliktir

Bırakın şimdi yalan dolanı,kızla sevişmek istiyorsunuz kendinizi kandırmayın.Karşısına geçip bir çetin bir necati ile çevirdiğiniz muhabbeti yapmak değil amacınız.Bunda dürüst olucaksınız ilk önce kendinize karşı.Hatunu hamur kıvamına getirene kadar becerip,dekoltesini yararak göğüslerinden kokain çekmek istiyorsuz sonra gidip bir ahmet bir mehmet ile tanışma faslına benzer olaya girmeye çalışıyorusnuz.Olmadı,kendinize karşı dürüstlük özgüvensizliğinizi yenmenin ilk şartıdır.

Ve hiçbir erkek becermek istemediği bir kızla arkadaşlık etmeye çalışmaz.Bunu ben değil freud söylüyor.Şimdi konuyu "neden" diye açmışsınız ama alttan alta taktik bekliyorsunuz belli.Bir kaç öneri,oda s.çar.Öyle pembe falan değil bildiğin kalıp gibi.Hatta metrobüslerde ki tutungaçları,diplerinde ki yeşil siyah pisliğe dikkat etmeden yalap şalap tutar umursamaz.Sen sevgilim,sevdiceğim elinde menekşeler papatyalar açıyor diye elini tutup pembe hülyalara dalarken unutmayın,o elde bin kişinin pisliginin harmanı var.Bunları düşünün ilk etapda.Gerisi gelir zaten.

Ek olarak ortama girdiniz kız karşınızda oturuyo direkt kitlenin.Ama öyle mal gibi bakmayın,altan alta  istekli bakışlar fırlatın.Bir süre sonra kamillerin eli ayağına dolaşıyor.İşte o an artık o hatun avucunuzn içindedir demektir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

BAAL bunu yazdı:

Özgüvensizliktir

Bırakın şimdi yalan dolanı,kızla sevişmek istiyorsunuz kendinizi kandırmayın.Karşısına geçip bir çetin bir necati ile çevirdiğiniz muhabbeti yapmak değil amacınız.Bunda dürüst olucaksınız ilk önce kendinize karşı.Hatunu hamur kıvamına getirene kadar becerip,dekoltesini yararak göğüslerinden kokain çekmek istiyorsuz sonra gidip bir ahmet bir mehmet ile tanışma faslına benzer olaya girmeye çalışıyorusnuz.Olmadı,kendinize karşı dürüstlük özgüvensizliğinizi yenmenin ilk şartıdır.

Ve hiçbir erkek becermek istemediği bir kızla arkadaşlık etmeye çalışmaz.Bunu ben değil freud söylüyor.Şimdi konuyu "neden" diye açmışsınız ama alttan alta taktik bekliyorsunuz belli.Bir kaç öneri,oda s.çar.Öyle pembe falan değil bildiğin kalıp gibi.Hatta metrobüslerde ki tutungaçları,diplerinde ki yeşil siyah pisliğe dikkat etmeden yalap şalap tutar umursamaz.Sen sevgilim,sevdiceğim elinde menekşeler papatyalar açıyor diye elini tutup pembe hülyalara dalarken unutmayın,o elde bin kişinin pisliginin harmanı var.Bunları düşünün ilk etapda.Gerisi gelir zaten.

kendinden mi bilion bu kadar şeyi

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

Özgüvensizliktir

Ek olarak ortama girdiniz kız karşınızda oturuyo direkt kitlenin.Ama öyle mal gibi bakmayın,altan alta  istekli bakışlar fırlatın.Bir süre sonra kamillerin eli ayağına dolaşıyor.İşte o an artık o hatun avucunuzn içindedir demektir.

bunları sen mı yapıyon yoksa bızımmı yaptıgımızı sanıyorsun ne sevısmesı ne  seksınden bahsedıyon hoca  ..yardırmısın gıtmısın gene 

kontra bisiklet
Toplam Hit: 9373 Toplam Mesaj: 79