folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder TASARIMCIYIM DIYEN BAZILARININ GERCEK YUZLERI....

TASARIMCIYIM DIYEN BAZILARININ GERCEK YUZLERI....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bayrak
    Bayrak's avatar
    Erkek

PyThOoN bunu yazdı:

Tekrar söylüyorum bunun açıklamasını yapmıycam...

Lan daha neyini açıklayacaksın geyik, çalmışsın başkasının tasarımını...Malmıyız olum? bak eleman kapı gibi linkleri oturtmuş gorebiliyoruz yani

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PyThOoN bunu yazdı:

vay vay ortalık iice karışmış :)

birilerinin baya zoruna gitmiş demekki tasarımlarımki gidip iice bi araştırma yapmış :) herneyse bunun açıklamasını yapmıycam. Eğer bunu açıklasaydım hepiniz bu sözlerinizden dolayı benden özür dilerdiniz. Herneyse tasarımlarımı yediremeyen hala yediremiyor.

o zaman hırsızlığı kabul etmiş olursun bilinmedik bir durum kalmasın ortada açıkla

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    PyThOoN bunu yazdı:

birilerinin baya zoruna gitmiş demekki tasarımlarımki gidip iice bi araştırma yapmış :) herneyse bunun açıklamasını yapmıycam. Eğer bunu açıklasaydım hepiniz bu sözlerinizden dolayı benden özür dilerdiniz. Herneyse tasarımlarımı yediremeyen hala yediremiyor.

web derslerinde gezinirken denk geldim.. senin neyini çekemiim ben abicim? sen nesinki? yaşın kaç? çapın ne? ayda kaç para maaş alıyosun???  referansların istanbulun göbeğinde billboard larda varmı????

hiç işim yoktu senin salak sulak uzay resimlerini çalıntı modellerini kıskanacaktım...

kim senden özür dilicek olm?? utanmadan hala yazımı yazıyosun buraya?  

ne diyeceksin?  onu ben modelledim de xeox a çalışma dosyasınımı yolladım diceksin? hadi abicim... seni parkta arkadaşların bekliyo... kolasına maç yapcakmışınız.. hade....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    ben bu adamın yerinde olsam kimlik değiştiririm, bir daha insan yüzüne çıkamam  $eyhler siz bu arkada$a bir süre kınama cezası verin =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Konuyu iice dağıttığınız için siliyorum...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:

PyThOoN bunu yazdı:

web derslerinde gezinirken denk geldim.. senin neyini çekemiim ben abicim? sen nesinki? yaşın kaç? çapın ne? ayda kaç para maaş alıyosun???  referansların istanbulun göbeğinde billboard larda varmı????

kim senden özür dilicek olm?? utanmadan hala yazımı yazıyosun buraya?  

ne diyeceksin?  onu ben modelledim de xeox a çalışma dosyasınımı yolladım diceksin? hadi abicim... seni parkta arkadaşların bekliyo... kolasına maç yapcakmışınız.. hade....

poauahahahahahahaha özcan hocam helal ossssun :))))) bir eziği daha sildik :)))) Nice mutlu yıllara..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

PyThOoN bunu yazdı:

ha bu arada ben pythoon nickini 1996 yılından beri kullanıyorum.

bak şimdi yine g*t edicem.... 

Ağrıda oturuyosun... 96 yılında nerde nete giriyodun?  Ararat damı? :)))))))))

aşağıda senin gerçek yaş bilgin var.... Web dersleri Db sinde kayıtlı.. büyük bi insan yaşını küçük göstermez.. ama küçük bi velet yaşını büyük gösterebilir.. aynı senin tahribata yaşını 25 yazmış olman gibi...

Üye adı: PyThOoN 
    Bulunulan yer: Doğubeyazıt Türkiye
    Meslek: İşletmecilik
    Toplam mesaj adedi: 120

96 dan beri bu nicki kullanıyomuş... :)))  hemde istanbulda internet kafe diye bişey bile yokken... hele hele SUPERONLINE bile 96 yılında kurulmuş iken... HELE HELE 9 YAŞINDAYKEN.... vay be...  

hadi abicim uza ya.... Gamze Özçelik gibi oldun a.k.... hala konuşuyosun....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Konuyu iice dağıttığınız için siliyorum...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    PyThOoN bunu yazdı:

şimdi 1. si her yerde gerçek yaşımı yazmam ve soranlarada her zaman doğruyu söylerişm. 18 yaşındayım. Sizden daha değişik bi yaşantım oldu. 1996 yılında ben experden pc aldığımda 16mb ram intel pentium R gibi bi pc yi 1500 $ almıştım.

İlkokula giderken haftada 800$ kazanan biriydim. Buna saygı duymalısınız.Hatta hatırlıyorumda o zamanlar erricsson yeni çıkmıştı telsim bayisi gelmişti doğubeyazıta 1 haftalık kazancımla 750 $ a bi tane erricsson GH 688 almıştım :)

Iq olarak 152 iq dayım. bu güne kadar yaşıma rağmen yaptığım işler daha sizin çoğunuzun anlamayacağı işler. Altın dönemlerim vardı. Hayatım güzel ii kazanırdım. Babamın verdiği harçlıkları ben daha ilkokulda kesmiştim. Her zaman kendimi geliştirmeyi biliyordum.

Yaşıtlarım pc de oyun oynarken ben döküman okurdum. daha kimse internetin ne olduğunu bilmezken sayısız bilgisayar bağlanmıştım. Hack konusundada çok iidim. Zaten tasarıma başlamamı tetikleyen hack dönemlerimdi. onların boş işler olduğunu sonda anlamıştım. Daha benim yaptıklarım show tv de reha muhtar tarafından haberlerde kınanıken çoğu kişi internet nedir bilmezdi. Neyseki o lanet işide bıraktım :) kimseye önermem. Bunun hakkında soruda sormayın....

Ağrılı olunca sizden dahmı ezik oluyoruz metropol çocuğu designer? Bununla alay ediyorsan asıl ezik sensin demektir. Dünya sadece o büyük beton yığını şehirden oluşmuyor.

Hala alay etmek istiyen varsa çekinmeden yazsın...

yazdıklarının alayı zaten komik... en son demagoji yapmışsın duygusala çekmişsin olayı...

neyse onuda geçelim.. sen eğer bana Ağrıda oturuyorum 96 yılından beri netteyim dersen bak ben buna gülerim.. alay da ederim.. çünkü yalan söylüyosun... 96 da nerdeyse ağrı merkezde elektrik olmazken sen nete giriyodun öylemi... güzel... burdaki arkadaşlarda buna güler... her söylediğinde batıyosun ve hala konuşuyosun abicim...

en iyisi sus.. kendinide acındırma... ilkokula giderken haftalık 800 dolar hikayeside çok başarılıydı.. baya güldüm... :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
Toplam Hit: 20411 Toplam Mesaj: 96