folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder TASARIMCIYIM DIYEN BAZILARININ GERCEK YUZLERI....

TASARIMCIYIM DIYEN BAZILARININ GERCEK YUZLERI....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

Teşekkürler Volatile.... yazını sabırla ve merakla okudum.. kesinlikle haklısın... hangisi gerçek? :)

saygılar...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Volatile bölüm ney hacım? Meraktan soruyorum..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    urugakina
    urugakina's avatar
    Erkek
    ama cidden hatunun bilekleri doğal olmamış

http://uru.ubi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SercanRonaldo
    SercanRonaldo's avatar
    Erkek
    benm diyeceğim tek şey rezil insan onu gördüğüm heryerde rezil edicem.....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

öncelikle herkese merhaba,

konuyu ilk okudugumda diğer arkadaşlar gibi şaşırdım pek photoshop ve grafikle ilgilenmem,  yalnız yanlış yaptığımız bir nokta var bunu söylemek istiyorum izin verirseniz

her nekadar çalıyorsun çırpıyorsun editliyorsun desekte bu arkadaşımız (eğer editliyorsa) bunun için bile çaba sarfediyor sonuçta yeni birşey öğreniyor öğrenmiyor o ayrı konu

yaptığımız eleştirilerde daha olumlu yönde yaparsak arkadaşımızı ilgilendiği yada ilgilenmekten hoşlandığı grafik alanından soğutmamış oluruz

diyeceksiniz ki böyle böyle adam ukelaca konuşuyor kabullenmiyor 10 yaşında bilmemne kadar kazandım diyor fakat forumdaki kimse bunları bir insanın durduk yere neden forumda yazdığını düşünmüyor çünkü bizler insanların canını acıtmak hevesini kırmak için hertürlü atraksiyonu yapan insanlarız istediği kadar editlesin istediği kadar ukela olsun aradan 10 ay geçer 10 yıl geçer bakarsınız aynı mekandasınız kim diyebilirki asla aynı yerde olmam diye boşuna nağme yapmasın arkadaşlar designer haklı olarak pyton arkadaşla tartışmaktadır bence diğerlerine eleştiri yaparken yapıcı yönde yapmaları DÜŞMEKTEDİR.

Software Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcdonalds34
    mcdonalds34's avatar
    Erkek

SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BU PHATO MUDUR NE KARIN AĞRISIDIR SİTEDEN MEN EDİLMESİNİ TALEP EDİYORUM 6. SAYFADAKİ YAZIDA BU ŞEREFSİZ TÜRKLERİ AŞAĞILAMIŞTIR...

BUNUNLA KALMAYIP DUYGU SÖMÜRÜSÜ İLK BAŞLARDA VE SONRASINDA TERBİYESİZLİK SINIRINI AŞIP NEDEN SİZ TÜRKLER DİYE Bİ LAF KONUŞUP BEN YABANCI FORUMLARDA TAKILIRIM GİBİLERİNDEN Bİ LAF ETMİŞTİR LÜTFEN DİKKATLİ OKUNUP GEREĞİ YAPILSIN

VE SON SÖZÜM O ŞEREFSİZE: BANA BAK AĞRILI OLMANA Bİ ŞEY DEMİYOLAR KOLPACI BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE BU TÜRKİYE SINIRLARI YAŞAYAN HERKES TÜRKTÜR!!! AMA SEN BUNU ÇİĞNEDİN TERBİYESİZLİK SINIRI DİYORDUN AMA VATANINA İHANET EDEN ŞEREFSİZLERLE AYNI KATEGORİYE GİRDİN PİS BÖLÜCÜ DEFOL SİTEDEN SEN O YABANCILARIN TASARIMINI ÇAL YÜRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ....

ÖZÜR DİLERİM HERKESTEN AMA ÇOK SİNİRLENDİM ARKADAŞLAR...

ALLAH MÜSLÜMAN TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN...

SeT By McDonalds...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KazanDairesi
    KazanDairesi's avatar
    Erkek

Pyhtoon : Komiklikler silsilesi.

Not: 9 sayfa sonunda bu kanıya vardım

http://img9.imageshack.us/img9/9651/zuhahahah3lg.jpg http://img59.imageshack.us/img59/1706/zuhahahah3lg2rh5.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    mcdonalds34 bunu yazdı:

SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BU PHATO MUDUR NE KARIN AĞRISIDIR SİTEDEN MEN EDİLMESİNİ TALEP EDİYORUM 6. SAYFADAKİ YAZIDA BU ŞEREFSİZ TÜRKLERİ AŞAĞILAMIŞTIR...

BUNUNLA KALMAYIP DUYGU SÖMÜRÜSÜ İLK BAŞLARDA VE SONRASINDA TERBİYESİZLİK SINIRINI AŞIP NEDEN SİZ TÜRKLER DİYE Bİ LAF KONUŞUP BEN YABANCI FORUMLARDA TAKILIRIM GİBİLERİNDEN Bİ LAF ETMİŞTİR LÜTFEN DİKKATLİ OKUNUP GEREĞİ YAPILSIN

VE SON SÖZÜM O ŞEREFSİZE: BANA BAK AĞRILI OLMANA Bİ ŞEY DEMİYOLAR KOLPACI BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE BU TÜRKİYE SINIRLARI YAŞAYAN HERKES TÜRKTÜR!!! AMA SEN BUNU ÇİĞNEDİN TERBİYESİZLİK SINIRI DİYORDUN AMA VATANINA İHANET EDEN ŞEREFSİZLERLE AYNI KATEGORİYE GİRDİN PİS BÖLÜCÜ DEFOL SİTEDEN SEN O YABANCILARIN TASARIMINI ÇAL YÜRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ....

ÖZÜR DİLERİM HERKESTEN AMA ÇOK SİNİRLENDİM ARKADAŞLAR...

ALLAH MÜSLÜMAN TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN...

mcdonalds34 mısın nesin  iyi dinle.. 

Yukarıda ki hepsini büyük harflerle yazdığın mesajının tamamına atfen..."ALLAH MÜSLÜMAN TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN..." demişsin. Nickine bak; mcdonalds34... Bu ne yaman çelişki... Yediğin bol ketçaplı Hamburgerler beyninde tahribat yaptı anlaşılan... Ketçap beyinlimisin, yoksa söylediklerinle yaşam tarzın aynı çizgide değil mi... 

Konuyu hiç alakası olmayan başka yerlere çekme, sen hariç kimse böyle gerzekçe yorum yapmadı. O kadar yazan kişi var dikkatli okudun mu senin dışında zıplayan yok. Beni burda yakından tanıyan bir kaç kişi özellikle Designer kardeşim iyi bilir ki saçmaladığın konuda ilk biz izin vermez ve karşısında oluruz. Allah aşkına senin ağzına kalmasın canım vatanımın bütünlüğü,  mcdonalds34

Bahsedilen tasarım bana ait... Tatildeydim, yeni döndüm... Araştırmacı Tasarımcı kankam Özcan,  konuya ilgin için teşekkür ederim.

Toplam Hit: 20515 Toplam Mesaj: 96