Telekom Grevi Bitirdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bugün itibariyle telekom grevi bitmiştir.. :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    çok şükür a.q ibneler kabloları keserler yok zammı beğenmezler milleti perişan ettiler yaw

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Aldıkları maaşı beğenmeyen Türktekom çalışanları bugün itibariyle grevi sona erdirdi. istediklerini aldılar mı almadılar mı bunu sizin yorumunuza bırakıyorum ama şunu gözlemledik pekte grev ses getirmedi borsanın açılamaması dışında. Sendikaları maaşlarını ödeyebilmek için kendi otelini satmış yanı sendika zor durumda kaldı. Bu da grevin bitmesinde önemli bir rol oynuyor.

(bilindiği üzere grev esnasında sendika maaşın bir bölümünü greve giden personele öder) 

kaynak: Benim :) haber kaynağım manisa milletvekili ismini vermem :P 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    a.q adamlara zammı yapıyorlar bide beyenmiyorlar kim bu zaman da o kadar zammı bir anda aldı a.q ya işsiz kalsaydınız ondan sonra görürdüm zam nasıl isteniyo..

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Keske bitmeseydi,keske is'ten siktir etselerdi..

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

DawnOfDarkness bunu yazdı:
    -----------------------------
    Keske bitmeseydi,keske is'ten siktir etselerdi..

yaklaşık 2 hafta önce 7 çalışanın görevine son verildi. Ama ortalık durulacak sivrileri atacaklar haberler geliyo bana.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauselaus
    mauselaus's avatar
    Erkek
    atsınlar tabi abi sivrileri herkezi madur ettiler götoşlar daha geçen işte kuzey ırak'a giren f-16 bile geri dönemediler işte gidip başka yere indiler

“Aşırı harcamalara ilişkin rakamlar, dünyadaki yoksul kesimin ihtiyaçlarını karşılamanın çok masraflı olacağı iddiasını çürütmektedir. Yoksulların yeterli gıda, temiz su ve temel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gereken para, insanların bir yıl içinde makyaj malzemelerine, dondurmaya ve evde beslenen hayvanların mamasına harcadığından daha azdır.” (World Watch Institute’ün ‘Dünyanın Durumu’ adıyla yayınlanan raporu, TEMA VAKFI yayınları, İstanbul 2004, 5-6)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun ne diyelim başka..

Sade Üye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Oh be Çok şükür. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    onların ben ta amk ... 1 ay netsiz süründüm lan ben  onlar yüzünden !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Protesto bunu yazdı:
    onların ben ta amk ... 1 ay netsiz süründüm lan ben onlar yüzünden !

protesto et lan ozaman :) 

Toplam Hit: 10462 Toplam Mesaj: 45