folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik Türk Erkekleri

Tipik Türk Erkekleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

izmir buluşmasında seni max: 5sn görebildim ama bu yazıyı daha öncesinden yazmış olsaydın.. kız arkadaşımı eker oturur sana gerçek türk erkeini beynine empoze ederdim:) neyse yazını baştan sona okudum hiç biyerine karışmıcamda başlarda sürekli. demişinki bi baltaya sap olamaz baba parası yer vs.. evde oturan erkek sayısına bak kadın sayısına bak.. bu konuyu güzel örneklerle anlatırdımda gerek yok..

baba parası yiyen erkek demişin, o erkeğin babasıda bir türk erkeği yani bi sapa balta olmuşki cocuğuna para yedirebilio. ( bi benim babam olamadı :) )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    DkN bunu yazdı:
    -----------------------------

...Tipik Türk erkeği varoştur. Eve gelir annesine bağırır, kahveye gider okeye dördüncü bulamadığı için ona buna bağırır...

O adamın omuzlarındaki yükün farkındamısın, babana sorsana bi ev nasıl gecindiriliyor, hayat nasıl kazanılıyor. insanların bu davranısları gostermesinin sebebinin Türk olmalarından kaynaklandıgınımı sanıyorsun. tum bunların tek sebebi hayat standartları. insana insan muammelesi yapıldıgı vakit, bu insanlarında senin olmasını istedigin gibi davranacaktır hic suphen olmasın.
    degindigin diger bazı konularda haklısın, ama o konularda genelleme yapmaya yetecek kadar cok insan tarafından uygulanan davranıslar degil. Yazdıkların Tipik Türk seklinde genellenemez.

Aslında haklısın ama ben orayı daha çok gençleri düşünerek yazdım ki çoğu tipik türk genci bu şekilde davranıyor.. Taşıdıkları yükü bilemem herkesin kendine göre yükü var ama bu kimseye suçu yokken bağırma hakkı vermez yine de.. en azından ben öle düşünüyoum.

EDIT:  Bu arada @Nickimyok ben kızları da savunmuyorum yanlış anlaşılma olmasın. Baba parası konusu da karakteristik özellikler arasında yine de..

allcolorsarebeautiful.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek

tipik türk erkeği baba parası yiyo da kızlar yemiyo mu? sanki dünyada sadece erkekler seks düşünyo kızlar seksi akıllarından bile geçirmiyor dimi ?! ayrıca bilgisayarla vakit geçiren bütün kızlar da harıl harıl kod yazıp mükemmel programlar geliştirorlar galiba:) bir lisede lise 2. sınıf öğrencisi bir kızın diğer bir kız arkadışına ettiği küfürü (hem de erkeklerin yanında) buraya yazsam forumu kapatırlar!

yazdıklarına sen bile inanmıyosun. en azından bunların hepsini birden sağlayan bir erkeğin olmasının zor olduğunu biliyosun, yazdığın şeylerden anlaşılıyor.

boş tenekeden çok ses çıkar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    türküm la ben stigma yazınla benim türk olmadğımı belirttin resmen :d

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    strudll bunu yazdı:

tipik türk erkeği baba parası yiyo da kızlar yemiyo mu? sanki dünyada sadece erkekler seks düşünyo kızlar seksi akıllarından bile geçirmiyor dimi ?! ayrıca bilgisayarla vakit geçiren bütün kızlar da harıl harıl kod yazıp mükemmel programlar geliştirorlar galiba:) bir lisede lise 2. sınıf öğrencisi bir kızın diğer bir kız arkadışına ettiği küfürü (hem de erkeklerin yanında) buraya yazsam forumu kapatırlar!

yazdıklarına sen bile inanmıyosun. en azından bunların hepsini birden sağlayan bir erkeğin olmasının zor olduğunu biliyosun, yazdığın şeylerden anlaşılıyor.

Arkadaşım yazımda bana tek bi yerde kızları savunduğum cümle, kelime bişey göster.. O zaman sana cvp vereyim.

allcolorsarebeautiful.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:
    strudll bunu yazdı:

Arkadaşım yazımda bana tek bi yerde kızları savunduğum cümle, kelime bişey göster.. O zaman sana cvp vereyim.

tamam kızları savunmamışsın da bizi de yerin dibine sokmuşsun yani:(

dövsen daha iyiydi:) 

boş tenekeden çok ses çıkar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bi iki yeri tutuyo  demek ki var bişeyler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:
    DkN bunu yazdı:

...Tipik Türk erkeği varoştur. Eve gelir annesine bağırır, kahveye gider okeye dördüncü bulamadığı için ona buna bağırır...

O adamın omuzlarındaki yükün farkındamısın, babana sorsana bi ev nasıl gecindiriliyor, hayat nasıl kazanılıyor. insanların bu davranısları gostermesinin sebebinin Türk olmalarından kaynaklandıgınımı sanıyorsun. tum bunların tek sebebi hayat standartları. insana insan muammelesi yapıldıgı vakit, bu insanlarında senin olmasını istedigin gibi davranacaktır hic suphen olmasın.
    degindigin diger bazı konularda haklısın, ama o konularda genelleme yapmaya yetecek kadar cok insan tarafından uygulanan davranıslar degil. Yazdıkların Tipik Türk seklinde genellenemez.

Aslında haklısın ama ben orayı daha çok gençleri düşünerek yazdım ki çoğu tipik türk genci bu şekilde davranıyor.. Taşıdıkları yükü bilemem herkesin kendine göre yükü var ama bu kimseye suçu yokken bağırma hakkı vermez yine de.. en azından ben öle düşünüyoum.

EDIT: Bu arada @Nickimyok ben kızları da savunmuyorum yanlış anlaşılma olmasın. Baba parası konusu da karakteristik özellikler arasında yine de..

Türkiye halkının taşıdıgı yuku bilmek icin muneccim olmaya gerek yokki, hersey ortada zaten. biraz kızdım tabi okuyunca ama bagırmadım, yazdıklarımın bu sekilde anlasılabilecegini dusunemedim, affola. ama dedigim gibi, Türk gencinide, atasınıda bu sekilde davranmaya iten sebep hayat standartıdır, Türk olması degil. aynı sekilde dedigim gibi, yazdıgın birkac seyde haklısın, öküzden tek farkı konusabilmek olan insanlarda var.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Arkadaş genellemenin yanlış olduğunu zaten belirtmiş ve malesef böyle bir kitle var ülkemizde :\.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

yazı çok güzel yazılmış eksiklerini tamamlamak gerekir tipik türk erkegi sınırda nöbet bekler yeri gelir sınır ötesine uzanır tipik türk erkegi yanan binaya girerde içerde kalanları kurtarmaya çalışır enkaz altındakileri arar.tipik türk erkegi öglen 12ye kadar yatmak için pazar gününü bekler.tipik türk erkegi yaşlı teyzeye hamile ablaya otobüste minibüste yer verir.tipik türk erkegi alışverişlerde,gün'lerde sabah programlarında gözü yoktur tek eglencesi futboldur 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 8845 Toplam Mesaj: 49