folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik Türk Erkekleri

Tipik Türk Erkekleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Android bunu yazdı:
    -----------------------------
    ıyı o zaman gıt sen ona buna ver sonrada yunanlamı ermeniylemi kımle evleneceksen evlen lafa geldımı bagırıyonuz turk erkegı boyle soyle evlenmeyın kardesım hatta gıdın turkıyedede yasamayın nere kafanıza yatıyosa orada yasayın ısınıze gelıyosa

Ya ne söylediğinin farkında değilsin ya da üstüne aldın yaran var gocunuosun??

Bu kadar tarafsız olabiliyosun işte..

Tipik Türk Kızı yazısını hayranlıkla okurken neden bunları kabul etmekte zorlanıyosun?

Belli bir kitleyi oluşturmuyorlar mı sence bu yazdıklarım..

NighT-7 nin dediği bişey vardı ve de ona verdiğim cevabım .. iyi oku öncelikle..

@Şahmaran

ben zaten bayanları savunmuyorum, eğitim ailede başlar tabi ki.. anne-baba birlikte ama ;) 

allcolorsarebeautiful.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Tipik krolardır bunlar..

Sana kesinlikle katılmıyorum.. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Tm bi genek yazı olmamış.Böle tiplr var tabi:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    sana bu yaziyi yazdiracak kulturu ve bilgiyi verende sanirim tipik turk erkekleri arasina girmiyor degilmi.Kimse ustune almaz ancak guzel yazmissin

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    tipik türk kızı yazısını ben sınıfa asmıştım öyle kızlarla muhabbeti olan biri değilim ---aa terbiyesiz yanlış salak hakaret diyen kızlar vardı... acaba tipik türk erkeği yazısını sınıfa bir kız getirseydi tipik erkekler ne derlerdi? : )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

niye kimse tipik Türk kızları yazısına ses cıkarmadı, Türk erkekleri böyle değil hede hödö diyenler, sizce Türk kızları salak mı ? o zaman gidir sız de ermeni yunanistan kızlarla evlenin.

edit: pek üstünüze alınmayın, ilk çümleye dikkat " Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır. " 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Güzel yazı @Stigma tebrikler.

Türk erkeği olmama rağmen yazdığın hiçbir olguya uymuyorum. :) Özelliklede, ''Baba parası yerler efenm. Hiçbir baltaya sap olamazlar.'' yazan kısma. Babamdan doğru düzgün haşlık aldığımı bile hatırlamıyorum, bayramlar da dahil olmak üzere.

İmzaya dikkat. :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

blood_rhyme bunu yazdı:
    Tahminimce sende öyle bi kuyruk acısı varki anlatılamaz...

Tanımadığın bir insan hakkında böyle bir yorumda bulunman çok yanlış. Yazdığın yorumlara dikkat et.

Toplam Hit: 8843 Toplam Mesaj: 49