folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik Türk Erkekleri

Tipik Türk Erkekleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    Stigma İyi güzel yazmışsın afferim hem cinsime
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek
    tabi babamızın parasıyla iş kuracaz  ne yapalım başka bankadan faizle çekelimde zaten bi araya gelmeyen yakamız iyicemi açılsın yada parayı sen ver kız parasıyla iş kurmuş olalım farketmez yeterki işim olsun

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Burjuva sınıfı, tikkylerden çok tekme yediğin anlaşılıyor. Böyle ortamlara takılan kızlara fazla söz söylemeye gerek yok...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    dur dur dur. Her şeyden önce bişeye değinmek istiyorum. "Tipik Türk Erkeği", "Tipik Türk Kızı" Adlı 2 dökümanda eleştirmeler ve kötü yanlar anlatışmış. Bence çok sinir bozucu, yanlış ve saçma birşey. Yani biri gelse okusa "hmm demek Türk erkekleri/kızları böyle" diyecek. Başka bi başlık bulun şuna ya harbiden darlanıyorum :| Türkiyedeki tipik Erkekler/Kızlar dense daha iyi olurdu.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kız hala bunalımdan cıkmamış wiyyy üzüldüm bak :)  tipik mipik kız die takılmam yeter ki kız olsun işimi görsün yeter :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    türkiye için fa$izm den sonra en büyük tehlike FEMİNİZM dir :)))

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Tikkylerle takılırsanız adam yerine konmazsınız tabi..Hepinizde bi özentilik almış başını gidiyor..Kaçınız erkeklerin adamlığına,aklı başında oluşuna bakıyosunuz? Varsa yoksa imaj,jöle kutusuna girmiş saçlar vs.. Müstahak size müstahak :) Neyse daha fazla yazmayım...

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeCryer
    CodeCryer's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hanım cazımız kesin erkek arkadaşından ayrıldı o sinirle böyle bir yazı yazdı yada holy nin yazısına denk gelebilecek bir yazıyı 3-4 ayda yazabilecek bir kapasiteye sahip olduğu için bu kadar süre sonra böyle bir yazıyla karşımıza geldi ama olsun onlar bizim erkeklerimiz kızlarımız hepsini seviyoruz

şunu da belirtiyim hayatta en sevdüüm kız tipi stigma gibi cesur olanlardır

CodeCryer derki "Tecavüz kaçınılmazsa benide çağırın aq"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

sen tipik türk erkeğinden çok

tipik türk kırosunu anlatmışın..

ayrıca kıskançlık örneği vermişsin.birde şu yanından bak..

bugün kıskanan adamı niye kıskanıyon diyen kadın milleti..yarın kıskanmayan adam neden kıskanmıyon diye azarlamakta..

saygılar sevgiler.. 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    @cholpa

Söylediklerin nickinle çok fazla uyum içinde.. Hayatım hakkında, nerelere takıldığım hakkında bişey bilmeden yorum yapmak pek akıllıca olmasa gerek.. Atma gücünü zorlama.

@NighT-7

Yaptığın eleşiri mantıklı.. Ben "Tipik Türk Kızı" başlığını baz alarak bu böyle bi başlık açtım.

@By_Gizemli

Bi bayanın müzik dinlemesini yadırgayan senin gibi bir zihniyete gerçekten söyleyecek bi lafım olamaz. Seni kendi bunalımlarınla başbaşa bırakıyorum.

@ZaYGo

Emin ol feminist değilim.Kızları savunmadığımı kaç kere söylicem bilmiyorum :)

@holyseclorum

Hayatım hakkında bişey bilmeden yorum yapmayın.

@CodeCryer

Holy nin yazısını 1 sene evvel de biliyordum ancak bu yazdığım sandığın gibi 3-4 aylık bi bekleyişin ürünü değil hocam.. Sabaha karşı bu yazının eksikliğini farkettim ve yazdım.. Atmasyon yorumlar yapmayalım :)

allcolorsarebeautiful.net
Toplam Hit: 8847 Toplam Mesaj: 49