folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek

  Yazının en ufak virgülü bile değişmemiş orjinalliğini bugüne kadar korumuştur :) Holy tarafından yazılmıştır.


  Tipik TÜRK Kızı Özellikleri...

  Burada yazılan türk kızı tiplemesi sadece geneli kapsamaktadır. Bu kapsama girmediğini düşünen kızlarımızın alınmasına gerek yoktur. " Bu nasıl iştir , biz böyle değiliz " şeklinde yazılar yazmayın boşuna çünkü çoğunuz böylesiniz. Uzun gözlemlerime ve tecrübelerime dayanarak elde ettiğim bilgilerin kısaca açıklaması ...

  İşte tipik türk kızı...

  Tipik türk kızı 1.90 boyunda , manken fiziğinde yakışıklı , kariyeri ve iyi bir eğitimi olan zengin genç erkeklerle evlenmek istediğini söyler. Fakat sonunda Şifo Mehmet boyunda , tipsiz , eğitimsiz , beş kuruşsuz tiplerle evlenirler. İşin ilginç yanı, mutlu olduklarını söylerler. Aradan geçen bir kaç yıl sonra zart diye bir çocuk olur ( çoğunlukla birden fazla ) , geçim derdi başlar. Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar. Her yıl evlenme sayısından fazla boşanma davası açıldığını unutmayın. Hele ki ekonomik krizin türk milletini sarstığı şu dönemlerde boşanmalarının bir numaralı sebebi geçim sıkıntısıdır. Aşağıdaki yazılarda bu durumu hazırlayan sebeplerden bazıalrı yer almaktadır. Mesela türk kızının gelecek kaygısı taşımaması , niteliksiz ve parasız olması gibi.

  Tipik türk kızı kendini kaf dağının ardında görür. Hepsi kendini Cindy Crawford sanar ve bu havayla sokaklarda dolaşırlar. Her erkeğin onun için deli olduğuna ve ne derse yaptıracağına inanırlar. Onları bu ruh haline sokanlarda zavallı amele türk erkeğidir. Halbuki biraz ağırdan alsalar olayı düzenli bir seks hayatına kavuşabilirler. Çünkü bir kıza onu önemsemediğini hissettirirseniz bu her zaman lehinize işler. Ama acele etmemeniz gerekmektedir. Acele ederek herşeyi mahvedebilirsiniz. Eninde sonunda açık verecektir.

  Tipik türk kızı malesef aptaldır. Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor , ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. SÖyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten. Buna mukabil türk erkeğini aptal olmakla ve kadınları seks aracı olarak görmekle suçlarlar. Onlara göre erkekler kadınların beynini keşfetmeli. Ulan ne varda neyi keşfedecek erkekler. Cristof Colomb olsa keşfedemez iddia ediyorum. Genel kültürü zehir gibi olan istisna kızlar vardır. Fakat bunlarda ya çirkindir , ya ruh hastasıdır, kendi içinde sorunlarını aşamamış sürekli dışarıyı suçlayan tiplerdir. Ya da büyük ihtimalle çirkindirler. Aslında dünyada da durum buna benzerdir. Ama hiç bir yerde bu kadar belirgin değildir heralde. Ben şu ana kadar Einstein ayarında bir kadın duymadım hiç. Heleki çevremde " Şu kadın ne akıllı ama " türünden bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. Duyduklarım genelde " Şu kadın ne kadar güzel " , " Şu kadın ne kadar uyanık " türünden nitelik içermeyen şeylerdi.

  Tipik türk kızları birbirlerinide çekemezler. Yani en dandik türk erkeği bile yanında konuşabileceği bir erkek arkadaşını bulsa onun için kötü düşünmez. Ama türk kızı yüzüne güler içinden fesatlıklar hisseder kız arkadaşları için. " Ben ondan daha güzelim, umarım kendini bişey sanmıyodur. " düşüncesi onu yer bitirir. Malesef bu olan biten güzellikleri dışardan farketmek zordur. Uzun uğraşlar ve casusluklar sonucu bunu da öğredik.

  Tipik türk kızının gelecek kaygısı yoktur. Belli bir yaşa gelene kadar aileden geleyi parayı çatur çutur yer. Yok dershaneydi, yok kuafördü. Evlendikden sonrada nasıl olsa keriz erkek bana bakar diye düşünür ve meslek sahibi olmak için hiç bir kaygı duymaz. Ayrıca paraları da yoktur. Hayat boyu hiç para biriktirmezler. Sadece kısa vade de alacakları şeyler için para biriktirirler. Bunun dışında geleceğe yönelik asla para biriktirmezler. Evlendiklerinde getirecekleri tek şey çeyiz adı verilen şeylerdir. Birde düğün yaparsanız takılan takılardan ve paralardan iyi hasılat toplanabilir.

  Tipik türk kızı niteliksizdir. Hiç bir özelliği yoktur. Ne adam gibi bir işten anlarlar, ne anlamak için çaba gösterirler. Çoğuna sekreter veya muhasebeci olmak yeter. Şu ana kadar hiç bir bilgisayar programcısı kadın veya elektrik prizini söküp takabilecek bir kadın-kız görmedim. Ellerinden hiç bir iş gelmez yemekten başka. Açıkcası çoğu doğru dürüst yemek bile yapamaz. Mantı yapmayı bilen kaç tane kız var acaba. Dünyanın ve Türkiye 'nin en büyük ahçılarıda erkek dir zaten. Tesadüfe bakınız !!

  Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar. ( Yolda giden adamın düşmesi ) İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz. BElden aşşağı bir espri yaptığın zaman nerdeyse tecavüz etmişsin gibi tepki verir.

  Gelelim güldürme olayına. İşte ondan hiç mi hiç anlamazlar. Bu yaşıma geldim hala beni adam gibi güldüren ( ince espri ile ) bir kız çıkmadı. İnsan yarım saat Cem Yılmaz izlese bişeyler kapar yahu.

  Tipik türk kızı seksten hep kaçar. Oysaki bu konu hakkında herşeyi bilir. Kendi kız arkadaşları arasında adetten tutun erkeklerin bile bilmediği bir çok şeyi konuşurlar. Buna rağmen duygularını ve güdülerini hep bastırır. Evlenmeden olmaz sloganı hakimdir. Fakat bir şekilde ilk sefer olduktan sonra ne büyük hata yaptıklarını anlarlar. Evlendikten sonra ise kocalarını her gece yatakda dinç tutmanın yolunu ararlar. Daha önce aklın nerdeydi diyesi geliyor insanın.

  Tipik türk kızı bilgisayardan anlamaz. Tek kullanabildiği şey chat veya muhasebe programlarıdır. ICQ ve bilimum chat programlarında türk kızının götü bir kalkmıştırki sormayın. Görende Bill Gates 'le söyleşi yapıyosun sanır. Çoğuda konuşmaz zaten. Aklı sıra böyle yapınca ulaşılmaz olduğunu düşünür. Oysaki icqdaki " Sadece Listemden mesaj al " özelliğinden haberleri yoktur. Olmasına imkan yoktur çünkü bu program onlara epey ağır gelmektedir. Resim yollarsın , almayı bilmez, yolla dersin " O nasıl oluyor " der. Yani uzanıp elimle yakalasam çoğunun kafasını monitöre sokardım direk.

  Tipik türk kızı bilimkurgu , karate ve polisiye filmlerini sevmez. Aşk filmlerine ise bayılır. Titanic gibi filmlerde hüngür hüngür ağlarlar ne hikmetse.. Bunun bir felaket filmi olduğu kısmı ise hiç hatırlanmaz. Çünkü kızın aklı başka yerde..

  - Titanik ' e gitmişmiydin kız ?
  - Ayy evet kızz. Çok hüzünlendik.. Hüngür hüngür ağladım inanırmısın.. Hele o çocuğun geberdiği sahne varya.. ( Yihoho )

  Bu konuşmaları en az 6-7 kızdan duydum inanın.

  Tipik türk kızı Futbol dan anlamaz. " 10 kişi bi topun peşinden koşuyor , Ayy ne aptalca " diyecek kadar aptaldır. Doğru dürüst hiç bir spor dalının kurallarını bilmez , spor müsabakası izlemez.

  Onlar için spor sadece koca götleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex 'tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma , aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet 2 haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar. Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vucüt biçimi bozulur. Sonrada duba gibi olurlar ve " Neden erken ölüyoruz yahu , avrupa da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor derler. " Yahu o kadar kilo ile heralde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.


   


                                                                      The Holy One


  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Taso Pezevengi
  iso
  iso's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2003
  Erkek
  daha önce iki kere okumuştum 3. kez okudum ve tekrara yarıldım:)
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  a4tech
  a4tech's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek
  mauhauh süper yaw :)) doğruları anlatmış. belgesel niteliğindebir belge bunu film yapmak lazım :D kısa film yapan muridler vardı bi şeyler düşünsün yaw :))
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cLust3R
  cLust3R's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ağustos/2005
  Erkek
  Hoja bn bnu okumustm daha önceden tecrübe konusuo walla :)
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  olm flash eğitimi alacam bu dönem flash çizgi film hazırlıcam a4  gelince senaryo yazaq senle...

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BuZuL
  BuZuL's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Eylül/2005
  Erkek
  abi işte budur ya gerçekten tipik özellikleri veriyor :) aynen katılıom peki bir kıza falza yüz vermekmi iyi yoksa soğuk davranmakmı?

  DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  weskeyy
  weskeyy's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Ağustos/2005
  Erkek
  ayni dusuncelerden dem vurmus bu yazi  (kime aitse holy de dahil)

  bu yaziya ekliyecek biseyim yok sadece soyledigim ve soylemeyi  surdurecegim seyin oldugu  en alt paragraf i ekliyorum.diger herseye bende katiliyorum.

  Onlar için spor sadece koca götleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex 'tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma , aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet 2 haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar. Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vucüt biçimi bozulur. Sonrada duba gibi olurlar ve " Neden erken ölüyoruz yahu , avrupa da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor derler. " Yahu o kadar kilo ile heralde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.

  Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  BuZuL bunu yazdı:


  abi işte budur ya gerçekten tipik özellikleri veriyor :) aynen katılıom peki bir kıza falza yüz vermekmi iyi yoksa soğuk davranmakmı?


  kafan yerindemi a.q holy bağırıo fazla yüz verme diye nasıl okudun kim bilir aklın fikrin orda :))

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DkN
  DkN's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Ocak/2006
  Erkek
  mazuahzuhauhzauhzuh koptum super olmus hele ''Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar'' şifo sozune oldum cuk diye oturmus ne diim tam anlatmıs wala

  Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Musket
  Musket's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 09/Haziran/2002
  Erkek
  Serefsizim dokuman arsivine atmak lazim...
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek
  Hem hak verdim hemde gülmekten koptum, fena oldum valla okuyorum, iki kelimede bir gülüyorum deli bir yazı yazmış valla, aslında kızları anlatacak daha çok yazı vardır ya, çoğu biz erkekleri komik bulurlar, bize gülerler ama aslında hayat hikayelerine bakarsan komedik drama olanlar onlardır.... :D

  Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7785 Toplam Mesaj: 40