folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))

Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TyLeR
    TyLeR's avatar
    Erkek

ya mükemmel  bi yazı olmuş! ama teknoloji olayında şu cep telefonu meselesi unutulmuş btn kızların sağ elinde yapışmış halde bi cep telefonu bulunur! ben bu kadar çok kime mesaj attıklarını anlamıyom bide şu telefonda konuşma olayları beni öldürüyo!!! kim bu kadar uzun süre telefonda knşr anlamıom!  telefon kulakları ile bütünleşmiş durumda!! bi erkek oysaki telefonda bu kadar uzun muhabbet etmes!! max görüşme süresi 8 dakikadır!! ben Bunun blr bunu sölerim!!!

In Tyler We Trust!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi

şikayet eden çokda düzeltmeye çalışan yok derim çoğunluk böyle (düzeltmeye çalışanlara yok sözüm). eyvallah yinede

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

burda kopuş oluyo :D

Evlendikten sonra ise kocalarını her gece yatakda dinç tutmanın yolunu ararlar. Daha önce aklın nerdeydi diyesi geliyor insanın.

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

valla süper olmuş.Hemen bunuda arşive ekliyom

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freetekno
    freetekno's avatar
    Erkek
    arkadaşlar  yazı geçenlerin berkide çoğu doğru olabilir ama bunu böyle sanal ortamda hatta çop büyük bir payşalım portalında dile getirmek bence yanlış bayan tahribat üylerimiz olabilir ve bunu okuduklarında haliylen kızacaklar veya şu konuyu şöyle ele alalım yine böyle bir portal delimanya orda erek ve bayan üyeler eşit  biri kalkıpta erkekler şöyledir böyledir yazssa ne olur bütün kaynaşım yok olur ve çok tartışma çıkar şahsen bizim hakkımızda böyle şeyler yazılsa onu yazanın ..........!

free-tekno yazılım geliştirme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    a.q bazen bu yaşam formlarının peşinden koştuğum için kendimden utanıyom :)

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

freetekno bunu yazdı:

arkadaşlar  yazı geçenlerin berkide çoğu doğru olabilir ama bunu böyle sanal ortamda hatta çop büyük bir payşalım portalında dile getirmek bence yanlış bayan tahribat üylerimiz olabilir ve bunu okuduklarında haliylen kızacaklar veya şu konuyu şöyle ele alalım yine böyle bir portal delimanya orda erek ve bayan üyeler eşit  biri kalkıpta erkekler şöyledir böyledir yazssa ne olur bütün kaynaşım yok olur ve çok tartışma çıkar şahsen bizim hakkımızda böyle şeyler yazılsa onu yazanın ..........!

güzel kardeşim yarası olan gocunur. bana kalırsa gerçekleri söylemek suç değil. zaten bu bir genellemedir sonuçta herkes böyle diye bişey yok.

bi de eklemek isterim ki helal olsun valla güzel analiz etmiş hojam

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    freetekno bunu yazdı:

valla ben pek kizmiyom digerleride kizmiyodur heralde çunku bence tahribatta böyle bi kiz yok :d
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    isteyen vardi formda :)..karidan kizdan uzak durun okuyunda :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzz87
    tazzz87's avatar
    Erkek
    vaktim yok okumadım ama senin yazdıgın herşey güzel bi ara okurum kib.

ben ölmüşüm beni soracak kimsem yok
Toplam Hit: 7836 Toplam Mesaj: 40