folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))

Tipik TÜRK Kızı Özellikleri... (Yıl 2003 Holyone"Den Tarihe Damgasını Vuracak Bir Yazı :))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Yazıya hayran kaldım harika olmuş..Aynen bu orjinalliğiyle arşive attım tabii ki.Neyse o sırada da sizin için arşivden birşeyi çıkardım.Eskiden Salakkıznasıltavlanır diye harika bir site vardı ancak şimdi kapalı..Bileniniz vardır.Eskiden bakmıştım paralı olmuştu site,üyelik gerektiriyordu.Şimdi google arattım o siteden alıntılar yapılmış bazı sitelere ama tamamı yok.Neyse ki zamanında ben tüm siteyi baştan sona kaydetmiştim bilgisayara..KESİNLİKLE tavsiye ediyorum,yazı Taqiat Şeyhinin anlattığı doğrultuda..Okuduktan sonra felsefeniz değişecek :) Rar yapınca boyutu zaten bir hayli küçüldü.Okurken de sabretmenize gerek kalmayacak çünkü yazı baştan sona harika olmuşş.Upload ettiğim adres aşağıda yükleyip avşiv yapabilirsiniz..

http://rapidshare.de/files/19665485/SALAK_KIZ.rar.html

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek
    güsel ala

https://www.fitnessaktif.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merciless
    Merciless's avatar
    Erkek
    Ulen ne yalak adamlarsınız beh :)))
    benim kız arkadaşim bunların hiç birine uymuyor beraber maça bile gidiyoruz bendne iyi biliyoır valla sporu ...Beraber sövebiliyoruz ...Beraber her istediğimizi yapabiliyoruz..allah herkese böle bir kız arkadaş verisn ben daha önce ne salakmışım ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek
    yazı çok doru bencede (gerçi ben elektrik işlerinden anlayan birisini tanıyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz der geçeris) biçok konuda bende aynı cümleleri kurardım helal olsun patron bizim adımızada konuşmuş :)

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    %90 i bu tipe uyuyor.
    okulda bi bayan arkadasim vardi kiz kimsenin aklina gelmeyen mantiktan yoldan program yazardi. ona hep derdim sakin evlenme veya evlenirsen bilgisayari birakma diye.
    o kapasite ile gitti bi bilgisayarcida temp den web yapip satiyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek
    bi hoplatayım

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

mantık yüklü bi yazı olmus değişen bi sey yok hala kızlar aynı erkeklerde aynı :W

konuyu fena hort etmişin teneke ama:W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

4 yıl sonra. ohaaaaa :S :S

Caglar.Boss
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

9 yil gecti hala ayni 

Adamsin holii reyizzz