Turan Dursun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek
    selamlar.e-book u elinde olan varmı turan dursunun ?  Özellikle "Din Bu 1"  kitabını arıyorum.  
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Butun kitaplarini okuyan birisiyim , ilk defa okuyacaksin "Kulleteyn" kitabiyla baslamalisin , sonra "Din Bu 1"

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    kafir :|

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    okuyun okuyun:) cehennemi doldurmak lazım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

http://64.233.183.104/search?q=cache:BCQy1zJM2_YJ:www.uyurgezer.net/muslumanlik-ve-nurculuk-turan-dursun-ekitap-e-kitap-ebook-download-free-full-indir-t80148.html+turan+dursun+e-book&hl=tr&ct=clnk&cd=1&gl=tr

google den baktim . üye ol indir

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    computerwolf sataşmak olarak algılama.tüm kitapları okuduğunu söylüyorsun.muhtemelen din,diyanetle alakan yok.bu rahatlığı sağlamışken tapacak başka modeller bulmak niye?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    computerwolf sataşmak olarak algılama.tüm kitapları okuduğunu söylüyorsun.muhtemelen din,diyanetle alakan yok.bu rahatlığı sağlamışken tapacak başka modeller bulmak niye?
    belki model aramiyor - adami merak etti kardeşim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

belliki hala turan dursunu cahil,kafir olarak gören var forumda.tartışma olsun diye söylemiyorum ama şunuda belirtmek gerekli; suçlama yapan kişinin yaşının on katı kadar aylar,yıllarca araştırma yapmış bi adamdır.kaldiki bir din alimidir.ama gerçeği bulup yazınca insanlar hemen önyargıyla davranıyor "ne demek allah,kuran yanlış" diye.neyse meraklısına biyografisi herşeyi anlatıyor zaten :  http://www.turandursun.com/index.php?categoryid=10  buyrun. 

@compü

hocam ilk önce sitesini ziyaret ettim ordada ilk kez okuyacaksanız "Din Bu" kitabından başlayın yazıyor.onun için onu istedim.hepsine sıra gelir okurum.saygı duydugum bi adam çünkü.

mehmetcan eyvallah hoca. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    siz siz olun, bu herifden(afedersiniz) uzak durun. amacım kavga vs çıkartmak değil, yardım amaçlı diyorum...

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sen benim inanip inanmadigimi nereden biliyorsun.

Ben evimde Hitlerin Kavgam kitabinida bulundururum , Lenin'in Orgutlenme kitabinida.

Ben evimde incilde bulunduruyorum Kuran-i Kerim de.

Ne biliyorsun hoca ben Turan Dursun okuyorum diye onun dusunlerini savundugumu ?

Nereden biliyorsun benim Namaz kilip , oruc tutmadigimi ?

Her zaman forumda soyledigim birsey var "Niyet Okumayin arkadas" . 

Cahil adam moduna girmeyin.Kim niyet okur cahil adam niyet okur.Neden , cunku hayati boyunca 10tane kitap okumadigi icin, sadece kendi goruslerine uyan kitaplari okumayi kitap okumak sayar.Bir insan evinde Hitler in kitabini bulunduruyorsa , yada Lenin in kitabini bulunduryorsa bu onu komunist yada fasist yapmaz.

Ben okurum haci , otu boku okurum.Benim evimde Fethullal guleninde kitaplari var, sayid nursininde kitaplari var ...okurum haci.

Ama sen Turan Dursunun kac kitabini okudun mesela , yada savundugun adamlarin kac kitabini okudun.Diyelim ki komunizme karsi cikiyorsun , lenin in maonun , marx in kac kitabini okudun ? Diyelim ki Hitler'i savunuyorsun , hakkinda kac kitap okudun.Google dan buldugun 3satir yazilar disinda savundugun inandigin seylerle ilgili ne kadar arastirdin ne kadar okudun ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:

belliki hala turan dursunu cahil,kafir olarak gören var forumda.tartışma olsun diye söylemiyorum ama şunuda belirtmek gerekli; suçlama yapan kişinin yaşının on katı kadar aylar,yıllarca araştırma yapmış bi adamdır.kaldiki bir din alimidir.ama gerçeği bulup yazınca insanlar hemen önyargıyla davranıyor "ne demek allah,kuran yanlış" diye.neyse meraklısına biyografisi herşeyi anlatıyor zaten :  http://www.turandursun.com/index.php?categoryid=10  buyrun. 

@compü

hocam ilk önce sitesini ziyaret ettim ordada ilk kez okuyacaksanız "Din Bu" kitabından başlayın yazıyor.onun için onu istedim.hepsine sıra gelir okurum.saygı duydugum bi adam çünkü.

mehmetcan eyvallah hoca. 

kime göre gerçek neye göre gerçek? neye gör doğru kime göre yalnış?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 7646 Toplam Mesaj: 40