Türbanli [M]Emolar + Türbanli Metalciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Türbanli Metalci

Bozamaz Aramızı Yarasa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Ana düşünce ne burda (:

Daha doğrusu anormal olan şey ney?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bunlar başörtüsü taksa ne takmasa ne :D

Takmasın daha iyi :D Çünkü böyle daha kışkırtıcı oluyolar şahsen :S

Bu arada o metalcilerin ordaki kızların koltuk altı ne iğrenç lan :S Hepsinin ojesi siyah baş örtülünün ojesi yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Bolvadinli bunu yazdı:
    -----------------------------

Ana düşünce ne burda (:

bilmem (:

Bozamaz Aramızı Yarasa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı:

Ana düşünce ne burda (:

anormal olan şey başını örtüp sonra bi ton makyaj yapması ve salak salak fotoğraflar çekmesidir bu kızların

neyse ne laannn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

beni sev beni sev diyemidir bu kapris bakışlar :)yazık. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    en ilk koyduğum fotoyuavatarimdaki satanistabla.jpg çok benzettim :D

Bozamaz Aramızı Yarasa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    pentagram takan ılımlı satanist oluyor heralde :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ha susayım ha susayım diyorum ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan köhne zihniyetler oldukça bu tür ipe sapa gelmez konular da alıp başını gidiyor..
    Türban çok bilmiş arkadaşlarımızın düşündüğü gibi aman saçın başın gözükmesin,erkekleri tahrik etme diye emredilmemiştir.Arabistanda orospuluk yapan kadınlardan müslüman kadınların ayırt edilmesi bir nevi saf belirlemek için emredilmiştir.Makyaj yasak mı ? Lütfen buna dair ayet gösterin hani çok biliyorsunuz ya o bakımda istiyorum.

Takmasa daha iyi bile diyebiliyorsunuz sanki Allah'sınızda insanların dini hakkında karar kılıyorsunuz he derseniz ki bu benim fikrim o zaman yukarıdakileri tekrar okuyup öyle cevap verin.Kimi kızlarda sürmeli erkeklerden hoşlanır o zaman Peygamber efendimizde sürme çekerek kadınları kışkırtıyor olur sizin fikrinize göre şimdi çıkarda birisi aptal aptal sıcaktan sürebilir diye peşin yazıyorum o zaman sıcaktan soyunabilirdiler de,bilmem kaçınız anladı bu yazdıklarımı ama insanlara böyle etiket yapıştırmanız,makamınızı bilmeden hüküm bağlamanız gerçekten şaşırtıcı.Keşke önce biraz bilgi sahibi olup sonra fikir edinme yollarına gidilse ama bizim isanımızın her konuda mutlaka söyleyeceği bir laf,edeceği bir vaaz vardır,fahri peygamberdir bizim insanımız,açıklanmamış olaylara hüküm koymak baş görevidir,ne diyim Allah hidayet versin bendeyse yanlış bana,sendeyse sana..

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    ha susayım ha susayım diyorum ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan köhne zihniyetler oldukça bu tür ipe sapa gelmez konular da alıp başını gidiyor..
    Türban çok bilmiş arkadaşlarımızın düşündüğü gibi aman saçın başın gözükmesin,erkekleri tahrik etme diye emredilmemiştir.Arabistanda orospuluk yapan kadınlardan müslüman kadınların ayırt edilmesi bir nevi saf belirlemek için emredilmiştir.Makyaj yasak mı ? Lütfen buna dair ayet gösterin hani çok biliyorsunuz ya o bakımda istiyorum.

Takmasa daha iyi bile diyebiliyorsunuz sanki Allah'sınızda insanların dini hakkında karar kılıyorsunuz he derseniz ki bu benim fikrim o zaman yukarıdakileri tekrar okuyup öyle cevap verin.Kimi kızlarda sürmeli erkeklerden hoşlanır o zaman Peygamber efendimizde sürme çekerek kadınları kışkırtıyor olur sizin fikrinize göre şimdi çıkarda birisi aptal aptal sıcaktan sürebilir diye peşin yazıyorum o zaman sıcaktan soyunabilirdiler de,bilmem kaçınız anladı bu yazdıklarımı ama insanlara böyle etiket yapıştırmanız,makamınızı bilmeden hüküm bağlamanız gerçekten şaşırtıcı.Keşke önce biraz bilgi sahibi olup sonra fikir edinme yollarına gidilse ama bizim isanımızın her konuda mutlaka söyleyeceği bir laf,edeceği bir vaaz vardır,fahri peygamberdir bizim insanımız,açıklanmamış olaylara hüküm koymak baş görevidir,ne diyim Allah hidayet versin bendeyse yanlış bana,sendeyse sana..

+ onyüzbinmilyon baloncuk..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:

eğer başını örtüyorsan makyaj yapmayacaksın.bu böyledir.vücud hatlarını belli eden şeylerde giymeyeceksin.resimde kız başını örtmüş tayt gibi bişey giymiş.ya da kot pantalon giymiş.bu böyle olmaz.eğer bunları yapacaksan başını hiç örtmeyeceksin. getirdiler ılımlı islam diye bişey millet başımı örterim ama istediğimi sürerim,giyerim dedi.doğru mu bu yaptıkları?

neyse ne laannn....
Toplam Hit: 33453 Toplam Mesaj: 108