folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Arkadaşımın hoşlandığı bir kız var. Kız dediğim 27-28 yaşında ,eğitimli ve işinde gücünde bir bayan. Neyse bunlar sürekli karşılaşıyorlar, aynı ortamın içindeler. Arkadaşım biraz çekingen bir tip olduğu için gidip yüz yüze konuşma cesareti gösteremedi. Her ne kadar yüz yüze konuşmasını söylesem de. Oturduk bu kıza mesaj attık, merhaba dedik ve durumu ucundan kıyısından anlattık. Hatun gördü ama hiç cevap bile vermesi. Bir kaç gün boyunca buna devam ettiysekte hatun gördüğü halde hiç cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. 

Şimdi eyvallah hoşlanmamış olabilirsin beğenmemiş olabilirsin ama bu eleman sana mesaj atınca en azından açıkça bunu dile getirip olmaz diyebilirsin. Hadi onu demedin,diyemedin en azından engelle dimi ? Adam kaç gün arka arkaya mesaj atmış ,en azından bir olmaz, kusura bakma demek bu kadar mı zor ? Sonuçta medeni insanlarız, yakana yapışıp nasıl kabul etmezsin ulan mı diyicez sana?

Neden bu Türk kızları böyle hocalar? Benim de başımdan böyle pek çok saçma sapan olay geçti üniversite zamanlarında, hemde ne olaylar.

Misal üniversite 1. sınıftayım ve üst sınıftan bir hatundan hoşlanıyorum. Fakültenin önünde ki kafeterya da her sabah göz göze geliyoruz. Hatun bildiğin çay, kahve içerken kitabına gömülüyor, alttan alta da aralıksız beni kesiyor. Bende hatundan manyak gibi hoşlanıyorum. Neyse bir gün cesaretimi topladım gittim kızın yanına konuşmaya.

Merhaba dedim, başını yukarı kaldırdı kitabından ve yüzüme baktı öylece. Tekrar merhaba dedim oturabilir miyim? Hatun öyle suratıma bön bön baktı, ne bir cevap nede bir hareket. Birde bu olaydan sonra yetmezmiş gibi fakültenin önünden geçerken kız arkadaşlarına beni gösterip fısır fısır konuşurlardı bu olaydan sonra.

Yahu arkadaş bu neyin kafasıdır? İnsan gibi gelmişiz konuşmaya, tek kelime etmemişsin, birde yetmezmiş gibi saçma sapan hareketlerin içine giriyorsun. 

Şimdi o zamanlar geçti yaşımız geldi 25-26 ya tabi daha düzgün daha kafası yerinde hatunlarla tanıştım ettim falan. Ama benim yaş grubum da ve yukarısında hala bu tip hatunlara ara ara denk geliyorum. Neyin kafası lan bu ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=bHXHnBEFJhE 

karabuyucu tarafından 01/Eki/15 01:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

yabancı kızlar da beter. kızlar salak kızlar salak kızlar salak.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sen bi de kendinden gençlerin durumunu düşün hocam... yeni nesiller daha beter geliyor malesef

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

siz böyle taktığınız için olabilir mi hocam? :) sizin gibi bir sürü erkek böyle yaklaştığı için hanımefendiler de böyle davranıyorlar :) şimdiki kız arkadaşım yabancı, daha önce de yabancı kız arkadaşlarım oldu, farkı anlatmak pek mümkün değil :) kafanın rahat olmasını istiyorsan türk kızlarından uzak duracaksın :) ne dırdır var,ne aşırı ilgi beklentisi, ne hediye beklentisi, ne öyle tripler-nazlar, gösteririm ama vermem havaları, kendilerini beğenme , yalan dolan.. v.s. hiç bi şey yok :) kendi ayaklarının üzerinde duran, mantıklı düşünen insanlar geldi bana.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Senin mesaj attigin zaman egolari tatmin oluyor keyfi yerine geliyor arkadasin direk mesaj atmakla yanlis bir yol secmis. 

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Senin mesaj attigin zaman egolari tatmin oluyor keyfi yerine geliyor arkadasin direk mesaj atmakla yanlis bir yol secmis. 

Yok hocam onun farkındayım. Hadi ergenlik dönemin de yaptıkları saçmalıklara bir noktaya kadar eyvallah. Ama nerdeyse gelmişsin 30 yaşına ve yaptığın hareketlere bak. Sanki 17-18 yaşında ergen kız. Hatta bunu 30 yaş üzeri hatunlar da bile gördüm. Varın gerisini siz düşünün. :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

kezbanlığın yaşı yoktur

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

Kız da bir kadın forumunda "aynı ortamda bulunduğumuz, sürekli karşılaştığımız kazık kadar adam bana mesajla ilanı aşk ediyor, n'apayım ciddiye alayım mı? nedir bu oğlanlardaki ergenlik, gelmişsin 30 yaşına, mesajla ilanı aşk da neyin nesi ha kızlar?" diye sormuş olabilir.

anlıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı

Kız da bir kadın forumunda "aynı ortamda bulunduğumuz, sürekli karşılaştığımız kazık kadar adam bana mesajla ilanı aşk ediyor, n'apayım ciddiye alayım mı? nedir bu oğlanlardaki ergenlik, gelmişsin 30 yaşına, mesajla ilanı aşk da neyin nesi ha kızlar?" diye sormuş olabilir.

Hocam ben elemana zaten git yüz yüze konuş dedim. Dediğim gibi eleman biraz fazlaca çekingen bir tip. Ayrıca ilan-ı aşk etmedi o kadar da değil. :)

Ayrıca hocam konuyu sadece o noktada ele alma. Dediğim gibi benim gidip yüz yüze konuştuğum tonla hatun var. Kişiliği yerine oturmuş düzgün hatunlarla azda olsa karşılaştım, ama genel olarak ileri yaşlarda da bu kezbanlık dediğimiz olayın hatunlar da olduğunu gördüm. :) Ben olayın temelini merak ediyorum. Yani neden bu durum böyle ?

karabuyucu tarafından 01/Eki/15 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

cevap vermeme olayının amacı: ilerde lazım olursa kullanırım..

ortamda bi kızdan duymuştum.. sonrasında da tecrübe ettim..

mesaj atmış dürtmüş e posta atmış filan hikaye..

açık açık niyetini bağıra bağıra da söylesen tek bir çıkar yol var..

karşındakinin neye ihtiyacı var ve ne kadarından emin..

yaslancak bi omuza mı yoksa bacak omuza mı?

kızların büyük çoğunluğu buna karar verememiş benim gözlemlediğim..

sen bi tarafını yırtsanda.. nanay..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Arkadaşımın hoşlandığı bir kız var. Kız dediğim 27-28 yaşında ,eğitimli ve işinde gücünde bir bayan. Neyse bunlar sürekli karşılaşıyorlar, aynı ortamın içindeler. Arkadaşım biraz çekingen bir tip olduğu için gidip yüz yüze konuşma cesareti gösteremedi. Her ne kadar yüz yüze konuşmasını söylesem de. Oturduk bu kıza mesaj attık, merhaba dedik ve durumu ucundan kıyısından anlattık. Hatun gördü ama hiç cevap bile vermesi. Bir kaç gün boyunca buna devam ettiysekte hatun gördüğü halde hiç cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. 

Şimdi eyvallah hoşlanmamış olabilirsin beğenmemiş olabilirsin ama bu eleman sana mesaj atınca en azından açıkça bunu dile getirip olmaz diyebilirsin. Hadi onu demedin,diyemedin en azından engelle dimi ? Adam kaç gün arka arkaya mesaj atmış ,en azından bir olmaz, kusura bakma demek bu kadar mı zor ? Sonuçta medeni insanlarız, yakana yapışıp nasıl kabul etmezsin ulan mı diyicez sana?

Neden bu Türk kızları böyle hocalar? Benim de başımdan böyle pek çok saçma sapan olay geçti üniversite zamanlarında, hemde ne olaylar.

Misal üniversite 1. sınıftayım ve üst sınıftan bir hatundan hoşlanıyorum. Fakültenin önünde ki kafeterya da her sabah göz göze geliyoruz. Hatun bildiğin çay, kahve içerken kitabına gömülüyor, alttan alta da aralıksız beni kesiyor. Bende hatundan manyak gibi hoşlanıyorum. Neyse bir gün cesaretimi topladım gittim kızın yanına konuşmaya.

Merhaba dedim, başını yukarı kaldırdı kitabından ve yüzüme baktı öylece. Tekrar merhaba dedim oturabilir miyim? Hatun öyle suratıma bön bön baktı, ne bir cevap nede bir hareket. Birde bu olaydan sonra yetmezmiş gibi fakültenin önünden geçerken kız arkadaşlarına beni gösterip fısır fısır konuşurlardı bu olaydan sonra.

Yahu arkadaş bu neyin kafasıdır? İnsan gibi gelmişiz konuşmaya, tek kelime etmemişsin, birde yetmezmiş gibi saçma sapan hareketlerin içine giriyorsun. 

Şimdi o zamanlar geçti yaşımız geldi 25-26 ya tabi daha düzgün daha kafası yerinde hatunlarla tanıştım ettim falan. Ama benim yaş grubum da ve yukarısında hala bu tip hatunlara ara ara denk geliyorum. Neyin kafası lan bu ? :D

https://www.youtube.com/watch?v=bHXHnBEFJhE 

Hocam senin bacına veya kızına aynı şeyler yapılsa ne yapardın

flybatwin tarafından 01/Eki/15 02:51 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
Toplam Hit: 8297 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı