folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kalitesi düşük kızlarla görüştüğünüz için bunlar başınıza geliyorç türk kızları diğer kızlara göre biraz sonradan görme evet doğru ama genel anlamda kalite takılmadığın zaman ziki tutmaya mahkumsun demektir müdür.

Kalitelisini nerden bulacaz hocam manavdan falan mı

kendi yaşam kaliteni arttıracaksın müdür. 

manavdan alır gibi: gidip bimden paket salatalık alırsan hertarafı hormonla dolu salatakıla eve dönersin.

kendi yaşam şekliniz nasılsa o şekilde kızlar gelir etrafınıza.

Cok katilamiyorum. Kaliteli islerde calisip kendine ozen gosteren sporuna sagligina dikkat eden insanlar da var ama bahsettigin sekilde bir ortamlari yok buna ne diyorsun?

Mesela benim cevremde kaliteliyi birak kiz yok. Keza ilerde de oyle bahsettigin durumda bir sey olacagini sanmiyorum cunku akademik ortam da is hayati da bariz belli oluyor suan. Hepimiz "kalitesiz" mi olduk bu durumda? Yasam sekliyle kalite korelasyonu dusundugun gibi degil bence

sıkıntı orada zaten. demekki kızın kafası sağlam değil.

önce kafa sağlam olacakki yaşamında düşüncende sağlam olacak.

hani derler ya çok kıyafet gördüm içinde adam yok. yaşam kalitesi zaten sporla araçla gereçle ii bir işle olmazki.

kadın tanıyorum ceo olmuş ama hayatı paramparça. 2 ayrı erkekten çocuğu var oğlu yaşında adamla asansörde yiyişiyor  ailesi dağınık paramparça . 

geniş bir konu ama açıklamaya çalıştıklarım çok farklılık gösteriyor.

mesela geçici ilişkilerden mi hoşlanıyorsun ? ona göre güven verebileceğin bir şekilde yaşa. senden güven alacak kişiler zaten etrafına doluşur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

siz böyle taktığınız için olabilir mi hocam? :) sizin gibi bir sürü erkek böyle yaklaştığı için hanımefendiler de böyle davranıyorlar :) şimdiki kız arkadaşım yabancı, daha önce de yabancı kız arkadaşlarım oldu, farkı anlatmak pek mümkün değil :) kafanın rahat olmasını istiyorsan türk kızlarından uzak duracaksın :) ne dırdır var,ne aşırı ilgi beklentisi, ne hediye beklentisi, ne öyle tripler-nazlar, gösteririm ama vermem havaları, kendilerini beğenme , yalan dolan.. v.s. hiç bi şey yok :) kendi ayaklarının üzerinde duran, mantıklı düşünen insanlar geldi bana.

tamamen haklısın fakat eksik bir nokta var türk kızlarının götlerinin kalkık olmasının sebebi yine biz türk erkeklerinin suçu.çalıştığım yerde arkak arkaya sürekli bayan alınıyor bugünlerde.

kadınlar daha işine sadık diye.fakat bizim içerdeki totşlarda rahat durmuyorlar.mesela geçende dul bir bayan işe alındı ulan arkadaş işyerinde kadına asılmayan taciz etmeyen kalmadı.kadında dönüpte kimseye pas vermedi ya.geçen hafta yeni bir bayan daha alındı.ulan arkadaş kadın evli olduğu halde yine kesmeler kadını taciz etmeler.kadın benim olduğum kısımda çalışıyor.kadından çok ben uyuz oldum totoşlara.kadın gelmezden evvel kimse bizim bölüme uğramazdı hatta selam vermezdi doğru düzgün.

eh şimdi siz söyleyin türk kadınının tamponu kalkıksa suçu kimde aramak gerekir

mademki türksün systeme göster ürksün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Türk kızı genellemesi yapabilecek kadar tecrübe nereden geliyor merak ediyorum.

Yabancı kızların Türk kızından daha iyi olduğu iddiası nereye dayanıyor?

Turistik bölgelerden iki kelam ettiğiniz kadınlara göre mi yoksa televizyon mankenlerine göre mi yorumluyorsunuz? 

Bizim bölgenin kültüründe ve bizimle başlayıp tüm ortadoğuda kadın simgesel bir nitelik taşır. İçinde yaşıyorsunuz, hepiniz de biliyorsunuz. Ailenizin geçmişi soylu değilse, ya da bundan 30 yıl öncesinden itibaren yüksek eğitim almış insanlardan oluşmuyorsanız aile fertlerinizi gözlemeniz bile az çok olayın ne olduğunu göz önüne serecektir. Hele köy geçmişi olan bir soyunuz varsa özellikle büyükannelerinizin ve dedelerinizin arasındaki iletişimi az çok görmüşsünüzdür. 

Kadının tabu edildiği bir ortamda, babanın kızını hediye pakedi gibi kocasına sakladığı, bazen işi abartıp mal gibi sağa sola fırlattığı, sırf sınıf arkadaşıyla konuştu diye öldüresiye dayak yediği (bazen öldürüldüğü); genç erkek tarafında da bu tabudan ötürü kaba tabirle "abaza" dediğimiz tiplerin fazla oluşu ve kendileri çocukluktan "prens" ve "paşa" sıfatlarıyla koy götüne gitsin şeklinde eğitildiği bir ortamda kızların bu hale gelmesi bana çok şaşırtıcı gelmiyor. 

Eğitimli insan da bunu yapar mı dememek lazım. Eğitim her şey demek değil. Her eğitimli de kaliteli adam/kadın olmuyor. Her şeyi okuyup öğrenip üzerine kafa patlatacak kadar birikim sağladığı halde öğrendiğini uygulayamayan/uygulamak istemeyen insanlar var. Bunları göz önüne alıp sınıflandırmayı buna göre yapmak hatta bence hiç sınıflandırma yapmamak lazım. Biraz empati yapıp onların gözünden Türk Erkeği tanımlamasına girsek pek çoğumuzun yüzü kızaracaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Turistik bölgelerden iki kelam ettiğiniz kadınlara göre mi yoksa televizyon mankenlerine göre mi yorumluyorsunuz? 

Bizim bölgenin kültüründe ve bizimle başlayıp tüm ortadoğuda kadın simgesel bir nitelik taşır. İçinde yaşıyorsunuz, hepiniz de biliyorsunuz. Ailenizin geçmişi soylu değilse, ya da bundan 30 yıl öncesinden itibaren yüksek eğitim almış insanlardan oluşmuyorsanız aile fertlerinizi gözlemeniz bile az çok olayın ne olduğunu göz önüne serecektir. Hele köy geçmişi olan bir soyunuz varsa özellikle büyükannelerinizin ve dedelerinizin arasındaki iletişimi az çok görmüşsünüzdür. 

Kadının tabu edildiği bir ortamda, babanın kızını hediye pakedi gibi kocasına sakladığı, bazen işi abartıp mal gibi sağa sola fırlattığı, sırf sınıf arkadaşıyla konuştu diye öldüresiye dayak yediği (bazen öldürüldüğü); genç erkek tarafında da bu tabudan ötürü kaba tabirle "abaza" dediğimiz tiplerin fazla oluşu ve kendileri çocukluktan "prens" ve "paşa" sıfatlarıyla koy götüne gitsin şeklinde eğitildiği bir ortamda kızların bu hale gelmesi bana çok şaşırtıcı gelmiyor. 

Eğitimli insan da bunu yapar mı dememek lazım. Eğitim her şey demek değil. Her eğitimli de kaliteli adam/kadın olmuyor. Her şeyi okuyup öğrenip üzerine kafa patlatacak kadar birikim sağladığı halde öğrendiğini uygulayamayan/uygulamak istemeyen insanlar var. Bunları göz önüne alıp sınıflandırmayı buna göre yapmak hatta bence hiç sınıflandırma yapmamak lazım. Biraz empati yapıp onların gözünden Türk Erkeği tanımlamasına girsek pek çoğumuzun yüzü kızaracaktır.

Başarılı bir yorum tebrik ederim.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok şımartıyoruz Kadına açlık açlık hat safhada onlarda kendilerini bir bok sanıyor başka bir şey değil  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Austen bunu yazdı

Vav beni geçti :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konu sahibine: açtığın konulara baktım da yok bize ne oluyor yok kızlar niye böyle yok sosyal medyada şu paylaşır mı yok o neden bunu yapıyor vs vs sen kimsin ki başkalarının nasıl yaşayacaklarını sorgulayabiliyorsun ? kendini mükkemmel kusursuz bi insan sanıyorsun galiba ? o üni 1de kızı dikizlediğin için kız  kontrol ediyordur hala bön bön bakıyor muusn gittin mi diye sende seni kestiğini sandın

konu geneline: burda yazanların çoğunun yarası var rededilince başlarlar sallamaya kedi uzanamadığı ciğere mındar demesi gibi.

türk erkeği sağda solda facebook sayfa gönderilerinde , özel mesaj yoluyla sürekli kıza asılmaya çalışır her mesaja cevap evrseler bilgisayar başından kalkamazlar

bi kere türk erkeği bi kızla arkadaş olmayı bilmiyor kız en ufak yakınlaşsa sizle konuşmaya başlasa 2 gülse hemen bu kız beni seviyor oy aşık oldım hadi teklif edeyim diyip sonra sap gibi kalıyorsunuz , bi kızın sizle sevgili mi olmak istediği arkadaş mı olmak istediğini anlamak çok basit o kadar açsınız ki her hareketi aha bana yazıyor diye düşünüyorsunuz

türk erkeği leş gibi ter kokuyor leş gibi sigara kokuyor haftada 2 kez falan duş alıyor gelmiş burda kızlar bakımsız vs vs

türk erkeği, bakımlı güzel giyinmiş hafif makyajını yapmış ve estetik görünsün diye biraz dekoltesini göstermiş kız gördü mü öküz gibi önden arkadan yandan her taraftan sikecek gibi bakıp kızı resmen bakışlarıyla taciz ediyor sonra gidip arkadaşına anlatıyor vay şöyle kız gördüm olum süperdi ya vs vs , işte bu türk erkeği yüzünden kız arkadaşımın giyimimne karışmak zorunda kalıyorum

2-3 türk erkeği bi araya gelse konuşacağı şeyler siyaset,futbol,araba yeni nesil ise oyun aradan zaman geçer konu karı kıza gelir getirilir madem kızlar salak aptal kezban bakımsız niye saçma salak  konulardansonra kızları konuşuyorsunuz

türk erkeği milli oldum diye övünür anlatır peki bi kız milli oldu diye övünebilir mi ? rahatçasöyleyebilir mi hemen damgayı etiketi yapıştırırsınız rezil edersiniz. "Sevişti bir bakir ile bakire, erkeğe milli dediler, kadına fahişe..."

daha bi ton  şey sayılabilir türk erkeği ile ilgili he bunların çoğunun sebebi cinsel açlıktan geliyor devlet kontrolünde genelevler açılıp yaygınlaşsa hem azgın azgın sokakta dolaşılmaz hem de ilişkilere kızlara bakışınız değişir

erkek olduğumuz için kadınların türkiyede ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bilmiyoruz tam empati yapamıyoruz.

tabi bide dedesi yaşında ki hocaya üniversitede hocişkom diyen dudağını büze büze konuşan ilgi budalası kızlara nederseniz haklısınız fakat türk kızı böyle türk kızı şöyel demeniz çok yanlış

ha kızlar erkekleri deli eder sinir krizine sokar kanser edip erken yaşta öldürür fakat o ayrı konu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı

konu sahibine: açtığın konulara baktım da yok bize ne oluyor yok kızlar niye böyle yok sosyal medyada şu paylaşır mı yok o neden bunu yapıyor vs vs sen kimsin ki başkalarının nasıl yaşayacaklarını sorgulayabiliyorsun ? kendini mükkemmel kusursuz bi insan sanıyorsun galiba ? o üni 1de kızı dikizlediğin için kız  kontrol ediyordur hala bön bön bakıyor muusn gittin mi diye sende seni kestiğini sandın

konu geneline: burda yazanların çoğunun yarası var rededilince başlarlar sallamaya kedi uzanamadığı ciğere mındar demesi gibi.

türk erkeği sağda solda facebook sayfa gönderilerinde , özel mesaj yoluyla sürekli kıza asılmaya çalışır her mesaja cevap evrseler bilgisayar başından kalkamazlar

bi kere türk erkeği bi kızla arkadaş olmayı bilmiyor kız en ufak yakınlaşsa sizle konuşmaya başlasa 2 gülse hemen bu kız beni seviyor oy aşık oldım hadi teklif edeyim diyip sonra sap gibi kalıyorsunuz , bi kızın sizle sevgili mi olmak istediği arkadaş mı olmak istediğini anlamak çok basit o kadar açsınız ki her hareketi aha bana yazıyor diye düşünüyorsunuz

türk erkeği leş gibi ter kokuyor leş gibi sigara kokuyor haftada 2 kez falan duş alıyor gelmiş burda kızlar bakımsız vs vs

türk erkeği, bakımlı güzel giyinmiş hafif makyajını yapmış ve estetik görünsün diye biraz dekoltesini göstermiş kız gördü mü öküz gibi önden arkadan yandan her taraftan sikecek gibi bakıp kızı resmen bakışlarıyla taciz ediyor sonra gidip arkadaşına anlatıyor vay şöyle kız gördüm olum süperdi ya vs vs , işte bu türk erkeği yüzünden kız arkadaşımın giyimimne karışmak zorunda kalıyorum

2-3 türk erkeği bi araya gelse konuşacağı şeyler siyaset,futbol,araba yeni nesil ise oyun aradan zaman geçer konu karı kıza gelir getirilir madem kızlar salak aptal kezban bakımsız niye saçma salak  konulardansonra kızları konuşuyorsunuz

türk erkeği milli oldum diye övünür anlatır peki bi kız milli oldu diye övünebilir mi ? rahatçasöyleyebilir mi hemen damgayı etiketi yapıştırırsınız rezil edersiniz. "Sevişti bir bakir ile bakire, erkeğe milli dediler, kadına fahişe..."

daha bi ton  şey sayılabilir türk erkeği ile ilgili he bunların çoğunun sebebi cinsel açlıktan geliyor devlet kontrolünde genelevler açılıp yaygınlaşsa hem azgın azgın sokakta dolaşılmaz hem de ilişkilere kızlara bakışınız değişir

erkek olduğumuz için kadınların türkiyede ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bilmiyoruz tam empati yapamıyoruz.

tabi bide dedesi yaşında ki hocaya üniversitede hocişkom diyen dudağını büze büze konuşan ilgi budalası kızlara nederseniz haklısınız fakat türk kızı böyle türk kızı şöyel demeniz çok yanlış

ha kızlar erkekleri deli eder sinir krizine sokar kanser edip erken yaşta öldürür fakat o ayrı konu

Hocam abaza, piç, şerefsiz artık ne dersen de biz bunlar yok mu dedik ? Zaten konu altında yazılanların çoğunda bundan bahsedilmiş. Ama yadsınamaz bir gerçekte bu memlekette hatun kişilerin bir garip olduğu. Bunu kimse inkar edemez. Heh velev ki sen hep düzgün hatunlara denk gelmişsindir tamam. Ama o düzgün insanlara denk gelmek çok zor. Bana da giydirmişsin yok kız sen ona bakıyor musun diye kontrol etmiştir ,rahatsız olmuştur vesaire. O olay öyle değil. Ben hatuna afedersin gidip aç aç sikecek gibi bakmadım. Hatun bana baktığı için bende ona baktım ve gidip insan gibi konuşmak istedim. Eğer benim bu bakışımdan rahatsız olu abaza olduğumu düşündüyse ,gene burda hatun hatalı olmuyor mu ? Ben seninle geldim insan gibi konuştum ve kabul etmedin, ben her fakülte önünden geçerken diğer arkadaşlarına beni parmakla gösterip kıs kıs gülerek konuşman da ayrı bir pislik değil mi ? Nerde benim hatam ?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 8295 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı