folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kız bence cevap atmayarak ilgilenmediğini belli etmiş. Sizde tekrar tekrar mesaj atıp yine cevap alamayınca "türk kızları bik bik bik" yazmışsınız.  Ben ilgilenmiyorsam kızın attığı mesaj spam smslerden farksız olur benim için. Her tatil firmasının attığı sms'e "ay ben bu sene çok gezdim sağolun" diye geri dönüş yapıyorsunuz sanki.

Reddedilmeyi aşması lazım o arkadaşının. Üstelemekle kendi değerini düşürürsün. Ayrıca kızların ağzına da "türk erkekleri bik bik bik" gbi lafları verirsiniz.

(ayrıca bkz: bir arkadaşım ekolü)

hocam olaya yanlış açıdan bakmışsın.arkadaş konuyu açarken türk kızları olarak genellemiş ve doğru bir genelleme olmuş.

bende yurt dışında yaşıyorum ve burdaki kızları görsen dibin düşer, azın açık kalır.bu kızlar bu kadar güzelken türk kızları gibi egoları yok.ego tatmin etmek gibi bir çabalarıda yok

bak abartmıyorum kapak kızı gibi kızlar var ve gidersin muhabbet edersin, sana sen kimsin ki benle konuşuyorsun muamelesi yapmaz.böyle bir olayda da kız seni istemese bile senle konuşur ve açıkca sana söyler bişi olmayacağını tabi sonrasında denemeye devam etmek senin tercihin.

yani canlı örnek için sadece bi isim yazdım gelen ilk kız buydu

https://www.facebook.com/krisztii.nagypal?fref=ts

demek istediğim böle bi kızı görüp yanına gidip konuşabiliorsan ve ego kasmıyorsa, bu türk kızlarının derdi ne amk ?!?!?

bi müritte demiş ki senin bacına aynısını yapsalar :S :s :S aga insanlar telepati yoluyula mı evleniyorlar sanıyorsunun ? insanlar görüşecek konuşacak.eğer dalgasına yazdıysan lafımı geri alıyorum :D

Çok güzel yazmışsın ve ikimizde aslında aynı şeyi yazmışız ama cevap vermeden önce benim yazdığımi tekrar okumanı rica edicem. 

Ayrıca yurtdışında bulundum, Türk kızlarından farkını çok iyi biliyorum :-D 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

beyler olay çok basit, şimdi hatun ırkı naz yapmayı sever, erkek çabalasın ister eyvallah ama mesajları gördüm içim kanadı. siz istememekle/naz yapmak arasındaki farkta bi sıkıntı yaşıyorsunuz gibi geldi.

mesaj attın cevap vermedi = istemiyor

çok net yani. ikinci mesaja falan gerek yok.

yanına gittin suratına aptal aptal 'bu ne yapıyor' dercesine baktı = istemiyor, uzaklaş.

konuştun, 'ben normalde insanlarla böyle konuşmam' vs gibi politik bir cevap aldın = naz, devam et

bir de karşınızdakinin de insan olduğunu unutmayın. ben onu istiyorsam o da beni isteyecek ulan gibi tecavüzcü mantığını atın bir kenara amk

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ne yani direk benim ol mu dedi ? Öyle kuru kuru ? Bir randevu teklif etse, kahve içmek, yemek yemek ister miymiş bir sorsaydı, nasıl olurdu ?

Şimdi düşünüyorum da; Kızın biri gelip bana aşkını ilan etse, ben bir erkek olarak ikirciklik yaşarım. Rahatsız eder bu beni. Empati yapmak lazım. 

Kedi gıdığından sevilir.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Aga Türk kızları çok götü kalkık,geneli cahil,dengesiz,kompleksli ve hiçbir dünya görüşü genel kültürü  olmayan insanlar.Çok az aralarından bir konuda sıyrılanlarda farkındalıklarına varıp kendilerini İsveç prensi sanıyorlar.

Ha içlerinden harbiden var böyle gerçekden kezban olmayanlar gerçekden çok iyi olanlar ama onlarda işte %10 luk bir kısım.

Bir arkadaş var italyan gerçek hayatdan tanıdığım birazda eli yüzü düzgün bir eleman.Adam italyaya,monakoya gelem türk kızlarını nasıl pompaladığını anlatıyordu.

Yani bizim erkekler karılara dünyadaki son kız muamelesi yapıyorlar götlerini kaldırıyorlar e doğal olarak sonra sonuç bu oluyor.Ha şu da var bizimkiler sadece hatunları s*kmek için binbir türlü yalan dolan şerefsizlik yapıyor e doğal olarak bundan da ürküyor kızlarda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=XEjLjR6JuQ4

kalitesi düşük kızlarla görüştüğünüz için bunlar başınıza geliyorç türk kızları diğer kızlara göre biraz sonradan görme evet doğru ama genel anlamda kalite takılmadığın zaman ziki tutmaya mahkumsun demektir müdür.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

eddddd

Bandito tarafından 02/Eki/15 22:00 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=XEjLjR6JuQ4

kalitesi düşük kızlarla görüştüğünüz için bunlar başınıza geliyorç türk kızları diğer kızlara göre biraz sonradan görme evet doğru ama genel anlamda kalite takılmadığın zaman ziki tutmaya mahkumsun demektir müdür.

Kalitelisini nerden bulacaz hocam manavdan falan mı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Evet arkadaşlar bir türk kızı olarak itiraf ediyorum !!!!

Bizler çok kötüyü bakımsızlarız

Ama türk erkekleri öylemi. Hepsi şık hepsi temiz. Modayi takip ediyorlar. Dışarı çıkınca hayran kalır insan renk uyumlarına. Özellikle pantoldan çıkardıkları desenli donları yok mu yorum bile yapamam

Kişisel bakım desen dünya erkekleri yanlarına yaklaşmaz.  Erkek ter kokar diye özlü sözü bize ait.

Parfüm kullanan çok azdır. Kendi kokuları eşsizdir.

Hepsi kılsız fit vücutlarıyla kızların ayrı ilgi odağıdır. Eğer un çuvalini kaldirabiliyorsa güçlüyse erkektir. Kas varsa kolunda , göbek ayrı yakışır türk erkeğine

Hele o tatlı dilleri yokmu. Aklımı atıyorum.  Her cümlenin arasına sıkıştırdıklari küfürler benim ne kadar cahil olduğunu yüzüme vuruyor utanıyorum.

Birbirlerinin şeylerini sevmeleri. Birbirlerini överken

Amma taşşaklisin abi deyip organlarının gramajlarini vermelerine ayrı bir seviye abidesi . bir kez daha kahroluyorum cahilliğime.

Hiçbir kız böyle övmez kendini.yıllarca anlayamadım kafasızliktan.  türk kızıyım ya. Aklım bu kadar iste.

Hepsi ayaklar üzerinde

cepleri boşken borçla hediye alıp kızların peşlerinden koşuyorlar ya kızların yüzlerıne bakmaması gerçekten çok densizlik

Halbuki bütün meziyeti kızların peşinden koşmak olan bu genci nasıl görmezden gelirler anlayamıyorum

Daha neler anlatımın isterseniz. Ama şimdilk bu kadar hemcinlerimi kötülemek istemem. İnternet gidip geliyor uzatmayayim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kendi yaşam kaliteni arttıracaksın müdür. 

manavdan alır gibi: gidip bimden paket salatalık alırsan hertarafı hormonla dolu salatakıla eve dönersin.

kendi yaşam şekliniz nasılsa o şekilde kızlar gelir etrafınıza.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kendi yaşam kaliteni arttıracaksın müdür. 

manavdan alır gibi: gidip bimden paket salatalık alırsan hertarafı hormonla dolu salatakıla eve dönersin.

kendi yaşam şekliniz nasılsa o şekilde kızlar gelir etrafınıza.

Cok katilamiyorum. Kaliteli islerde calisip kendine ozen gosteren sporuna sagligina dikkat eden insanlar da var ama bahsettigin sekilde bir ortamlari yok buna ne diyorsun?

Mesela benim cevremde kaliteliyi birak kiz yok. Keza ilerde de oyle bahsettigin durumda bir sey olacagini sanmiyorum cunku akademik ortam da is hayati da bariz belli oluyor suan. Hepimiz "kalitesiz" mi olduk bu durumda? Yasam sekliyle kalite korelasyonu dusundugun gibi degil bence

cem-engine tarafından 04/Eki/15 02:47 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8281 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı