folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Kızları Neden Böyle?

Türk Kızları Neden Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Kızlarımızın coğusu kezban erkeklerimizin coğosu barzo olduğu için ülke içindeki normal insanlara bmyle olaylar anormal geliyor ama biz azınlıktayız o yüzden durumu şöyle acıklıyorum.

@karabuyucu hocam senin arkadaşının yerine barzocanı koyarsak olay şöyle gelişir.Kız olmusuz cevap verse bile ''aha lan konuştu ben biraz daha sarksam kesin bişiler çıkar amuga goyim''der.

Kızın kezban erkeğin normal olduğunu varsayarak ''uff ne yazcam yhaa slk şey sen kimsin ben kimim'' şeklinde götüküs havalardayus hastalağına yakalandığı için dönmez

Olayları ülkemiz şartlarına indirgeyerek tartalım :D

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Türk kizlari kusura kalmasin... 

Kendini prenses saniyorlar amk,

Çevrenizdeki +35 kadinlara bakin, birçoğu Göt göbek salmış oluyor. Bakimsizlar. 

Çirkinler demiyorum,  bakimsizlar. 

Yabanciyla evlenin,  senin annen şunu yapti,  ablan şöyle bakti,  teyzen şunu söyledi, anneme öyle söyleyemezsin gibi laflari ömür boyu duymazsiniz. Kavgalariniz sarilincaya kadar sürer. Türk kizlarina 10 senemi pic etmişim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Siz daha ciddi düşünüp tecavüze uğrayanlara denk gelmemişsiniz anlaşılan. Dürüstçe bir ilişki yaşadım, ikimiz de istedik, oldu birşeyler demek yerine, ben tam bir namus abidesiyim, o bana tecavüz etti deyip kendini aklayanlar var. Erkeklerimiz dürüst değil tamam ama kızlarımız hiç değil!.. Sıkıntı burda...  (Memleketimin dürüst kız ve ben dahil erkeklerini :) tenzih ediyorum )

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kız bence cevap atmayarak ilgilenmediğini belli etmiş. Sizde tekrar tekrar mesaj atıp yine cevap alamayınca "türk kızları bik bik bik" yazmışsınız.  Ben ilgilenmiyorsam kızın attığı mesaj spam smslerden farksız olur benim için. Her tatil firmasının attığı sms'e "ay ben bu sene çok gezdim sağolun" diye geri dönüş yapıyorsunuz sanki.

Reddedilmeyi aşması lazım o arkadaşının. Üstelemekle kendi değerini düşürürsün. Ayrıca kızların ağzına da "türk erkekleri bik bik bik" gbi lafları verirsiniz.

(ayrıca bkz: bir arkadaşım ekolü)

Canı gönülden katılıyorum yaklaşık 1 ay önce bir kızla tanıştım instagramdan :D kızla buluştuk 2 kez - 3.ye çağırdım yok oram yok buram tatile gitti bende tatilimi yaptım döndük yine çağırdım napıyorsun falan fişman baktım ses yok sildim instagramdan swarmdan sadece facebook kaldı.. Sonra faceten yazdım kıza bi tribe girmiş ki sormayın beni silmişsin instagramdan dedi bende benimle işi olmayanı hayatımda çıkarırım boş kalabalığa gerek yok hayatımda yolun açık olsun dedim faceten de sildim telefondan da 

Aganta Burina Burinata
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Türk kizlari kusura kalmasin... 

Kendini prenses saniyorlar amk,

Çevrenizdeki +35 kadinlara bakin, birçoğu Göt göbek salmış oluyor. Bakimsizlar. 

Çirkinler demiyorum,  bakimsizlar. 

Yabanciyla evlenin,  senin annen şunu yapti,  ablan şöyle bakti,  teyzen şunu söyledi, anneme öyle söyleyemezsin gibi laflari ömür boyu duymazsiniz. Kavgalariniz sarilincaya kadar sürer. Türk kizlarina 10 senemi pic etmişim. 

Sana da katılıyorum dostum gidin yabancı ile evlenin ne bir derdiniz olur ne de tasanız hem güzeller hem de sadıklar biraz da geniş ve rahat olabilirsen bu hayatta herşeyi kabullenebilirsin. Ben denizciyim hocam dünyanın tamamını gezdim ülke ülke her yerin tadına baktım hepsimi güzel olur yahu sokakta yürürken bile bir kıza sarılabiliyorsun bu kadar mı rahat olurlar kimse sen ne ayaksın demiyor yada bir tokat yemiyorsun artık aşmışlar çoğu şeyi bizim insanlarımız gibi bağnaz değiller... Ki yada yurtdışını görmüş türk kızı ile evleneceksin dünya görüşü olacak çünkü orada da kimse kimseyi siklemiyor sadece türkiyede kendilerini bi bok zannediyorlar.. Ben yurtdışına çıktığımdan beri 7 sene oldu istanbula geldiğimde burada ki kızlar bana güzel gelmiyor beğenemiyorum kolay kolay caddeye çıkıyorsun kendini bi bok zanneden o kadar kız var ki piyasa da hiçbirinin dünya görüşü yok

Aganta Burina Burinata
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

genimiz, kültürümüz bozuk bizim. Erkek, kadın farketmez. Kezban, kıro, çomar vs bunlar da işin vitrin tarafı işte. Her ülkede insanların çoğu dangalaktır ama bizde bu oran aşırı fazla. Atıyorum İtalya'da gençlerin %50'si makulken, Yunanistan'da %30, Almanya'da %20 vs. vs. Biz de bu oran %5 bile değildir. Hakikaten uzun süre yurtdışında kalınca geri dönüp gençleri izleyince kahroluyorsun. Ben kadınlara ilgi duyduğum için kadınlardan örnek veriyorum ama aynı şekilde batılı ülkelerde kalıp da gelen kadınlar da türk erkeklerinden bıkıyor. Sözün özü Türk kızları sorunlu ama bunun nedeni türk erkeklerinin sebep olması. Ortada iğrenç bir seksist ataerkil kültürü + orta-doğu islam kültürü var. Böyle bir ortamda düzgün insan yetişmesini bekleyemezsin. Hele bir de yalancı yabancılaşma var ki o daha da beter.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Hocam senin bacına veya kızına aynı şeyler yapılsa ne yapardın

hee onlarda rahibe teresa nın cemaatinden zaten..

Ortada ne bir terbiyesizlik var nede ahlaksızlık.. adam gibi diyalog kurma çabası var..

Sen hala seni leyleklerin getirdiğine mi inanıyorsun yoksa???

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı

Hocam senin bacına veya kızına aynı şeyler yapılsa ne yapardın

hee onlarda rahibe teresa nın cemaatinden zaten..

Ortada ne bir terbiyesizlik var nede ahlaksızlık.. adam gibi diyalog kurma çabası var..

Sen hala seni leyleklerin getirdiğine mi inanıyorsun yoksa???

:))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kadınların ve erkeklerin beyni farklı çalışır. kadının erkeği çözeni erkeğin kadını çözeni makbuldur.

kadınlar ima ederek istediklerini anlatmaya çalışır ne istediklerini hiç bir zaman doğrudan söylemezler karşısındakinin kendisi yerine düşünmesini isterler,

eğer kadın zekiyse tadından yenmez o imaları çözmek bulmaca çözmek gibidir lakin kadın gerzekse ima etmeye çalışır da bir boku ima edemez, bu karıyı anlamaya çalışırken aklını kaybedebilirsin, hiç gerek yok koyacaksın götüne rahvan gidecek.

illede ben bu denyo beyinsiz aptal karıya pompalamak istiyorum, evleneyim her gün pompalayayım diyorsan büyüklerin işe el atması, ve ne ima etmesi gerektiğini bilmeyen dişi malvarlığı yüksek insana yol göstermesi gerekir.

misal komşu teyzeyi kullanmak, mahallenin teyzeleri ile araştırtma yaptırmak. bizim oğlan sizin kızın memelerini ve götünü çok beğenmiş bir yakından bakmaya geldik uygun görürsek istemeye gelecez dediler mi bütün o memeler götler bağından kurtulur önünüze serilir. he hatun istemiyorsa anne ben kabağımı buna elletmeyecem diyebilir, veya memitolarım bu  çocuktan hoşlanmadı küstüler sündüler diyebilir o da ayrı bir şey; olabilir yani siz gidip isteyince manav kesin olarak fileyi doldurup sana verecek diye bir kaide yok. mevsimi gelmedi der, okulu bitmedi der, başkasına domalmak istiyor der der oğlu der; memeli kişi illa ki istiyorsa zaten ne yapar ne eder haber uçurur veya gelir doğrudan sürtünür bir fırsatını yaratır yani.

kısacası geri dönüş yapmadıysa siktir edin, arkadaşına tenga hediye et.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

kadınların ve erkeklerin beyni farklı çalışır. kadının erkeği çözeni erkeğin kadını çözeni makbuldur.

kadınlar ima ederek istediklerini anlatmaya çalışır ne istediklerini hiç bir zaman doğrudan söylemezler karşısındakinin kendisi yerine düşünmesini isterler,

eğer kadın zekiyse tadından yenmez o imaları çözmek bulmaca çözmek gibidir lakin kadın gerzekse ima etmeye çalışır da bir boku ima edemez, bu karıyı anlamaya çalışırken aklını kaybedebilirsin, hiç gerek yok koyacaksın götüne rahvan gidecek.

illede ben bu denyo beyinsiz aptal karıya pompalamak istiyorum, evleneyim her gün pompalayayım diyorsan büyüklerin işe el atması, ve ne ima etmesi gerektiğini bilmeyen dişi malvarlığı yüksek insana yol göstermesi gerekir.

misal komşu teyzeyi kullanmak, mahallenin teyzeleri ile araştırtma yaptırmak. bizim oğlan sizin kızın memelerini ve götünü çok beğenmiş bir yakından bakmaya geldik uygun görürsek istemeye gelecez dediler mi bütün o memeler götler bağından kurtulur önünüze serilir. he hatun istemiyorsa anne ben kabağımı buna elletmeyecem diyebilir, veya memitolarım bu  çocuktan hoşlanmadı küstüler sündüler diyebilir o da ayrı bir şey; olabilir yani siz gidip isteyince manav kesin olarak fileyi doldurup sana verecek diye bir kaide yok. mevsimi gelmedi der, okulu bitmedi der, başkasına domalmak istiyor der der oğlu der; memeli kişi illa ki istiyorsa zaten ne yapar ne eder haber uçurur veya gelir doğrudan sürtünür bir fırsatını yaratır yani.

kısacası geri dönüş yapmadıysa siktir edin, arkadaşına tenga hediye et.

Ahahaha süpersin dostum :DDD Tabirlerine hayran kaldım :DD memitolar ve kabağım :DD

Nomm tarafından 01/Eki/15 14:41 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 8279 Toplam Mesaj: 69
neden türk kızı