Türkan Saylan Gerçeği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abicim bi insan arastirmazmi , bi insan yorumlamaz dusunemezmi yahu.Bu kadar beyinsiz bu kadar salak olmayin.Hayatinizda cydd ye hic ugradinizmi gozunuzu seveyim.Nedir ne degildir zerre bilginiz varmi? Cikmis bok atiyorsunuz , yazilanlarin 1tanesi ispatlanabilirmi acaba... kartel medyasinin servisleride cok iyi gidiyor...haberturk 2ay oncesine kadar akp ye vurup vurusturuyordu , aydin dogan 5ay oncesine kadar akp ile kankaydi...ne oldu , bu kadar donek bu kadar dansoz serefsizlerin soyledikleri , hedef gosterdikleri ....artik o kadar dusunemeyen mantiksiz adamlar varki 2satir yazmayi bile vakit kaybi olarak goruyorum...adam furkan vakfi diye bir vakif , adanada bir kultur merkezinde , cumhuriyete ,Ataturk e hakaret ediyor , bu sistemin yikilmasi gerek diye bangir bangir bagiriyor...al sana dernek boyle orospucocuklarinin yukseldigi bir donemde , cumhuriyetten , Ataturkten taraf olan , ulusundan , vatanindan yana taraf olan adamlar tabi iceri alinacak...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı:
    -----------------------------

bu kişinin bunları söylediğine dair bir video var mı yazmamışlar mı aldığın yere?

Dediğin gibi inandırıcı belge lazım.

Akşam bende haberleri dinledim, MİT raporundan bahsediliyor. 
    Bir dönem saylanın misyonerlik faaliyetleri yürüttüğü, zaten annesinin ingiliz asıllı olduğu sıkça geçiyor.

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Z*k gibi eğitim sistemin varsa, araştırmayan düşünmeyen ve her duyduğuna inanan bi toplumda yaratılmışsa sonuçların böyle olması normaldir. 

Bu iddialarada, bunlara inananlarada şaşırmamak lazım, doğaldır. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    güzel ülkemin beyinden yoksun kesimi

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    hayırlısı olsun

Ayrıca çok şekersin :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    hanımefendi'nin tahribat'taki avukatları hemen atlamış.yalan bunlar diye.ben gözlerimle gördüm televizyonda, biz istemeden bu ülkede hiç birşey olmaz diyişini, akp'yi tehdit edişini, menderes'leri hatırlatışını.siz hala kendiniz masal anlatın, kendiniz dinleyin.neyse ne mal olduğu gayet belli olan bi kadın için daha fazla yazmayacağım.umarım cezasını çeker.bazıları gibi hastalığının arkasına sığınıp serbest kalmaz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    hanımefendi'nin tahribat'taki avukatları hemen atlamış.yalan bunlar diye.ben gözlerimle gördüm televizyonda, biz istemeden bu ülkede hiç birşey olmaz diyişini, akp'yi tehdit edişini, menderes'leri hatırlatışını.siz hala kendiniz masal anlatın, kendiniz dinleyin.neyse ne mal olduğu gayet belli olan bi kadın için daha fazla yazmayacağım.umarım cezasını çeker.bazıları gibi hastalığının arkasına sığınıp serbest kalmaz.

erbakanımı kastettin merak ettim hacı

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:

O dediğin bu video da var:  http://www.youtube.com/watch?v=I0vqNKgzrvQ

Bu ülke babasının tapulu malıymış gibi bizden izinsiz kimse birşey yapamaz diyor...

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

CEO bunu yazdı:

bence "ögrenciler sıraların üstünde namaz kılacağına bale yapsın cağdan Türkiye böyle olur" sözü bile o kadının dinsiz imansız biri olduğunu gösterir.

inançlara saygısız birisi nasıl olurda çağdaş olur? 

böyle bikaç geri zekalı çıkar genelde çok görmemek lazım. İt ürür kervan yürür..

Çağdaş kelimesi gelişmiş kelimesidirki çağdaş insan kavramı bilgileriyle öne çıkan insan anlamındadır dinle bir alakası yok o kelimenin.Bir insan dinsiz olabilir o seni ilgilendirmez.O sorun kendisiyle allah arasındadirki senin onu yargılayacak güçte kendini zannetmen abesliktir.Sen insanların düşüncelerini değerlendirmen lazım dinsiz oluşunun yargılıyışını değil.

Durum onun ile Allah arasında onu yargılamak bizim haddimiz değil. Peki o "ögrenciler sıraların üstünde namaz kılacağına bale yapsın cağdan Türkiye böyle olur" 

cümlesi ile namaz kılan insanları yargılamıyor mu? Onların tercihlerini sorgulamıyor mu?

Madem çağdaş, özgürlüklere karşı saygılı olması gerekmez mi? Neden insanların ne yapıp ne yapamayacaklarına karışıyor?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    aslında dogru söylüyo. onlardan izinsiz hic bi mikim yapamazsiniz.. siz bok atmaya devam edin. zaten adalet akp den yana olmus a.q.. ne anladim ben mahklemeden ergenekondan.. öyle topluyolar iste kim atatürkcü kim çağdaş yaşıyo önemli insanlari böyle sindiriolar iste.. biz yedik a.q..
Toplam Hit: 7075 Toplam Mesaj: 42